Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Aplikojeni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Si të trajtoni njollat e lëkurës të krijuara nga dielli - BalkanWeb

TIRANE- Kthimi nga pushimet mund të sjellë ndonjë surprizë të pakëndshme. Bëhet fjalë për disa hijet ngjyrë kafe në ballë, anës hund&eu
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Si të shmangni rrudhat në pjesën e dekoltesë - BalkanWeb

TIRANE - Pjesa e dekoltesë ka një rëndësi të veçantë për femrat, por ajo ka nevojë për një kujdes të veçantë. Ja si mund t&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Si te zhdukni shenjat e mbetura nga pucrat - News of Albania

Transmetuar me 21072014 - 2026 Lekura fillon te thahet vete ne vendet e pucrave dhe pas kesaj faze mund te perdorni disa zgjidhje natyrale Ne kremin hidratues
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Thojuni lamtumirė pikave tė zeza nė fytyrė, masa qė duhet tė pėrgatisni - BalkanWeb

Jeni nė siklet sepse keni pika tė zeza nė fytyrėn tuaj. Tashmė mund t’i luftoni me anė tė njė maske tė thjeshtė qė nuk kėrkon shumė kohė pėr tu pėrgatitur. Ndoshta mund tė keni provuar k
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Si te kuroni pickimin e mushkonjave - News of Albania

Transmetuar me 18072014 - 1959 Akulli- Sapo pikaset pickimi aplikoni nje kub akull ne pjesen e pickimit ne menyre qe shenja te zhduket Shmangni vendsojen dire
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Thojuni lamtumirë pikave të zeza në fytyrë, masa që duhet të përgatisni - BalkanWeb

Jeni në siklet sepse keni pika të zeza në fytyrën tuaj. Tashmë mund t’i luftoni me anë të një maske të thjeshtë që nuk kërkon shum&eum
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Iu futen thonjte ne mish tre zgjidhje natyrale - News of Albania

Transmetuar me 17072014 - 1510 Thuajse te gjitheve na ka ndodhur qe te pakten nje here thonjte te jene futur ne pjesen e mishit duke shkaktuar nje dhimbje te
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zgjidhja natyrale per te shpetuar nga pucrat - News of Albania

Transmetuar me 29062014 - 0900 Pucrat jane nje shqetesim qe prekin nje numer te madh personash dhe kthehen ne nje shqetesim te vertete per pamjen e tyrebr br
- Shtuar 4 muaj mė parė


»5 gjera qe mund te beni me llumin e kafese - Shekulli

Nga kafeja nuk hidhet asgje qofte edhe llumi i saj duke qene se ajo permban substanca te vecanta ideale per perdorime nga me te ndryshmet Llum kafeje kunder hirit
- Shtuar 7 muaj mė parė


»5 gjera te mira qe mund te beni me llumin e kafese - News of Albania

Transmetuar me 20042014 - 0018 Kafeja nje nga pijet me te njohura ne bote per disa eshte nje burim i madh energjie e pasur me te mira te dobishme per organiz
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Tė mirat: 5 gjėra qė mund tė bėni me llumin e kafesė - Gazeta Shqip

Kafeja, njė nga pijet mė tė njohura nė botė, pėr disa ėshtė njė burim i madh energjie, e pasur me tė mira tė dobishme pėr organizmin tonė. Por, me sa duket, pėr disa tė tjerė ėshtė edhe
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Pikat e zeza ne fytyre ja si pastrohen - News of Albania

Transmetuar me 13042014 - 0845 foto ilustruese PUBLICITET Pikat e zeza te fytyres jane tejet shqetesuese ndaj ne kete drejtim ekziston
- Shtuar 7 muaj mė parė


»17 veprime tė make-up qė ēdo femėr duhet ti dijė FOTO - Ora News

1. Pėr ta bėrė tė pėrsosur harkun mbi buzėt tuaja duhet tė vizatoni njė X mbi buzėn e sipėrme pėr ta patur atė si njė udhezues. Pėr tė bėrė njė X mbi buzėt tuaja duhet tė keni njė laps tė mpr
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Tri mėnyra tė reja pėr tė hidratuar lėkurėn - Gazeta Shqip

Nuk ka rėndėsi nėse je femėr apo mashkull, lėkura jote ka nevojė tė hidratohet me patjetėr! Tashmė ekzistojnė tri mėnyra tė reja pėr ta bėrė kėtė, tė cilat do ti falin lėkurės tuaj tė trupi
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Floke te thate nje zgjidhje ne kushtet e shtepise - News of Albania

Transmetuar me 19022014 - 2145 Foto ilustruese PUBLICITET Floket pa jete te thate dhe te veshtire per tu krehur jane nje acarim i verte
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Bukuria: Si tė rigjeneroni flokėt me fruta - Gazeta Shqip

Flokėt janė ndėr gjėrat mė tė rėndėsishme qė vihen re te ēdo person. Pėr trajtimin e tyre ka mėnyra tė ndryshme, por ne po ju propozojmė mėnyrėn natyrale me fruta
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ja se si ti kuroni buzėt e plasaritura - Gazeta Shqip

 Plasaritja e buzėve ėshtė njė shqetėsim jo vetėm estetik i stinės sė dimrit dhe qė prek shumė persona. Ne menduam tju tregojmė disa kėshilla pėr buzė tė buta e tė bukura
- Shtuar 10 muaj mė parė


»10 kėshilla bukurie pėr tė qenė tė bukura - Gazeta Shqip

Tė gjitha pėrpiqemi qė tė bėjmė figurė gjatė Krishtlindjeve dhe Vitit tė Ri! Atėherė ja se si mund tia dilni tė vlerėsoni nė maksimum bukurinė tuaj Festat
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Pėrfitimet, efektet dhe disa fakte interesante - Gazeta Shqip

Gėshtenjat apo ndryshe frutat aromatike me mbėshtjellės tė fortė me ngjyrė kafe tė errėt, janė burim i shkėlqyeshėm i mineraleve, vitaminave dhe fibrave dhe pėrveē kėsaj, kanė mė pak ka
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Maska me banane për riparimin e flokëve të dëmtuar - BalkanWeb

TIRANE-Doni flokë të butë me shkëlqim, ja një maskë në kushtet e shtëpisë dhe Bananet janë plot me kalium dhe vitamina, të cilat janë elemen
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 36 ->36 0 total_found -> total_found 1 36 ->36 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 aplikojeni ->aplikojeni 0 docs[0] -> docs[0] 1 36 ->36 0 hits[0] -> hits[0] 1 54 ->54

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos