Rezultate te kerkimit per termin: +Veshka

Meta: total 799 / total_found 799 / time 0.016 / keyword[0] veshka / docs[0] 799 / hits[0] 1383 /
Cher anulon koncertet: Jam e shkatërruar nga dhimbja
  • 2014-11-24

Cher anulon koncertet: Jam e shkatërruar nga dhimbja

Transmetuar më 24.11.2014 - 12:38 Ndërprerje e detyruar për turneun e këngëtares Cher, “Dressed to Kill”. Këngëtarja ka vendosur që të anulojë koncertet e saj, për shkak të një infeksioni të rëndë

No Pic available
  • 2014-11-13

Pele i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Në gjendje të mirë pas operacionit

Ikona e futbollit botëror Pele i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale për të larguar gurët nga veshka, ndërkohë pas këtij operacioni thuhet se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Pele iu nëns

Vjen lajmi i madh nga Brazili, ka të bëjë me Pelen
  • 2014-11-13

Vjen lajmi i madh nga Brazili, ka të bëjë me Pelen

Legjenda e futbollit brazilian, Pele, pas shtrimit në spital pas dhimbjeve në stomak, i është nënshkruar një operacioni në Brazil. Sipas lajmeve të fundit, 74 vjeçari, ka pasur probleme me gurët në veshka dhe fshikëzës, ku pas opera

Infeksion ne pjeset intime nje zgjidhje natyrale
  • 2014-11-03

Infeksion ne pjeset intime nje zgjidhje natyrale

Transmetuar me 03112014 - 1358 Infeksionet ne pjesen intime te trupit jane vertete shqetesuese pasi shpesh kalojne ne veshka ne rruget urinare dhe shkaktojne dhimbje te padurueshme Nje rol te rendesishem per parandalimin e problemeve te tilla luajne edhe ush

No Pic available
  • 2014-11-01

Boronicë dhe rodhe, kuroni diabetin me terapinë e bimëve

Metoda konsiston në përdorimin e barërave dhe ekstrakteve për mbajtjen nën kontroll të glicemisë. Një kurë ndihmëse është edhe ajo me minerale apo me vaj esencial ekualipti.Diabeti është një sëmundje metabolike komplekse

Dializa dhe operacionet në zemër, falas në 3 spitale private
  • 2014-10-29

Dializa dhe operacionet në zemër, falas në 3 spitale private

Drejtori i fondit: Kemi lidhur kontratat me ta, asnjë pagesë shtesë për pacientët e siguruar Lidhen kontratat e para me tri spitalet private për të ofruar shërbimin e dializës dhe ndërhyrjet në zemër falas për të gjithë personat e siguruar Pacientët do ta përfitojnë shërbimin sipa

No Pic available
  • 2014-10-24

Çfarë preferonin të hanin presidentët amerikanë?

Histori & Kulinari - Që nga supat e thjeshta, te byreku tradicional me mollë, salcat e mrekullueshme të perimeve, çaji, vera dhe deri te pitet karakteristike me karamele dhe mjaltë… ndërmerrni udhëtimin që të hap oreksin, drejt kulinarisë