Rezultate te kerkimit per termin: +Shoh

Meta: total 1000 / total_found 22824 / time 0.020 / keyword[0] shoh / docs[0] 22824 / hits[0] 28441 /
No Pic available
  • 2014-11-23

Josa Apolonine nuk e vleresoj nga renditja

Trajneri i Skenderbeut Mirel Josa e konsideron sfiden me Apolonine ne Korce si finalen e radhes per kampionet ne fuqi te superioresbr br Sipas trajnerit tiranas ne rast se futbollistet e tij do te shohin pozicionin e kundershtarit ne tabele do te gabojne rendebr br Ne nje lidhje telefonike Josa

Heidi Montag ndalon ndërhyrjet estetike, preferon plakjen natyrale
  • 2014-11-23

Heidi Montag ndalon ndërhyrjet estetike, preferon plakjen natyrale

Heidi Montag planifikon të plaket me hijeshi, pasi është betuar se kurrë më nuk do të bëjë operime estetike. Ish-ylli i serisë “The Hills”, e cila kishte bërë bujë pasi kishte kryer dhjetë intervenime estetike brenda vet&eu

A ka nevoje te genjeje opozita
  • 2014-11-22

A ka nevoje te genjeje opozita

Transmetuar me 21112014 - 2028 br br Nga Andi Bushatibr br Prej disa ditesh po shoh ne televizionet kryesore te vendit nje spot te Partise Demokratike qe i fton njerezit te protestojne ne 22 nentor ne nje forme qe te kall daten Le te na vare me mire tho

No Pic available
  • 2014-11-22

Meta: Paketa e re fiskale stimulon zhvillimin e komplekseve blegtorale

LEZHE-Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, vizitoi kompleksin blegtoral në Torovicë të Qarkut të Lezhës që administrohet nga Martin Gjergji. Kryetari i Kuvendit shoqërohej nga Zv/ Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Al

Çelet “Bunk Art”, Rama: Se fshehim më të shkuarën, do hapim dosjet
  • 2014-11-22

Çelet “Bunk Art”, Rama: Se fshehim më të shkuarën, do hapim dosjet

TIRANË-Kryeministri Edi Rama ka çelur sot për publikun ekspozitëm video-muzeale “Bunk Art”, një bunker pesëkatësh i ndërtuar nga ish diktatori Enver Hoxha, ku ishin vendosur zyrat dhe banesat e udhëheqësve të lartë komunistë nga ku do të drejtonin dhe vendin gjatë kohës

Çelet bunkeri antiatomik, Rama: Se fshehim më të shkuarën, do hapim dosjet
  • 2014-11-22

Çelet bunkeri antiatomik, Rama: Se fshehim më të shkuarën, do hapim dosjet

TIRANË-Kryeministri Edi Rama ka çelur sot për publikun ekspozitëm video-muzeale “Bunk Art”, një bunker pesëkatësh i ndërtuar nga ish diktatori Enver Hoxha, ku ishin vendosur zyrat dhe banesat e udhëheqësve të lartë komunistë nga ku do të drejtonin dhe vendin gjatë kohës

Donika Kadaj - Bujupi: "Besa si virtyt"
  • 2014-11-22

Donika Kadaj - Bujupi: "Besa si virtyt"

Deputetja e AAK-së dhe kryetarja e AGK-së, Donika Kadaj-Bujupi, në një tekst autorial të dërguar në Indeksonline, ndër tjerash shkruan për “goditjet e ulëta” dhe “tradhtëtinë që iu në AAK-së dhe Kosovës