Rezultate te kerkimit per termin: +Veshi

Meta: total 1000 / total_found 1481 / time 0.001 / keyword[0] veshi / docs[0] 1481 / hits[0] 1894 /
Vdekja e 17-vjecares nena Konstandina nuk ishte e semure
 • 2014-11-21

Vdekja e 17-vjecares nena Konstandina nuk ishte e semure

e Premte 21 Nentor 20141206 pm p classwp-caption-text Kostandina Anagnosti viktima 17-vjecarebrbrNena e 17-vjecares qe gjeti vdekjen pak dite me pare teksa ndjeu shqetesime ne taksine e nje mikut te familjes se saj ka pohuar per mediat greke se e bija nuk kishte pasur me pare sh

No Pic available
 • 2014-11-21

Vdekja e 17-vjeçares, nëna: Konstandina nuk ishte e sëmurë

SARANDE - Nëna e 17-vjeçares që gjeti vdekjen pak ditë më parë teksa ndjeu shqetësime në taksinë e një mikut të familjes së saj, ka pohuar për mediat greke se e bija nuk kishte pasur më parë shqetësime të rën

No Pic available
 • 2014-11-21

Në kufirin greko-turk, ku dembelizmi dhe bujaria luajnë kukafshehti!

Kur përçapet njeriu që të kalojë kufirin turko-grek nga zona e Trakisë turke, për në atë greke (se ka edhe një tjetër Traki bullgare ndërkohë), ajo që më tepër të bën përshtypje, janë doganierët e secilës palë...! Ata turq, të ngeshëm, zakonisht të buzëqeshur vesh më

Incidenti në Beograd, Rama flet për Kosovën, Vuçiç heq kufjen e përkthimit nga veshi
 • 2014-11-10

Incidenti në Beograd, Rama flet për Kosovën, Vuçiç heq kufjen e përkthimit nga veshi

Gjatë konferencës për shtyp të kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe atij serb Aleksandër Vuçiç në Beograd, ka ndodhur një incident i pakëndshëm. Kryeministri serb ka hequr kufjen e përkthimit nga veshi dhe ka bërë një nënqeshje ironike, kur Edi Rama ka folur për Kosovën. Në moment

Biografia e Zogut arcafi i virgjerise se Geraldines cohet si prove ne Parlament
 • 2014-11-06

Biografia e Zogut arcafi i virgjerise se Geraldines cohet si prove ne Parlament

e Enjte 6 Nentor 20141233 pm p classwp-caption-text Foto nga ceremonia e dasmes 7 prill 1938 Zogu dhe Geraldina duke firmosur aktin e martesesbrbrBlendi Fevziu boton biografine 8220Ahmet Zogu Presidenti qe u be mbret8221 brbrDuhet t8217i nenshtroheshe vizites mjekesore per virgj

No Pic available
 • 2014-11-06

Biografia e Zogut: Çarçafi i virgjërisë së Geraldinës çohet si provë në Parlament

TIRANE - Ishte 27 prill 1938, viti i martesës së Mbretit Zog I me Mbretëreshën Geraldinë. Ajo nuk iku më nga Shqipëria që atë ditë. Zogu dhe Geraldina jetuan të pandarë për 23 vjet, derisa ai ndërroi jetë në Paris, n&eum

No Pic available
 • 2014-11-03

Gurëthemelet historike të një romani

"Milosao" i jep hapësirën e saj, znj. Meksi, ku ajo shpreh të gjithë punën e saj, për të bërë bashkë elementët që do të lindnin romanin kushtuar Teutës së madhe...Qysh kur nisa të merresha seriozisht me letërsi, kam