Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Admirim Shehu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Viti 1973: Si u survejuan pesë shkrimtarët e Kosovës në Shqipëri? - IndeksiOnline

Çfarë zbulon relacioni 25 faqësh i hartuar nga shoqëruesit Odhise Grillo dhe Hamit Boriçi, për udhëtimin 12 ditor të shkrimtarëve Vehbi Kikaj,
- Shtuar 3 muaj mė parė

»Zgjedhjet në PD, 21 kryetarë degësh nuk do të rikandidojnë - BalkanWeb

TIRANE-Demokratët kanë hyrë në fazën e dytë të zgjedhjeve të brendshme, përmes së cilës do të zgjedhin drejtuesit e rinj lokalë dhe nj&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Zgjedhjet nė PD, 21 kryetarė degėsh nuk do tė rikandidojnė - BalkanWeb

TIRANE-Demokratėt kanė hyrė nė fazėn e dytė tė zgjedhjeve tė brendshme, pėrmes sė cilės do tė zgjedhin drejtuesit e rinj lokalė dhe njėherėsh do tė bėjnė dhe analizėn e shkaqeve tė humbjes sė 23 qersh
- Shtuar 7 muaj mė parė»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Katarsis nė selinė blu, ja krerėt e qarqeve tė PD-sė qė do largohen - Tirana Observer

Nė shtator nis analiza e humbjes, ja se si tė lėvizin kryetarėt e PD nė rrethe
- Shtuar 1 vit mė parė


»Imami “shtyp” Boden, garėmes Bumēit dhe Bylykbashit - Shqiptarja.com

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ristrukturimi i PD-sė, Basha“katarsis’ nė kryesi, e degėt e PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kush ikėn e kush vjen nė kryesinė PD Alibeaj:Krerėt e PD,tė jepnin dorėheqjen  TIRANE - Analiza e humbjes sė thellė tė PD nė zgjedhjet parlamentare tė 23 qershori
- Shtuar 1 vit mė parė


»“Bert Ndrenika, si e hoqëm nga ‘Fije që priten’ prej të vëllait” - BalkanWeb

Miku im i vjetër, regjisori Muharrem Fejzo së afërmi do të festojë 80-vjetorin e jetës së tij dhe duke lexuar kujtimet e tij të pabotuara ende, mbi të gjit
- Shtuar 1 vit mė parė


»Feniksat e rilindur - Gazeta 55

09-04-2013 / Nga Reshat Kripa Sipas mitologjisë feniksi ishte një zog që, pasi mbushte pesëqind vjet, digjej dhe nga hiri i tij rilindte përsëri. Kjo legjend&
- Shtuar 2 vite mė parė


»Objekte totemike prej Spaēit politik - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė


»Fier permbysja e zgjedhjeve te 8 majit ne keshillat e bashkise e komunave - Gazeta Shqip

Levizjet Ndryshimet e drejtuesve te organeve te qeverisjes vendore qe synojne rokaden ne qark Keshilli i Qarkut te Fierit eshte bere pikesynimi kryesor i te dy kaheve politike gjate muajit te fund
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD merr mazhorancėn, PS akuza kėshilltarėve - Metropol

21/09/2011  Ikin kėshilltarėt e PS, konstituohet sėrish kėshilli bashkiak i Fierit Zeqaj: S’e di se si ndodhi, por prokuroria duhet tė hetojė pėr kėtė rast Njė ditė pas zhvil
- Shtuar 4 vite mė parė»Tė djathtėt marrin shumicėn nė Fier, kėshilltari i majtė ndryshon kampin politik - Gazeta Mapo

E djathta krijon mazhorancėn nė kėshillin bashkiak tė Fierit. Largimi nga grupimi i “Aleancės pėr tė Ardhmen” i kėshilltarit Aleksandėr Myrtaj dhe bashkimi i votės sė tij me kėshilltarėt e koalic
- Shtuar 4 vite mė parė»Hetuesia, akuzat e Nesti Kerėnxhit dhe Fiqret Shehut pėr Kadri Hazbiun - Gazeta Mapo

Pėrballja nė hetuesi e Kadri Hazbiut me akuzat e ish-miqve e kolegėve tė tij, tė cilėt e etiketonin si agjent tė jugosllavėve dhe njeriun e besuar tė Koēi Xoxes. Kadri Hazbiu i cilėson thėniet e ty
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 59 ->59 0 total_found -> total_found 1 59 ->59 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 admirim ->admirim 0 docs[0] -> docs[0] 1 1079 ->1079 0 hits[0] -> hits[0] 1 1213 ->1213 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shehu ->shehu 0 docs[1] -> docs[1] 1 8221 ->8221 0 hits[1] -> hits[1] 1 17438 ->17438

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos