Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "ALIJAJ"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ish-punëtori e akuzon kompaninë ‘Hortikultura’ për ryshfet - IndeksiOnline

 U angazhua dy sezone si punëtor krahu. Për dy sezonet nga tre muaj aq sa mori pagë, pretendon se ka parë keqpërdorime në sektorin e punësimeve. Pajazit
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Mbledhja e Kėshillit Bashkiak, ja 32 familjet qė do trajtohen me para - BalkanWeb

TIRANE - Nė mbledhjen e radhės sė Kėshillit Bashkiak tė Tiranės, e cila do mbahet ditėn e hėnė mė 11 nėntor do tė diskutohen disa projektvendime me rėndėsi pėr qytetarėt e Tiranės. Midis tyre janė dy
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kosove 6 te denuar ker krim te organizuar - Top Channel

Gjykata e qarkut në Prizren ka dënuar gjashtë persona, pjesë e një grupi kriminal, që merrej me trafik qëniesh njerëzore. Lajmi bëhet
- Shtuar 3 vite mė parė


»Trafikonin emigrantė, dėnohen 6 shtetas kosovarė - Ora News

Një trup gjykues i përbërë nga gjykatës vendorë dhe ndërkombëtarë të EULEX-it, kanë dënuar të premten gjashtë qytetarë ko
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ulpiana Aliaj e Armand Likaj koncert klasik per kryeqytetasit - ABC News

Orkestra simfonike e radio televizionit shqiptar në bashkëpunim me ambasadën sllovake kanë organizuar një koncert klasik, ku interpretuan sopranoja Ulpiana Alijaj dhe baritoni
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shkoder/ Arrestohet 20 vjecari grabiti nje malazeze - ABC News

Një 20 vjeçar me banim në fshatin Alijaj, Bajzë të Rrethit Malësi e Madhe, u arrestua sot nga forcat e policisë së komisariatit të këtij rrethi, me
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shkodër, grabitësit i vjedhin 10 mijë euro malazezes - Gazeta Start

Policia lokale bėri tė ditur, se dje nė fshatin Vukpalaj, tė rrethit Malėsi e Madhe, shtetases J. M., 51-vjeē, banuese nė Podgoricė, Mali i Zi, e cila po udhėtonte nė drejtim tė Rinasit, me automjetin
- Shtuar 3 vite mė parė»Vidhet me dhunė shtetasja malazeze, nė pranga njėri prej autorėve - Ora News

Një 51-vjeçare malazeze është bërë pre e vjedhjes me dhunë, mëngjesin e sotëm, nga dy persona, të cilët i vodhën 10 mijë euro dhe
- Shtuar 3 vite mė parė


»Karburantet tregtaret Taksat rrisin vleren me 100 - Top Channel

Nëse në doganë litri i naftës kushton 85 lekë, me taksat që paguhen më pas vlera arrin në 155 lekë, pra gati 100 për qind rritje.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zbulohet linja e trafikut te droges nga Gjirokastra ne Tirane - Albania

Artan CENA TIRANE - Sillnin droge nga Lazarati per ta shitur ne Tirane por kjo deri mesnaten duke gdhire dita e djeshme. Efektivet e antidroges ne Policine e Tiranes kane arrestuar rreth
- Shtuar 4 vite mė parė


»SHKODER-PUKE/ Fundjava kapen 4 te kerkuar - Panorama

SHKODER - Fundjava con ne pranga 4 persona te kerkuar nga policia e Shkodres dhe e Pukes per vepra te ndryshme penale. Personi i pare qe ka rene ne rrjeten e Fundjaves eshte 32-vjecari Besnik Vila
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fund-Java 4 persona ne pranga - Ora News

Ne saje te operacionit te koduar Fund-Java policia e Shkodres ka bere te mundur kapjen dhe prangosjen e 4 shtetasve te shpallur ne kerkim. Mesohet se eshte bere e mundur kapja dhe ekzekutimi i Urd
- Shtuar 4 vite mė parė


»Sekuestrohen cigare kontrabane dy ne pranga - Shekulli

SHKODR-Sherbimet e policise kufitare ne Shkoder kane sekuestruar 1250 steka cigare kontrabande dhe ka vene ne pranga dy autoret e dyshuar. Ne pranga kane rene shtetasit Fatjon Lacaj 27 vjec lindur
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ulja e dėnimit, 520 tė dėnuar i janė drejtuar gjykatės pėr 2008-n - Albania

Lista me emrat dhe vendimet pėrkatėse qė janė dhėnė nė muaj tė ndryshėm Laureta Rryēi Tiranė - Tė pėrfitosh nga ulja e dėnimit duket se ėshtė alternativa mė e suksesshme e tė b
- Shtuar 6 vite mė parė


»Skautė tė Hajdukut vezhgojne Telin e Liken - Albania Sport

Reshat Ibrahimi (Shkup)- Dy skautė tė Hajdukut tė Splitit Vilson Gjoni (me origjinė shqiptare) dhe Mate Ordulj do tė jenė nė Shkodėr pėr tė ndjekur ndeshjen e kthimit parakualifikuese tė Kupės
- Shtuar 7 vite mė parė


»Ulja e dėnimit, 316 kėrkesa nga tė burgosurit nė Gjykatė - Albania

Laureta Rryēi Tė pėrfitosh nga ulja e dėnimit duket se ėshtė alternativa mė e suksesshme e tė burgosurve pėr tė shkurtuar afatin e qėndrimit prapa hekurave. Pikėrisht pėr kėtė pikė l
- Shtuar 7 vite mė parė


»Gjykata, 175 tė dėnuar kėrkojnė ulje dėnimi - Albania

Laureta Rryēi Tiranė - Nga janari e deri nė fund tė muajit prill nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės janė depozituar 175 kėrkesa nga tė burgosurit pėr ulje dėnimi. Gazeta “Alba
- Shtuar 7 vite mė parė


»Arrestohet falsifikatori, kishte vulat e 9 institucioneve shtetėrore - Albania

SHKODĖR – Deri mė dje kishte arritur qė tė falsifikonte dokumente tė institucioneve tė rėndėsishme shtetėrore, por mė nė fund forcat e policisė sė Shkodrės kanė arritur qė tė zbulojnė dhe tė ndalojnė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 alijaj ->alijaj 0 docs[0] -> docs[0] 1 20 ->20 0 hits[0] -> hits[0] 1 21 ->21

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos