Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Abdiladi Vejseli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Përkujtohet 22 vjetori i grupit parlamentar shqiptar në Maqedoni - IndeksiOnline

Me moton “22 vjet grup parlamentar shqiptar” të përfaqësuara nga Partia për Prosperitet Demokratik (PPD) dhe Partia Demokratike Popullore (PDP) sot në Tetov&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 abdiladi ->abdiladi 0 docs[0] -> docs[0] 1 1 ->1 0 hits[0] -> hits[0] 1 1 ->1 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 vejseli ->vejseli 0 docs[1] -> docs[1] 1 20 ->20 0 hits[1] -> hits[1] 1 27 ->27

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos