Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Adoleshenca"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ja si dukej Alma Lama në ditët e rinisë - IndeksiOnline

Deputetja e LDK-së, Alma Lama, është ndjerë nostalgjike, teksa ka publikuar një fotografi nga adoleshenca e saj.   Ajo çfarë mund t&e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dhe me pas ccedilfare - Top Channel

Nga Klodiana Kapo - Sa vlerë ka jeta e një të riu? Vrasja e djaloshit 26-vjeçar nga Elbasani, i cili punonte si kamerier në një lokal në Dhërmi na ka tronditu
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Adoleshenca dhe jo vetėm - Gazeta Shqip

Ndrojtja ėshtė njė lloj sjelljeje, gjendje e dukshme dhe penguese pėr shumė persona, por gjithsesi ajo nuk ėshtė e pamposhtur! Ja se ēfarė duhet tė bėni pėr tė qenė rehat me veten dhe shoqėrinė qė
- Shtuar 5 muaj mė parė»Kokëdhima: Ju rrëfej mëkatet e udhëheqësve të Shqipërisë - IndeksiOnline

Deputeti i PS-së në Qarkun Vlorë, Koço Kokëdhima, në një intervistë për emisionin “Oktapod” në televizionin “Vizion plus&r
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Koēo Kokėdhima: Mėkati mė i madh i Ramės e Metės, vonuan bashkimin e sė majtės - BalkanWeb

Mėkati mė i madh i Edi Ramės dhe Ilir Metės ka qenė vonesa e bashkimit me tė mjatėn. Kėshtu ka deklaruar deputeti i PS-sė nė Qarkun Vlorė, Koēo Kokėdhima, nė njė intervistė pėr emisionin “Oktapo
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Koço Kokëdhima: Mëkati më i madh i Ramës e Metës, vonuan bashkimin e së majtës - BalkanWeb

Mëkati më i madh i Edi Ramës dhe Ilir Metës ka qenë vonesa e bashkimit me të mjatën. Kështu ka deklaruar deputeti i PS-së në Qarkun Vlorë, Ko&cce
- Shtuar 5 muaj mė parė»Shqiptari rrezikon ekstradimin: Jam italian, s`e njoh fare Shqipėrinė! - BalkanWeb

ROME-Rasti i njė shqiptari qė ėshtė larguar nė moshėn 3-vjeēare nga vendi ynė dhe qė prej asaj kohe ka jetuar nė Itali pa shkelur mė nė vendin e tij tė lindjes, ka hapur njė debat tė gjerė publik, mad
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Rrezikon ekstradimin, shqiptari: Jam italian, s`e njoh Shqipėrinė! - BalkanWeb

ROME-Rasti i njė shqiptari qė ėshtė larguar nė moshėn 3-vjeēare nga vendi ynė dhe qė prej asaj kohe ka jetuar nė Itali pa shkelur mė nė vendin e tij tė lindjes, ka hapur njė debat tė gjerė publik, mad
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Itali, deportimi i 21-vjeēarit shqiptarshkon pėr diskutim nė parlament  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Shqiptari mbahet nė azil si emigrant edhe pse familja e tij jeton nė Itali TOSKANE - Historia e 21
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Dritarja e hapur e poezisė sė Vllasova Mustės - Tirana Observer

Nga Enver Kushi (Poetja Vllasova Musta del para lexuesit, me njė vėllim tė ri poetik tė titulluar Mė thuaj diēka tė bukur)
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Nje musical per Karol Wojtyla - Top Channel

Një opera tip muscial dedikuar Karol Wojtyla, njeriu i ardhur nga Polonia dhe i kthyer në ikonën aq të dashur dhe të adhuruar në të gjithë botën, me emr
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Transeksuali kosovar: Mė kanė paguar 6 mijė euro, gjoksin e kam si Pamela - BalkanWeb

TIRANE- Biondja seksi qė shihni nė foto dikur quhej Kujtim Shehu dhe ėshtė nga Su hareka e Kosovės. Sot, ai ose ajo, quhet Edona James dhe ėshtė 26 vjeē. Ka lindur mashkull, por gjithmonė brenda vetes
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Stresi rrezikon krijimin e nje shtatzanie - Klan TV

0
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Marrėdhėnie: Njė mama pėr shoqe: e drejtė apo e gabuar? - Gazeta Shqip

Njė nga tendencat e fundit nė familje ėshtė ajo e ngatėrrimit tė rolit tė mamasė me atė tė shoqes. A ėshtė kjo e gabuar apo bėhet fjalė pėr njė sjellje pėr tu inkurajuar?
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Prindėrimi: 10 gjėrat mė tė urryera qė tė mėdhenjtė u thonė tė vegjėlve - Gazeta Shqip

Shpesh tė rriturit, si prindėrit, gjyshėrit ose tė afėrmit, dinė shumė mirė se si tė bėhen tė padurueshėm me tė vegjlit… Ja 10 frazat mė tė urryera qė ata u thonė tė rinjve!
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Pacolli, kundër titujve abuzivë në UP - IndeksiOnline

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli ka kritikuar situatën e tanishme të arsimit universitar në Kosovë, duke thënë se është ku
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 176 ->176 0 total_found -> total_found 1 176 ->176 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 adoleshenca ->adoleshenca 0 docs[0] -> docs[0] 1 176 ->176 0 hits[0] -> hits[0] 1 226 ->226

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos