Rezultate te kerkimit per termin: +Vrasja

Meta: total 1000 / total_found 15315 / time 0.007 / keyword[0] vrasja / docs[0] 15315 / hits[0] 21324 /
Elbasan policia  zbardh krimin  ndaj 28-vjecarit
  • 2014-11-25

Elbasan policia zbardh krimin ndaj 28-vjecarit

e Hene 24 Nentor 20141314 pm p classwp-caption-text Viktima Fatjon Ockabrbr ELBASAN 8211 Policia e Elbasanit ka identifikuar autorin e vrasjes Fatjon Ockes ngjarje e ndodhur mbremjen e se shtunes ne lagjen 8220Beqir Dardha8221 Autori me inicialet OSh eshte shpallur ne kerkim

No Pic available
  • 2014-11-24

Missuri mes frikës e protestave, vdes dhe 12 vjeçari që u vra nga policia

Qyeti i Ferguson në Missuri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është pushtuar nga protestat, për shkak të vendimit që pritet të marrë juria për policin e bardhë që vrau një adoleshent me ngjyrë verën e kaluar. Qyteti ndodhet në ditën e pestë të protestave, të rikthyra pas di

Vrasja e 24-vjeçarit: Dyshime për pazaret e prishura të drogës
  • 2014-11-24

Vrasja e 24-vjeçarit: Dyshime për pazaret e prishura të drogës

Policia e Elbasanit ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar për vrasjen e 24-vjeçarit Fatjon Oçka, mbrëmjen e së shtunës. Policia e këtij qyteti bën me dije se nga kontrolli në banesën e të dyshuarit si autor,

Policia dhe dhuna racore në SHBA
  • 2014-11-24

Policia dhe dhuna racore në SHBA

Tensionet janë të larta në Seint Ljuis, në rrethinat e qytetit Ferguson të shtetit Mizuri. Komuniteti është në pritje të një vendimi gjyqësor, nëse do të ngrihen apo jo akuza kundër oficerit të bardhë të policisë, Darren Wilson, për vrasjen e një adoleshenti zezak të paarmatosu

No Pic available
  • 2014-11-24

1 Janar 1914. Dimitrije Tucoviç: Kosova duhet të bashkohet me Shqipërinë

100 vjet më parë, kur Serbia pretendonte të realizoj kufijtë sipas " Naçertanije" të Garashaninit, njeriu i cili jo vetëm që kundërshtoi këtë politikë dhe regjimin serb të asaj kohe të radikalit Pashiç, ekspansionin territorial të Serbisë gjatë lufëtrave ballkanike, por edhe okup

Izrael: Ushtria e vrau një palestinez në kufirin me Gazën
  • 2014-11-23

Izrael: Ushtria e vrau një palestinez në kufirin me Gazën

Ushtarët izraelitë e kanë vrarë një palestinez në kufirin me Gazën. Kjo është vrasja e parë në territorin e Gazës prej arritjes së marrëveshjes së përkohshme në muajin gusht, me të cilën përfunduan lu

Feneri e Besiktashi bëhen me serbët, kundër Gallatasaray!
  • 2014-11-22

Feneri e Besiktashi bëhen me serbët, kundër Gallatasaray!

Rivaliteti në Turqi mes Fenerbahces, Beshiktashit dhe Gallatasarayt është aq i madh sa që ata më shumë i dojnë të huajt, se sa vëllëzërit e tyre që simpatizojnë skuadrën rivale. Vrasja e tifozit serb mbrëmë në ndesh