Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Alkolin Duhanin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»New York Times ndryshon politikė“Le tė liberalizohet marijuana” - Shqiptarja.com

Pas dekadash qėndrimi negativ, qysh nė vitin 1970 kur Presidenti Nixon dhe Kongresi Amerikan e shpallėn tė paligjshėm dhe vepėr penale konsumimin dhe tregtimin e marijuanės, New York Times ka vendosur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Naomi Campell Po pėrpiqem tė lė duhanin - Ora News

Supermodelja me fame botėrore Naomi Campbell sapo ka dhėnė njė intervistė ku ka patur rastin qė tė flas dhe pėr njė nga zakonet e saj mė tė papėlqyera sic ėhstė dhe duhani. Prej njė kohe tė gjatė a
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Vasili: LSI, amendamente pėr buxhetin e vitit 2014 - Ora News

Lėvizja Socialiste pėr Integrim ka depozituar nė komisionin e ekonomisė disa amendamente nė lidhje me projektbuxhetin e vitit 2014. Kreu i grupit parlamentar i LSI-sė Petrit Vasili ėshtė shp
- Shtuar 11 muaj mė parė


»eshtja Holder ne Kongresin Amerikan - ABC News

Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit Amerikan do të votojë të enjten në se do ta akuzojë ose jo për mosbindje Prokurorin e Përgjithshëm, Erik Holder p&eu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Cmimet 2011 cndikimpaten mbi familjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Nga te dhenat e INSTAT-it del se inflacioni mesatar per vitin e kaluar ne masen 3.3 ka mbetur brenda parametrave optimale te synuar nga Banka e Shqiperise qe jane 2-4 per qind. Por nderkohe qe
- Shtuar 3 vite mė parė


»Bisesda per duhanin dhe alkolin - Big Brother

Konkurentet ne shtepi bisedojne per gjera te ndryshme. Anila Emirjeta Graciano dhe Elvisi flasin per filmat preferencat e tyre ngacmohen me shaka etj. Nder bisedat me te rendesishme zhvillohet
- Shtuar 3 vite mė parė»Debat amerikan pėr armėt e Krasniqi - Metropol

28/03/2005  Reagimi qeverisė: Gjithēka ėshtė bėrė siapas ligjit BENSONHURST - BROOKLYN(NY) : Megjithėse ēėshtja i pėrket administratės Klinton, ajo ėshtė hapur, dhe ėshte "mbyllyr
- Shtuar 6 vite mė parė


»Degjenerimi i njė shoqėrie - Gazeta Start

Duket se koha e tranzicionit nė Shqipėri do tė zgjas edhe pėr shumė vite. Megjithėse kanė kaluar mėse 15 vjet nga rrėnia e regjimit monist dhe kalimini nė pluralizėm, shoqėria shqiptare po pėrballet m
- Shtuar 6 vite mė parė


»Vajza tė virgjėra, a gjenden mė? - Shekulli

  Sapo u hap bisedėn, u pėlqen tė tregojnė njė batutė, tashmė shumė tė pėrhapur nė gjimnazet tona: “Çfarė kanė tė pėrbashkėt, vajzat e virgjėra me dinosaurėt“? Dhe pėrgjig
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 10 ->10 0 total_found -> total_found 1 10 ->10 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 alkolin ->alkolin 0 docs[0] -> docs[0] 1 66 ->66 0 hits[0] -> hits[0] 1 79 ->79 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 duhanin ->duhanin 0 docs[1] -> docs[1] 1 947 ->947 0 hits[1] -> hits[1] 1 1432 ->1432

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos