Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Alfred Rushaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sot Kuvendi Kombėtar i PD, ja lista e kandidatėve pėr Kėshillin - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike mbledh sot Kuvendin. Burime pranė selisė blu thanė pėr "GSH", se janė rreth 250 kandidatė qė do tė konkurrojnė sot pėr 150 vende nė Kėshillin Kombėtar. Sot nė Kuvend do tė f
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kuvendi i PD, Basha: U ringritėm, bashkė tė shkruajmė histori suksesi - BalkanWeb

TIRANE- Nėn tingujt e Himnit Kombėtar, Partia Demokratike ēeli sot nė orėn 11:00 punimet e Kuvendit Kombėtar ku marrin pjesė 7500 delegatė qė pėrfaqėsojnė 101 mijė anėtarė tė PD nga e gjithė Shqipėria
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kuvendi i PD, Basha: Preludi i rikthimit, nisja jonė e re, tė shporrim oligarkinė - BalkanWeb

TIRANE- Nėn tingujt e Himnit Kombėtar, Partia Demokratike ēeli sot nė orėn 11:00 punimet e Kuvendit Kombėtar ku marrin pjesė 7500 delegatė qė pėrfaqėsojnė 101 mijė anėtarė tė PD nga e gjithė Shqipėria
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kuvendi i PD, Basha: Nisja jonė e re, tė shporrim oligarkinė. Berisha: Protesta - BalkanWeb

TIRANE- Nėn tingujt e Himnit Kombėtar, Partia Demokratike ēeli sot nė orėn 11:00 punimet e Kuvendit Kombėtar ku marrin pjesė 7500 delegatė qė pėrfaqėsojnė 101 mijė anėtarė tė PD nga e gjithė Shqipėria
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kuvendi i PD, Basha: Humbėm se bėmė gabime, ndjesė demokratėve - BalkanWeb

TIRANE- Nėn tingujt e Himnit Kombėtar, Partia Demokratike ēeli sot nė orėn 11:00 punimet e Kuvendit Kombėtar ku marrin pjesė 7500 delegatė qė pėrfaqėsojnė 101 mijė anėtarė tė PD nga e gjithė Shqipėria
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kuvendi i PD, Basha: Humbėm se bėmė gabime, ndjesė qytetarėve - BalkanWeb

TIRANE- Nėn tingujt e Himnit Kombėtar, Partia Demokratike ēeli sot nė orėn 11:00 punimet e Kuvendit Kombėtar ku marrin pjesė 7500 delegatė qė pėrfaqėsojnė 101 mijė anėtarė tė PD nga e gjithė Shqipėria
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dy kėshilltarė tė Nishanit, koordinatorė pėr zgjedhjet e reja nė PD - Gazeta Shqip

Angazhimet Gjergj Lezhja: Nuk kam asnjė pengesė ligjore. Jam qytetar i lirė pas detyrimit zyrtar
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Zgjedhjet e reja, PD cakton të deleguarit e saj në degë - BalkanWeb

TIRANE- PD-ja nis sot zyrtarisht fazën e parë të procesit të zgjedhjeve për evidentimin, ripërtëritjen e bazës së të dhënave të anëtar&
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Zgjedhjet e reja, PD cakton tė deleguarit e saj nė degėt e vendit - BalkanWeb

TIRANE- PD-ja nis sot zyrtarisht fazėn e parė tė procesit tė zgjedhjeve pėr evidentimin, ripėrtėritjen e bazės sė tė dhėnave tė anėtarėsisė dhe anėtarėsimet e reja, duke bėrė gati dhe grupet e punės q
- Shtuar 9 muaj mė parė


»PD Qeveria shtremberon statistikat per nevoja politike - ABC News

Partia Demokratike ka akuzuar sot qeverinë se po shtrembëron statistikat ekonomike për nevoja politike. Në një deklaratë ëpr mediat ish zëvendësministri i
- Shtuar 10 muaj mė parė


»PD akuza qeverisė dhe INSTAT: Po shtrembėrojnė statistikat pėr nevoja politike - Ora News

Instituti i Statistikave vazhdon tė jetė nė qėndėr tė akuzave mes mazhorancės dhe opozitės. Kjo e fundit deri dje e akuzuar nga opozita e djeshme pėr shtetėzim tė saj, ėshtė kthyer nė akuzuese tė q
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Opozita akuzon INSTAT - Top Channel

Partia Demokratike akuzoi Institutin e Statistikave dhe qeverinë se shtrembëruan statistikat e vitit 2013-të për nevoja politike. Sipas ish zv/ministrit te Fin
- Shtuar 10 muaj mė parė


»PD: Qeveria shtrembëron statistikat për nevoja politike - BalkanWeb

TIRANË - Ish zv/ministri i financave, Alfred Rushaj deklaroi sot pasdite për mediat se INSTAT po kryen një krim të rëndë duke futur duart në shifrat që instituc
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Debat pėr taksat nė Opinion - Tirana Observer


- Shtuar 11 muaj mė parė


»Skandali/ Ku shkuan 57 mln €tė invalidėve? Ja dokumentet - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Veliaj:Mijėra padi nė Prokurori VIDEO TIRANE- Nė rast se shteti nuk ėshtė nė gjendje prej disa muajsh tė paguajė ndihmėn
- Shtuar 11 muaj mė parė


»PD tryezė pėr sfidat e e ekonomisė,Basha: Qeveria i ka gėnjyer zgjedhėsit e saj - Ora News

Partia Demokratike ka  mbajtur pasditen e sotme njė tryezė tė rrumbullakėt me temė Ku po shkon ekonomia shqiptare? Vendimet e qeverisė dhe sfida pėrballė krizės globale. Tryeza nė tė cilėn m
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Basha tryezė me temė : Ku po shkon ekonomia shqiptare - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryetari i Partisė Demokratike Lulėzim Basha prej orės 17:00 tė mbrėmjes sė sotme po zhvillon e njė tryezė me temė “ Ku po shkon ekonomia shqiptare?”.“Pėrmes njė a
- Shtuar 12 muaj mė parė


»PD: Skandali ‘Crown Agents’, qeveria e pėrjashtoi nga pagesa e tė gjitha taksave - BalkanWeb

TIRANĖ-Partia Demokratike vijoi dhe gjatė ditės sė sotme denoncimin pėr kontratėn e qeverisė me kompaninė “Crown Agents”, qė do tė asistojė doganat shqiptare. Sipas ish-zv.ministrit tė Fin
- Shtuar 12 muaj mė parė»Hidhet dritė mbi njė nga zullumet mė tė mėdha tė kontinentit, kosto marramendėse nė buxhetin e shtetit - Gazeta 55

04-11-2013 / Gazeta 55 PD: Kontrata e qeverisë me “Crown Agents”, favore fiskale kompanisë me kosto për shtetin“Një nga zullumet më t
- Shtuar 12 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 338 ->338 0 total_found -> total_found 1 338 ->338 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 alfred ->alfred 0 docs[0] -> docs[0] 1 8601 ->8601 0 hits[0] -> hits[0] 1 12420 ->12420 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rushaj ->rushaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 380 ->380 0 hits[1] -> hits[1] 1 783 ->783

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos