Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ambasadori Sequi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»AMBASADORI I RI I BASHKIMIT EUROPIAN - Gazeta Shqip

RUDINA HOXHA  Shumė shpejt, do tė kemi ambasadorin e ri qė do tė pėrfaqėsojė Komisionin Europian nė Shqipėri. Brenda shtatorit, ai do tė jetė nė vendin tonė. Ishte me
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shkoder perurohet rruga e Gjuhadolit - Top Channel

Gjatë përurimit të një rruge e cila është rehabilituar me fondet e Bashkimi Europian në qytetin e Shkodrës, Ambasadori i BE-së Ettore Sequi la të kupt
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Berisha takim lamtumire me ambasadorin Sequi - Shekulli

Ish-kryeministri Sali Berisha priti sot ambasadorin e BE-se ne Tirane Ettore Sequi ne nje takim lamtumire ne mbyllje te detyres se tij ne Shqiperi Berisha i shprehu ambasadori
- Shtuar 5 muaj mė parė»Berisha takim lamtumire me Sequinvlerėsohen arritjet pėr statusin - Shqiptarja.com

TIRANE - Ish kryeministri Berisha priti ambasadorin e BE-sė nė Tiranė, Ettore Sequi, nė njė takim lamtumire nė mbyllje tė detyrės sė tij nė Shqipėri. Nė fjalėn e tij Berisha i shprehu Ambasadorit Sequ
- Shtuar 5 muaj mė parė


»FOTOLAJM/Kryeministri Ramapėrcjell Sequin: Udhė tė mbarė - Shqiptarja.com

TIRANE - Kryeministri Edi Rama ka pėrcjellė ambasadorin e BE-sė nė Tiranė, Ettore Sequi. Me njė foto tė postuar nė Facebook Rama ka pėrshėndetur ambasadorin e  Sequin, tė cilit i mbaroi mandati.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Sequi takon Metėn dhe Gjoshėn:Puna nė Shqipėri nder i madh - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Lamtumira e ambasadorit Sequi: "Arrivederci" Shqipėri, faleminderit TIRANĖ- Kreu i Kuvendit, Ilir
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Berisha takim lamtumire me ambasadorin Sequi: Shqipëria do ketë një mik dhe avokat - BalkanWeb

TIRANË-Ish kryeministri Berisha priti ambasadorin e BE-së në Tiranë Ettore Sequi, në një takim lamtumire në mbyllje te detyrës së tij në Shqipëri
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Intervista e fundit si Ambasador i BE: Si u bekua reforma zgjedhore - Ora News

Tani qė misioni i tij nė Shqipėri mbaroi mund tė zbulojė diēka mė shumė. Nė intervistėn e fundit si Ambasador i BE nė Tiranė, dhėnė gazetarit Patrik Sadikaj nė emsionin e tij Hard Disk nė Ora News,
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Meta takim me ambasadorin Sequi: Mirënjohje për mbështetjen e integrimit të Shqipërisë - BalkanWeb

TIRANE-Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti sot në takim lamtumire, Ambasadorin e Bashkimit Evropian në Shqipëri Ettore Sequi. “Kryetari i Kuvendit duke vlerësuar
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lamtumira e ambasadorit Sequi:"Arrivederci" Shqipėri, faleminderit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FOTO TIRANE- Ambasadori i Bashkimit Europian Etore Sekui, ka mbledhur pėr herė tė fundit miq
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Meta takim lamtumire me Sequin, mirėnjohje pėr pėrkushtimin ndaj Shqipėrisė nė vite - Ora News

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, priti sot nė takim lamtumire, Ambasadorin e Bashkimit Evropian nė Shqipėri, Ettore Sequi. Kryetari i Kuvendit duke vlerėsuar maksimalisht punėn dhe kontributi
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Sequi-Gjoshës: Vijoni me këto ritme rrugëtimin drejt BE - BalkanWeb

TIRANË- Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, priti sot ambasadorin e Bashkimit Evropian në Shqipëri, Ettore Sequi, me rastin e lënies së detyrës së tij n&
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rama pėrshėndet Sequin: Udhė tė mbarė, miku i sinqertė i shqiptarėve - BalkanWeb

TIRANE- Kryeministri i vendit, Edi Rama, me anė tė njė mesazhi nė rrjetin social Facebook, ka pėrshėndetur punėn e deritanishme tė Ambasadorit tė BE, Ettore Sequi. Sipas Ramės, ambasadori Sequi ėshtė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rama Udhe te mbare Ettore Sequi - News of Albania

Transmetuar me 18042014 - 2030 Edi Rama PUBLICITET Tirane 18 prill 2014 NOAal-Kryeministri i vendit Edi Rama i ka uruar udhen e mbare A
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Basha pret Sequin: PD mbeshtetėse e palodhur e integrimit tė Shqipėrisė - Ora News

Kryetari i Partisė Demokratike, Lulzim Basha, priti nė njė takim lamtumire Ambasadorin e Bashkimit Europian nė Tiranė, Ettore Sequi. Basha vlerėsoi rolin qė ambasadori Sequi ka luajtur kėto
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Basha pret Sequin: PD mbështetëse e palodhur e integrimit të Shqipërisë - BalkanWeb

TIRANE - Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti në një takim lamtumire ambasadorin e Bashkimit Europian në Tiranë Ettore Sequi. Basha vlerësoi rolin q
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Sequi i jep “lamtumirėn” Shqipėrisė: Vendi po bėn progres drejt BE-sė - BalkanWeb

TIRANE - Ambasadori i Bashkimit Europian nė Tiranė, Ettore Sequi ka zhvilluar sot takimet e lamtumirės me pėrfaqėsues tė politikės shqiptare. Ambasadori Sequi do tė largohet nga delegacioni i BE-sė, p
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Basha takon Sequin PD mbeshtetese e palodhur per integrimin - News of Albania

Transmetuar me 17042014 - 1842 Foto arkiv Lulzim Basha Ettore Sequi PUBLICITET Tirane 17 prill 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokrati
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Sequi bashkon politikėn nė ikje: Do punoj qė Shqipėria tė integrohet nė BE FOTO - Ora News

Do punoj qė Shqipėria tė integrohet nė Bashkimin Evropian. Kėtė premtim u ka dhėnė klasės politike dhe popullit shqiptar, kreu i prezencės sė Bashkimit Europian, Ettore Sequi, nė takimin e lamtumir
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2620 ->2620 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ambasadori ->ambasadori 0 docs[0] -> docs[0] 1 28142 ->28142 0 hits[0] -> hits[0] 1 53515 ->53515 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sequi ->sequi 0 docs[1] -> docs[1] 1 3568 ->3568 0 hits[1] -> hits[1] 1 8892 ->8892

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos