Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arben Petrit Braho"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kuvendi 'Ok' buxhetit dhe komisionit hetimor pėr KLD, Rama: Kthejmė borxhet e 'Berishės' - BalkanWeb

TIRANE- Nė seancėn e sotme tė Kuvendit u miratua me votat e shumicės rishikimi i buxhetit tė vitit 2014. Rishikimi i buxhetit me rritje mori 76 vota pro. Ndėrkohė qė deputetėt votuan sot edhe ngritjen
- Shtuar 5 javė mė parė


»Festa e batalionit te Semanit braktiset Kuvendi - Panorama

e Merkure 24 Shtator 20141124 am p classwp-caption-text Festimet e 70-vjetorit te clirimit te FieritbrbrFesta e krijimit te batalionit te Semanit ka bere qe deputetet e qarkut te
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kuvend, bllokohet ligji pėr Policinė, LSI del kundėr Byrosė dhe shkrirjes sė Gardės - Gazeta Shqip

Spartak Braho - Ne jemi juristė, nuk tallemi as me veten e popullin; nuk mund tė na pėrdorė ne kushdo qoftė nė interes tė karrierės sė tij profesionale, axhendės
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shkarkimet nga puna, 400 tė larguar marrin paratė pas gjyqit - BalkanWeb

TIRANE-Vetėm javės sė shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqėsore nė favor tė tė larguarve nga puna, me njė vlerė mė shumė se 400 milionė lekė (mė shumė se 4 milionė dollar
- Shtuar 4 muaj mė parė


»262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve - BalkanWeb

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës s&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tahiri: Gjyqtarėt liruan vrasės, pėrdhunues, mashtrues dhe trafikantė - Gazeta Shqip

Lėvizni KLD-nė - Ėshtė nė dorėn tuaj, pėr tė vėnė nė lėvizje KLD-nė, me qėllim shqyrtimin e zbatimit tė ligjit dhe standardet e dhėnies sė drejtėsisė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 12 muaj mė parė
»Vangjel Dule nėnkryetar i parlamentit me 104 vota pro, miratohen komisionet - BalkanWeb

TIRANE - Kuvendi i Shqipėrisė u mblodh sot rreth orės 11:10, nė njė seance ku u miratua konstituimi i strukturave parlamentare qė rregullojnė funksionimin e institucionit mė tė rėndėsishėm legjislativ
- Shtuar 1 vit mė parė


»Betohen deputetėt, nis votimi pėr kryetarin e ri tė Parlamentit - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni i verifikimit tė mandateve nuk konstatoi asnjė pavlefshmėri gjatė verifikimit tė mandateve tė140 deputetėve tė dalė nga zgjedhjet e 23 qershorit. Pas leximit tė konkluzioneve tė rapo
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ilir Meta zgjidhet kryetari i ri i Parlamentit me 91 vota pro. Betohen deputetėt - BalkanWeb

TIRANE- Pėrveē mbėshtetjes sė mazhorancės, kryetarit tė LSI-sė Ilir Meta iu besua drejtimi i Kuvendit tė Shqipėrisė edhe nga njė pjesė e deputetėve tė opozitės. Nė votimin e fshehtė qė u zhvillua nė K
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ilir Meta zgjidhet kryetari i ri i Parlamentit. Pėrēahet opozita, 8 deputetė e votuan Pro - BalkanWeb

TIRANE- Pėrveē mbėshtetjes sė mazhorancės, kryetarit tė LSI-sė Ilir Meta iu besua drejtimi i Kuvendit tė Shqipėrisė edhe nga 8 deputetė tė opozitės. Nė votimin e fshehtė qė u zhvillua nė Kuvend, kandi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Nis sot punimet legjislatura e re e Kuvendit - ABC News

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë s
- Shtuar 1 vit mė parė


»Te henen nis punimet legjislatura e re e Kuvendit - ABC News

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kolegji Zgjedhor pranon kėrkesėn e PS, shpėrndan mandatet nė 12 qarqe - BalkanWeb

TIRANE –  Kolegji Zgjedhor vendosi tė shqyrtojė kėrkesė/padinė e Partisė Socialiste pėr shpėrndarjen e mandateve tė deputetėve, nė kushtet kur KQZ-ja nuk mund tė bėjė certifikimin e zgjedhjeve p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ja LISTA me deputetėt e Kuvendit tė ri - Tema


- Shtuar 1 vit mė parė


»Ja lista e kandidatëve që zgjidhen deputetë - IndeksiOnline

Lista e kandidatëve që zgjidhen deputetë Qarku Tiranë PS 16 mandate 1.Pandeli Sotir Majko 2. Saimir Bashkim Tahiri 3. Vasilika Llambi Hysi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pėrfundon numėrimi nė 7 qarqe, ASHE 84 mandate, APMI 56, mbeten ende 367 kuti - BalkanWeb

TIRANE- Kush do tė fitojė zgjedhjet e 23 Qershorit? Deri mė tani duket se e majta kryeson nė shkallė vendi, nga jugu nė veri.PS-ja kryeson nė 11 nga 12 qarqet, respektivisht nė Tiranė, Fier, Elb
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 91 ->91 0 total_found -> total_found 1 91 ->91 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arben ->arben 0 docs[0] -> docs[0] 1 26785 ->26785 0 hits[0] -> hits[0] 1 43918 ->43918 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 petrit ->petrit 0 docs[1] -> docs[1] 1 10532 ->10532 0 hits[1] -> hits[1] 1 15643 ->15643 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 braho ->braho 0 docs[2] -> docs[2] 1 2561 ->2561 0 hits[2] -> hits[2] 1 5148 ->5148

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos