Rezultate te kerkimit per termin: +Vjeshta

Meta: total 927 / total_found 927 / time 0.000 / keyword[0] vjeshta / docs[0] 927 / hits[0] 1162 /
No Pic available
  • 2014-10-23

Të dielën ndryshon ora, ja sa do të shkojnë akrepat

TIRANE- Ndryshimi i orës këtë vjeshtë do të bëhet të dielën e fundit të tetorit (26), kur në orën 03:00 (sipas orës shqiptare) akrepat e orës do të shkojnë në 02:00. Nga kjo ditë të gjithë do të ken&e

Të dielën ndryshon ora, ja sa do të shkojnë akrepat
  • 2014-10-23

Të dielën ndryshon ora, ja sa do të shkojnë akrepat

TIRANE- Ndryshimi i orës këtë vjeshtë do të bëhet të dielën e fundit të tetorit (26), kur në orën 03:00 (sipas orës shqiptare) akrepat e orës do të shkojnë në 02:00. Prej kësaj date, dita do të ketë zyrtarisht një orë më shumë. Ndryshimi i orës më parë në Europë ka qenë

Operacioni “VJESHTA” vë në pranga 25 persona të dyshuar
  • 2014-10-17

Operacioni “VJESHTA” vë në pranga 25 persona të dyshuar

Me 16 tetor 2014, rreth orës 21:00, Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë, ka realizuar një operacion policor, të koduar me emrin “Vjeshta”, me qëllim identifikimin e personave qe merren me përdorim dhe trafikim të substancave narkotik

Festivali Operistik Marie Kraja 15 kengetare lirike ne gare
  • 2014-10-16

Festivali Operistik Marie Kraja 15 kengetare lirike ne gare

e Merkure 15 Tetor 20141427 pm Tash 14 vjet vjeshta nuk mund te kuptohet pa zerat operistike te Marie Krajes Pergjate tri diteve ne 30 31 tetor dhe 1 nentor rikthehet Festivali Nderkombetar i Zerave Operistike Nga 245 kandidate qe kane konkurruar kete vit per te qene pjese e aud

No Pic available
  • 2014-10-15

Festivali Operistik “Marie Kraja”, 15 këngëtarë lirikë në garë

TIRANE - Tash 14 vjet, vjeshta nuk mund të kuptohet pa zërat operistikë të “Marie Krajës”. Përgjatë tri ditëve, në 30, 31 tetor dhe 1 nëntor rikthehet Festivali Ndërkombëtar i Zërave Operistikë. Nga 245 kandidatë

No Pic available
  • 2014-10-15

Festivali Operistik “Marie Kraja”, 15 këngëtarë lirikë në garë

TIRANE - Tash 14 vjet, vjeshta nuk mund të kuptohet pa zërat operistikë të “Marie Krajës”. Përgjatë tri ditëve, në 30, 31 tetor dhe 1 nëntor rikthehet Festivali Ndërkombëtar i Zërave Operistikë. Nga 245 kandidatë që kanë konkurruar këtë vit për të qenë pjesë e audi

Standard  Poors ndryshon vleresimin per ekonomine shqiptare
  • 2014-10-12

Standard Poors ndryshon vleresimin per ekonomine shqiptare

Tirane 11 tetor 2014 NOAal  -Ministria e Financave ka lajmeruar diten e sotme se me 10 tetor agjencia e vleresimit Standard amp Poors rishikoi vleresimin per ekonomine shqiptare nga i qendrueshem ne pozitiv duke konfirmuar ne te njejten kohe nivelin BB te renditjesbr br Kjo ministri kujton se p