Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Afrika Nensahariane"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Matura shteterore programet orientuese te disa lendeve - Gazeta Standard

Agjencia Kombetare e Provimeve ka publikuar programet orientuese te 40 lendeve te Matures Shteterore 2012. Ne keto programe perfshihen te gjitha orientimet se ku duhet te mbesh
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 afrika ->afrika 0 docs[0] -> docs[0] 1 3212 ->3212 0 hits[0] -> hits[0] 1 4013 ->4013 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nensahariane ->nensahariane 0 docs[1] -> docs[1] 1 6 ->6 0 hits[1] -> hits[1] 1 13 ->13

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos