Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Alban Begolli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Cilët ishin 200 shqiptarët, pushtetarët më të lartë të Turqisë - IndeksiOnline

Speciale/Personalitete të shquara shqiptare të përmendura në historinë e Perandorisë Osmane Kombin shqiptar rrjedhat e historisë e lidhën gjatë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Prishtina më e mirë në fitoren e Sivassporit - IndeksiOnline

Ka përfunduar miqësorja ndërmjet Prishtinës dhe Sivassporit. 0 me 2 për skuadrën turke ishte epilogu përfundimtar i këtij takimi. Pë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Astrit Fazliu golashënuesi më i mirë pas 22 javëve - IndeksiOnline

Pas 22 javëve të zhvilluara në Raiffeisen Superligen e Kosovës , Astrit Fazliu i transferuar tek Shkendija'89 nga Ferizaji mbetet golashënuesi më i mirë.
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ulqin : Prishtina - Feronikeli 0:1 - IndeksiOnline

Golin e vetëm ka shënuar ish-futbollisti i Fushë Kosovës, Triumf Shabani Sot më 15 Shkurt , Prishtina ka zhvilluar edhe takimin e tretë përg
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Skuadra e Prishtinës , nesër udhëton për Ulqin - IndeksiOnline

Skuadra e Prishtinës pritet , nesër në mëngjes (08:30) të udhëton në Ulqin Ndërsa, sulmuesi Berat Hyseni është liruar dhe do
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 12 muaj mė parė


»AAK-ja prezanton listën për Prishtinën - IndeksiOnline

Sot, Aleanca për Prishtinën në një manifestim promovues në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë, ka prezantuar listën fituese për garën e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Sfidon veten me Ionesco’n - Gazeta Express

Antidrama e njohur e autorit Eugene Ionesco, "Kėngėtarja Tullace", konsiderohet ndėr kryeveprat e teatrit absurd, por edhe njė vepėr tejet e vėshtirė pėr inskenim. Megjithatė, aktori Diar Xani e pėrzg
- Shtuar 3 vite mė parė


»Aurela Gace: Ja pse zgjodha titullin “Tranzit” - Koha Jonë

Ka publikuar dje, videoklipin aq te shumepritur nga te gjithe fansat e saj, kengetarja Aurela Gace. Kenga e saj me e fundit titullohet “Tranzit” dhe eshte nje kompozim i Alban Kondit, orkestruar nga E
- Shtuar 3 vite mė parė


»Prurjet e reja dhe rikthimi i “te vjeterve” ne Asamble - Koha Jonë

Zgjedhja e kandidateve per Asamblene Kombetare e Partise Socialiste vec nje procesi rifreskimi te strukturave eshte dhe nje nisme e kreut te PS-se per te korrigjuar gabimet qe ka bere gjate 6 viteve t
- Shtuar 3 vite mė parė


»Humb Prishtina, Drita lider - Gazeta Express

Prishtina e ka pėsuar humbjen e dytė tė sezonit, duke u ndalur nga Drenica. Njėkohėsisht, bardhekaltrit e humbėn edhe kryesimin, pasi qė Drita fitoi ndaj KEK-ut. Kuqezinjtė kanė sulmuar qė nga fillimi
- Shtuar 4 vite mė parė»Itali arratiset shqiptari i burgosur - Top Channel

Gjykata i kishte dhënë një leje prej tetë orësh për sjellje të mire e duke përfituar nga kjo, shqiptari Alban Begolli, është arratisur nga Spitali
- Shtuar 4 vite mė parė


»Na nderon Renova - Gazeta Express

Mė nė fund. pėrfaqėsuesja e Kosovės e di se kė do ta ketė kundėrshtar pėr ndeshjen miqėsore tė 27 marsit. Ai ėshtė klubi shqiptar nga Maqedonia, Renova, i cili nga Federata e Futbollit tė Kosovės ėsht
- Shtuar 4 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


» 24 herė… Tirana kampioneEshtė meritė e shumė brezave nga themelimi i kėsaj skuadre e deri mė tani qė ka ditur tė intensifikojė nė mėnyrėn mė autoritare tė mundshme shkallėn e ambicieve tė saj pėr trofetė e kampiones sė Shqipėrisė. - Albania Sport

Protagoniste qė nė start (mė 1930) e fitimit tė trofeve tė futbollit shqiptar. Me dominimin e saj absolut nė vitet e paraēlirimit ( 7 kampionatet e para), Tirana do tė rigjente veten nga mesi i vit
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, lista e atyre qė pėrfitojnė kuponat e letėrnjoftimeve - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur dje listėn e plotė tė 1714 personave qė duhet tė tėrheqin kuponat e letėrnjoftimeve pranė sekretarive, me vetėm 200 lekė tė reja. Pėrfituesit janė s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zgjedhjet, KQZ-ja: Lista e plotė e komisionerėve qė do tė numėrojnė votat - Albania

Cilėt do tė jenė pėrfaqėsuesit e partive nė 66 KZAZ-tė e vendit. Numėrimi i votave do tė bėhet nga 528 komisionerė tė katėr partive politike Luis Tanushi Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 24 ->24 0 total_found -> total_found 1 24 ->24 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 alban ->alban 0 docs[0] -> docs[0] 1 5357 ->5357 0 hits[0] -> hits[0] 1 8058 ->8058 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 begolli ->begolli 0 docs[1] -> docs[1] 1 290 ->290 0 hits[1] -> hits[1] 1 430 ->430

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos