Rezultate te kerkimit per termin: +Shtabi

Meta: total 1000 / total_found 3039 / time 0.001 / keyword[0] shtabi / docs[0] 3039 / hits[0] 4300 /
No Pic available
  • 2014-11-24

Hijet e Luftës së Ftohtë, trupat e SHBA në Balltik siguri për aleatët

Trupat e Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të vazhdojnë të qwndrojnë në Poloni dhe vendet e Balltikut të paktën edhe për një vit, në saj të rritjes së vazhdueshme të tensioneve mes Perëndimit dhe Rusisë. Këtë e konfirmoi komandanti amerikan i këmbësorisë amerikane në Europ

Kurdët kërkojnë armatim të rëndë nga amerikanët
  • 2014-11-21

Kurdët kërkojnë armatim të rëndë nga amerikanët

Kurdët e Irakut iu kanë dërguar apel përfaqësuesve amerikanë që t’iu dërgojnë armatim të rëndë që të luftojnë kundër Shtetit Islamik.  Shtabi i “Pashmergas”, forcave kurde të Irakut ka th&eum

Tirana 8220noton8221 ne 50 cm uje  zhduket 20-vjecarja ne Lac
  • 2014-11-20

Tirana 8220noton8221 ne 50 cm uje zhduket 20-vjecarja ne Lac

e Merkure 19 Nentor 20141006 am Vdes babai i se rese Ne kryeqytet permbyten shtepi e biznesebrbrStuhia e mbremshme me reshje te dendura e bresher permbyti  thuajse te gjithe vendin ndersa shkaktoi viktima e kaos ne qarkullim brNgjarja me e rende ndodhi ne Lac ku mjeti u rremb

No Pic available
  • 2014-11-19

Përmbytjet nga shirat, 3 persona të vdekur, mblidhet grupi koordinator në kryeministri

3 persona kanë humbur jetën si pasojë e motit të keq në të gjithë vendin. Mësohet se babë e bijë humbën jetën në qendër të Laçit pasi makina me të cilën udhëtonin e ka marrë rrjedha e ujit, ndërsa në Kurbin si pasojë e shembjes së një ure ka humbur jetën 22 vjeçari. Në L

No Pic available
  • 2014-11-19

Përmbytjet nga shirat, 3 persona të vdekur, mblidhet grupi koordinator në Kryeministri

TIRANE - Tre persona kanë humbur jetën si pasojë e motit të keq në të gjithë vendin. Mësohet se babë e bijë humbën jetën në qendër të Laçit, pasi makinën me të cilën udhëtonin e ka marrë rrjedha e ujit, ndërsa në Kurbin si pasojë e shembjes së një ure ka humbur jetën një

Lezha e paralizuar pas përmbytjeve, në orën 10:00 shkon Tahiri
  • 2014-11-19

Lezha e paralizuar pas përmbytjeve, në orën 10:00 shkon Tahiri

Lezhë- Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, do të udhëtojë sot drejt Lezhës, ku në orën 10:00 të paradites pritet të jetë në qarkun, i cili u dëmtua më shumë nga përmbytjet. Gjatë mëngjesit të sotëm, në Lezhë mësohet se ka një përmirësim të lehtë të situatës pas ndërpr

No Pic available
  • 2014-11-19

Përmbytjet nga shirat, 3 të vdekur. Tahiri në Lezhë, mbledh Shtabin e Emergjencës

TIRANE - Tre persona kanë humbur jetën si pasojë e motit të keq në të gjithë vendin. Mësohet se babë e bijë humbën jetën në qendër të Laçit, pasi makinën me të cilën udhëtonin e ka marrë rrjedha e ujit, ndërsa në Kurbin si pasojë e shembjes së një ure ka humbur jetën një