Rezultate te kerkimit per termin: +Vrasja

Meta: total 1000 / total_found 15110 / time 0.011 / keyword[0] vrasja / docs[0] 15110 / hits[0] 21050 /
No Pic available
  • 2014-10-31

Rëfehet Ismet Haxhia: E vërteta e vrasjes së Azemit, nuk ishte krim ordiner

I dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia thotë në një intervistë për "Gazetën Shqiptare" se ngjarja e 12 shtatorit 1998 është krim i rëndë politik dhe jo ordiner. "Kjo çështje nuk u hetua kurrë në thellësinë dhe gjerësinë e duhur, por

No Pic available
  • 2014-10-31

Hagel: Asad po përfiton, por SHBA sërish jemi kundër ti

Presidenti sirian Bashar al-Assad mund të përfitojë nga sulmet e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ndaj luftëtarëve të Shtetit islamik në vendin e tij. Kështu ka deklaruar Sekretari i Mbrojtjes Chuck Hagel, duke shtuar se politika amerikane ende mbështet largimin e Asadit nga pushteti.

No Pic available
  • 2014-10-31

Ismet Haxhia: E vërteta e vrasjes së Azemit, nuk ishte krim ordiner

I dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia thotë në një intervistë për "Gazetën Shqiptare" se ngjarja e 12 shtatorit 1998 është krim i rëndë politik dhe jo ordiner. "Kjo çështje nuk u hetua kurrë në thellësinë dhe gjerësinë e duhur, por

No Pic available
  • 2014-10-31

Rama: Duhen 5 vite punë të mbyllimgropën nga vjedhja e energjisë

Të tjera rreth shkrimit VD Basha: Edi Rama po tallet me qytetarët Rama: Heqim fashën 300 kWh nuk preken shtresat në nevojë Tahiri: Operacioni do përfundojë kur mos ketë më vjedhje energjie Vjedhja e energjisë në ditën e dytë 63 të arrestuar në gjithë vendin

Enver Sekiraqa deklarohet i pafajshëm, Prokurori kërkon së paku 35 vjet burg (Video)
  • 2014-10-31

Enver Sekiraqa deklarohet i pafajshëm, Prokurori kërkon së paku 35 vjet burg (Video)

Sot në Gjykatën e Apelit në Prishtinë nën masa të rrepta të sigurisë u mbajt seanca kundër Enver Sekiraqës. Prokurori i EULEX-it Andrew Carney, lexoi aktakuzën sipas të cilës Enver Sekiraqa akuzohet për veprat penale, shtytje n&e

Ismet Haxhia: E vërteta e vrasjes së Azemit, nuk ishte krim ordiner
  • 2014-10-31

Ismet Haxhia: E vërteta e vrasjes së Azemit, nuk ishte krim ordiner

I dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia thotë në një intervistë për "Gazetën Shqiptare" se ngjarja e 12 shtatorit 1998 është krim i rëndë politik dhe jo ordiner. "Kjo &cce