Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Adieu Sarkozy"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Adieu Sarkozy? - Gazeta Express

80 pėr qind e francezėve dolėn nė zgjedhjet pėr president, duke shėnuar njė rekord e duke treguar se janė tė interesuar pėr politikėn dhe gjendjen e vendit tė tyre. Por nuk i dhanė askujt shumicėn. Ka
- Shtuar 3 vite mė parė


»“Adieu Raffarin. Bonjour de Villepin” - Metropol

02/06/2005  Presidenti i turpėruar i Francės, Zhak Shirak, mendon se Dominique De Villepin – diplomati-poet i vendit – ėshtė zgjedhja e duhur pėr ta nxjerrė Francėn nga apatia paszgjedhore.
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 adieu ->adieu 0 docs[0] -> docs[0] 1 13 ->13 0 hits[0] -> hits[0] 1 15 ->15 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sarkozy ->sarkozy 0 docs[1] -> docs[1] 1 2816 ->2816 0 hits[1] -> hits[1] 1 6009 ->6009

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos