Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Rama

Meta: total 1000 / total_found 12465 / time 0.017 / keyword[0] zoti / docs[0] 54886 / hits[0] 98828 / keyword[1] rama / docs[1] 102219 / hits[1] 337983 /
Hiqi duart Kryeminister
  • 2014-11-22

Hiqi duart Kryeminister

e Shtune 22 Nentor 20141135 am p classwp-caption-text Prec ZogajSSSAbrASSPRE ZOGAJSSSAbrASS  I kerkoj ndjese lexuesit qe kete shkrim nuk kam pasur mundesi ta shkruaj ne kohe reale me ngjarjen Por ngjarja eshte e tille qe nuk vjetrohet lehte nuk te shqitet lehte nga mendja Ne

Populli foli zbato kontraten ose largohu
  • 2014-11-22

Populli foli zbato kontraten ose largohu

Transmetuar me 22112014 - 1511 Nuk do ndalemi nuk do mposhtemi nuk do te lodhemi nuk do pushojme se luftuari per lirite e dhunuara per te drejtat e shkelura te qytetareve shqiptare Mos te te genjeje mendja se mund tia hedhesh duke u marre me zerin tim Zeri

No Pic available
  • 2014-11-21

Dhunimi i natyrës dhe i jetës njerëzore

Drama e jetës njerëzore zhurmon në zhargonin e viteve tek mbarë pukjanët si gjarpëri i frikshëm në lëgushën e thatë të dushkajave, duke ngjallur në trurin plotë shqetësime të thamun prej vuajtjeve e mjerimit: frikën për të rrojtun gjallë. Kjo ndodh tani tek kushdo njeri, në

Shqiperia e pafat humb perballjen me Italine
  • 2014-11-20

Shqiperia e pafat humb perballjen me Italine

e Merkure 19 Nentor 20141320 pm Ishte nje humbje e embel Nisur nga atmosfera e jashtezakonshme e krijuar nga kuqezinjte ne stadiumbrNisur nga loja pergjithesisht e mire e Kombetares shqiptare ne pjesen me te madhe te kohes nisur nga fakti se perballe kishim nje kundershtar te fo

Pas mesnatës, 77 deputetë të shumicës votuan pro buxhetit 2015, nuk munguan kritikat
  • 2014-11-18

Pas mesnatës, 77 deputetë të shumicës votuan pro buxhetit 2015, nuk munguan kritikat

TIRANE - Pas 12 orë diskutimesh, deputetët e mazhorancës kanë miratuar të vetëm në parim (me 77 vota pro) buxhetin e vitit të ardhshëm dhe paketën fiskale që e shoqëron. Në mungesë të opozitës, kritikat për draftin i bënë disa nga deputetët socialistë. Duke folur në emër të g

No Pic available
  • 2014-11-18

Dështimi i parapërgatitur në Beograd

Duke reflektuar dhe më tej pas kaq ditë ditirambesh dhe mburrjesh për “suksesin” e vizitës së zotit Rama në Serbi, duket se njeriu vjen e kthjellohet, pra shkëputet nga vala e entuziazmit të turmës dhe lexon realisht ngjarjen, ndonëse end

Pandeli Majko del kundër Ramës (Video)
  • 2014-11-18

Pandeli Majko del kundër Ramës (Video)

Tiranë - I vetmi deputet që kundërshtoi në Kuvend ishte Pandeli Majko, i cili kundërshtoi taksën kundër duhanit, teksa theksohet se nuk ka taksa të rritura për pijet alkoolike. Gjatë fjalës në Kuvend, Majko tha se masat e marra e largojnë Partinë Socialiste nga forcat e majta që jan