Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Agron Kulicaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Burgaj e Kulicaj nen hetim - Vizion Plus

brbrIsh-drejtori i pergjithshem i policise Hysni Burgaj dhe ish-zevendesdrejtori i pergjithshem Agron Kulicaj merren zyrtarisht nen hetim Vendimi eshte marre nga Prokuroria 1 muaj pas padise se paraqi
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kuliçaj e Burgaj nën hetim për 21 Janarin, nuk ekzekutuan urdhërarrestet - BalkanWeb

TIRANE- Dy ish krerët më të lartë të Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj, janë vënë nën hetim në lidhje me ngjarjet e 21 Jan
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kuliēaj e Burgaj nėn hetim pėr 21 Janarin, nuk ekzekutuan urdhėrarrestet - BalkanWeb

TIRANE- Dy ish krerėt mė tė lartė tė Policisė sė Shtetit, Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj, janė vėnė nėn hetim nė lidhje me ngjarjet e 21 Janarit 2011. Dy ish-drejtuesit po hetohen pėr mos bind
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kallezimi per 21 janarin Burgaj e Kulicaj ne hetim - Panorama

e Diele 14 Shtator 20141004 am p classwp-caption-text Hysni Burgaj Agron KulicajSSSAbrASSProkuroria hedh ne regjistrin e veprave penale emrin e ishdrejtorit te Pergjithshem te Po
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ramadan Troci hetuesi i dosjeve te medha - Vizion Plus

brbrKy eshte prokurori Ramadan Troci i cili brenda pak kohesh ka terhequr mbi vete prozhektoret duke u komentuar si nje prej protagonisteve ne sistemin e drejtesise Te premten ne mbremje ai firmosi ur
- Shtuar 2 javė mė parė


»Nė hetim pėr 21 Janarin, Burgajdorėhiqet nga Akademia e Policisė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kallėzohen Burgaj e Kuliēaj, nuk arrestuan 6 gardistėt e 21 janarit TIRANE - Ish-kreu i Policisė s
- Shtuar 1 muaj mė parė»Padia ndaj Burgaj dhe policave - Vizion Plus

brbrProkuroria e Tiranes nis verifikimin e kallezimit te policise ndaj ish- drejtorit te pergjithshem te policise Hysni Burgaj dhe ish-zevendes drejtorit te pergjithshem Agron Kulicaj Ata akuzohen se
- Shtuar 3 muaj mė parė


»21 Janari kallezohen ne Prokurori Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj - News of Albania

Hysni Burgaj Agron Kulicaj PUBLICITET Tirane 18 korrik 2014 NOAal- Ministria e Brendshme ka denoncuar ne Prokurori dy ish drejtues te Policise se Shtetitbr br Kallezimi penal eshte
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Deshmon Burgaj Ndryshimet i bera une - Vizion Plus

Komisioni Hetimor i ngritur per ndryshimet ne policine e shtetit e ka nisur seancen degjimore me pyetjen e ish-drejtorit te pergjithshem te Policise se Shtetit Hysni Burga Per rreth tre ore is
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Komisioni Hetimor pėr lėvizjet nė polici, zbardhen debatet e mbledhjes - BalkanWeb

TIRANE- Deklarata nė mbrojtje tė pozicionit qė kanė sot nė Policinė e Shtetit dhe tė tjera qė kėrkojnė tė mėsojnė arsyen e shkarkimit nga postet e zyrtarėve nė kėtė polici janė dėgjuar sot nė Komision
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Komisioni Hetimor Balla Te jete i pranishem dhe ministri Tahiri - News of Albania

Komisioni hetimor PUBLICITET Tirane 28 mars 2014 NOAal- shte zhvilluar serish sot mbledhja e komisionit hetimor per kontrollin e zbatimit te legjislacionit ne fuqi per procesin e le
- Shtuar 6 muaj mė parė


»PS-ja po i jep PD-se ate qe nuk e mori kur ishte ne opozite - Shekulli

pPartia Socialiste po i jep kundershtarit te saj politik ato qe socialistet kerkonin kur ishin ne opozite Nje nga keto eshte edhe numri i keshilltareve qe mund te kene dy grupet e medha parlamentare p
- Shtuar 10 muaj mė parė


»PD propozon si kėshilltar grupi parlamentar Agron Kuliēaj - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike depoziton nė Kuvend kėrkesėn qė Agron Kuliēaj tė jetė kėshilltar i grupit parlamentar tė demokratėve. Kėrkesa ėshtė dėrguar ditėn e enjte nė Kuvend nga kreu i grupit parlame
- Shtuar 10 muaj mė parė


»PD: Kuvendi i Shqipėrisėtė punėsojė Agron Kuliēajn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ish- truproja e Berishės nė kėrkim tė punės TIRANE- Agron Kuliēaj prite qė tė jetė kėshilltari i grupit parlamentarė demok
- Shtuar 10 muaj mė parė


»PD propozon si kėshilltar grupi parlamentar Agron Kulicaj - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike depoziton nė Kuvend kėrkesėn qė Agron Kulicaj tė jetė kėshilltar i grupit parlamentar tė demokratėve. Kėrkesa ėshtė dėrguar ditėn e enjte nė Kuvend nga kreu i grupit parlame
- Shtuar 10 muaj mė parė


»PD propozon si kėshilltar grupi parlamentar Agron Kulicaj, kėrkesa dorėzohet nė Kuvend - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike depoziton nė Kuvend kėrkesėn qė Agron Kulicaj tė jetė kėshilltar i grupit parlamentar tė demokratėve. Kėrkesa ėshtė dėrguar ditėn e enjte nė Kuvend nga kreu i grupit parlame
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Emėrime nė Polici, Bizhga nė vend tė Kulicaj, shkarkohet Caushaj, Ēipa nė Tiranė - BalkanWeb

TIRANĖ-Shkarkime dhe emėrime nė krye tė Policisė. Me urdhėr tė Ministrisė sė Brendshme nė vend tė Agron Kuliēaj si nėndrejtor i Policisė sė Shtetit vjen Sokol Bizhga. Po kėshtu
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kulicaj-Tahiri gjykata pushon padine - Top Channel

Gjyqtarja Fatime Deçolli rrëzoi kërkesën e nëndrejtorit të përgjithshëm të policisë, Agron Kulicaj, i cili përgjatë këtij viti kë
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Tahiri në krye të Ministrisë së Brendshme, Policia e Shtetit pa 2 zv/drejtorë - BalkanWeb

TIRANË- Policia e Shtetit ndodhet aktualisht pa dy zëvendës drejtorë të Përgjithshëm nga 5 zëvendës drejtorë në total. Kjo situatë ësht
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 221 ->221 0 total_found -> total_found 1 221 ->221 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 agron ->agron 0 docs[0] -> docs[0] 1 7331 ->7331 0 hits[0] -> hits[0] 1 11668 ->11668 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kulicaj ->kulicaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 249 ->249 0 hits[1] -> hits[1] 1 591 ->591

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos