Rezultate te kerkimit per termin: +Valter

Meta: total 1000 / total_found 1713 / time 0.002 / keyword[0] valter / docs[0] 1713 / hits[0] 2176 /
Roberto Mancini trajneri i ri i Interit
  • 2014-11-15

Roberto Mancini trajneri i ri i Interit

brbrRrokade surprize ne stafin teknik te skuadres se Interit Valter Maxarri eshte shkarkuar nga detyra e tij si trajner I skuadres zikalter dhe ne vend te tij eshte zyrtarizuar Roberto Mancini Vendimi eshte marre nga presidenti i klubit indoneziani Erick Thohir Ne fakt prej pak kohesh posti i Maxar

No Pic available
  • 2014-11-14

Inter deklaron: Ikën Mazzarri, kthehet Mancini

ITALI- Vjen lajmi bombë, përpara konfirmimit zyrtar: Valter Mazzarri është shkarkuar pak pas orës 11:00 të ditës së sotme, ndërsa Roberto Mancini, ish-trajneri i Interit në vitet 2004-2008 është gati të firmosë për klubin e z

No Pic available
  • 2014-11-11

Eno Koço:Tingujt e klasikëve të harruar shqiptarë në 7 CD

TIRANE - Ndërsa Eno Koço u jepte tinguj mbrë-mjeve londineze, një 'anonimat' rus, e pyeste nga San Peterburgu i largët, nëse Shqipëria pati muzikë klasike para luftës. Me gjysmë habi e gjysmë inat, 'sfidës' së paqëllimshme t&eum

No Pic available
  • 2014-11-10

Gjermania: Gjendja në Ukrainë është e rëndë, duhet të merremi seriozisht

Ministri i Jashtëm gjerman, Frank-Valter Shtajnmajer, tha të hënën se gjendja në Ukrainë është mjaft e rëndë dhe se rebelët që kanë marrë kontrollin e zonave të lindjes duhet të respektojnë marrëveshjen e armëpushimit. Ministri gjerman shfrytëzoi një vizitë në Kazakistan për

No Pic available
  • 2014-11-07

25 vjet nga shembja e Murit të Berlinit: SIMBOLE TË MUNDURA

1.Pas shembjes erdhi ndryshimi. Është gati ankth, vuajtje posepo, kur ndodhesh në një qytet të madh. Më shumë si i tillë, kur ai është qytet i një vendi që i ka dhënë botës plot gjeni. Një qytet ku u shqiptua komanda e Luftës së Dytë Botërore. Ai qytet që pushoi së qeni kr

No Pic available
  • 2014-10-31

Atentat me armë 40-vjeçarit me të kaluar kriminale, arrestohet autori i dytë

TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar sot autorin e dytë, të atentatit të mbrëmshëm me armë ndaj 40-vjeçarit vlonjat, Krenar Hasanaliaj, një person me precendentë penalë të mëparshëm. Policia sqaron se ka vënë në

No Pic available
  • 2014-10-31

Atentat me armë 40-vjeçarit me të kaluar kriminale, arrestohet autori i dytë

TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar sot autorin e dytë, të atentatit të mbrëmshëm me armë ndaj 40-vjeçarit vlonjat, Krenar Hasanaliaj, një person me precendentë penalë të mëparshëm. Policia sqaron se ka vënë në pranga shtetasin Florenc Qepuri, i dyshuar si personi i dytë i përf