Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Andri Golemi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»"Akademia e Yjeve" zgjedh 16 konkurrentet me te mire - Koha Jonë

Ata u perzgjodhen. Jane 16 konkurrentet me te mire, qe shenojne zyrtarisht nisjen e gares ne "Akademine e Yjeve 5". Enedio Jonusllari (kenge), Ornela Mustafa (kenge), Gureld Nake (kercim), Marinela Hy
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pasionet tona na sollen ne "Star Akademi" - Koha Jonë

Kater personazhet e sotme, jane krejt te ndryshem nga njeri-tjetri. I bashkon vetem pasioni dhe deshira per te kenduar dhe kercyer. Vanesa Bodinaku dhe Andi Golemi vijne nga grupi i baletit te "Akadem
- Shtuar 5 vite mė parė


»Njė letėr pėr fisnikun Aleksandėr Prosi! - BalkanWeb

I nderuar mjeshtėr, po tė shqetėsoj, dua tė bisedojmė sepse ditėt kanė rrjedhur dhe vitet njė pas njė, qė nga 24 marsi i 1985-ės. Ishte njė e diel tragjike, “Njė pranverė e hidhur”, si edh
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 andri ->andri 0 docs[0] -> docs[0] 1 261 ->261 0 hits[0] -> hits[0] 1 383 ->383 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 golemi ->golemi 0 docs[1] -> docs[1] 1 1071 ->1071 0 hits[1] -> hits[1] 1 2077 ->2077

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos