Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Agjencioni Antikorrupcion"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mbi 30 zyrtarė dhe ish-ministra dyshohen pėr korrupsion - Gazeta Express

Njė dokument, tė cilin e ka siguruar Klan Kosova, thuhet se ish-ministri i Shėndetėsisė tij Alush Gashi, ka dosje nė Prokurorinė e Qarkut nė Prishtinė, pėr veprime korruptive. Ai dyshoh
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 agjencioni ->agjencioni 0 docs[0] -> docs[0] 1 106 ->106 0 hits[0] -> hits[0] 1 128 ->128 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 antikorrupcion ->antikorrupcion 0 docs[1] -> docs[1] 1 6 ->6 0 hits[1] -> hits[1] 1 6 ->6

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos