Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arbitrazhi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Federata merr nje ekspert te FIFA-s ceshtja drejt KAS-it - Panorama

e Hene 27 Tetor 20141036 am Ne Apel na mbron Antonio Rigoci e Xhon MehrzadbrbrDo jete keshilltar ka qene shef i DisiplinoritbrbrKerkohet drejtesi me cdo kusht Per kete arsye Feder
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha: Rama mbledh kongresin policor të energjisë, me kërcënime do të mbulojë rritjen e çmimit - BalkanWeb

TIRANË-Një kongres policor e ka cilësuar ish kryeministri Sali Berisha takimin e sotëm në Pallatin e Kongreseve për çështjen e vjedhjes së energjisë
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha Rritja 71 e cmimit te energjise ndeshkim i rende per shqiptaret - News of Albania

Transmetuar me 22102014 - 2157 Ish kryeministri Sali Berisha thote se cmimi i energjise elektrike duke nisur nga janari i ardhshem do te rritet me 71 per qin
- Shtuar 1 javė mė parė


»Arrihet marrėveshja,shteti shqiptarmerr 100% tė aksioneve tė OSHEE - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Mbyllet konflikti me CEZ, Ēekia lė arbitrazhin, merr 95 mln euro Zgjidhja e marrėveshjes me CEZ ja kushtet kryesore mes palėve
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD: “Afera CEZ” na dëmton ekonomikisht dhe në imazh - Shqiptarja.com

TIRANE- Në një deklaratë për mediat, Enno Bozdo ka ripërsëritur akuazat e opozitës ndaj rritjes së çmimit të energjisë elektrike dhe “Afe
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza - News of Albania

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetikĀ ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjiknuri: Ēmimi i energjisė, do ketė surpriza. S'i kemi paguar HEC-et e vegjėl, sektori nė krizė - BalkanWeb

TIRANE- Ēmimi i energjisė elektrike dhe problemet e tjera tė sektorit energjetik janė sot nė fokus tė emisionit “Tė bėsh ekonomi”, te gazetares Aurora Sulēe. Pėr ti dhėnė pėrgjigje pyetjev
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lagarde nuk dorehiqet - Top Channel

Vitin e kaluar, Christine Lagarde arriti t’i shpëtonte një hetimi zyrtar, por tani shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar përballet me të shkuarën e saj si minis
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shefja e FMN-sė Christine Lagardnėn hetim pėr mashtrim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Shefja e FMN-sė Christine Lagarde ėshtė vėnė dje nėn hetim pėr neglizhencė nė njė rast mash
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shefja e FMN-së Christine Lagardnën hetim për mashtrim - Shqiptarja.com

Shefja e FMN-së Christine Lagarde është vënë dje nën hetim për neglizhencë në një rast mashtrimi. Legarde akuzohet se ka favorizuar biznesmenin Bernar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»PD, Shehu: Kishim fakte pėr tė fituarndaj CEZ, Rama i fali 3 mld $ borxhe - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Nė deklaratėn e tij pėr mediat deputeti i PD, Shehu ka akuzuar Kryeministrin Rama pė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»PD: Shteti kishte fakte në favor për të fituar ndaj CEZ - BalkanWeb

TIRANE-Partia Demokratike ka ripërsëritur mungesën e plotë të transparencës së qeveriasë shqiptare në lidhje me CEZ, duke e akuzuar atë se hoqi dor&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»PD Shqiperia kishte gjithe faktet per te fituar ndaj CEZ i vetmi vend qe i fali borxhet - News of Albania

Transmetuar me 16082014 - 1342 Sherefedin Shehu PUBLICITET Tirane 16 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Sherefedin Shehu dekl
- Shtuar 3 muaj mė parė»PD, Shehu: Kishim fakte për të fituarndaj CEZ, Rama i fali 3 mld $ borxhe - Shqiptarja.com

TIRANE- Në deklaratën e tij për mediat deputeti i PD, Shehu ka akuzuar Kryeministrin Rama për mungesë të plotë të transparencës ndaj konfliktit me CEZ. Gji
- Shtuar 3 muaj mė parė


»PD: Shteti shqiptar kishte gjithė faktet nė favor pėr tė fituar ndaj CEZ - Ora News

Partia Demokratike ka vazhduar akuzat lidhur me trasparencėn e qeverisė shqiptare ne marrėveshjen e saj me kompaninė CEZ. Ajo ka akuzuar kryeministrin Rama se hoqi dorė nga arbitrazhi me CEZ
- Shtuar 3 muaj mė parė»Tomasova: Akuzat e opozitės pėr CEZ, ndikim negative, bashkėpunoni pėr territorialen - BalkanWeb

KORCE- Ambasadorja e Republikės Ēeke nė Tiranė, Bronislava Tomasova, ka kritikuar opozitėn sa i pėrket akuzave tė kėsaj tė fundit lidhur me marrėveshjen mes qeverisė shqiptare dhe CEZ. Ambasadorja ēek
- Shtuar 3 muaj mė parė


»CEZ, Helidon Bushati: Kronikė e njė marrėveshje tė paramenduar - Ora News

Marrėveshjen e qeverisė shqiptare me kompaninė ēeke CEZ, deputeti i PD-sė Helidon Bushati e quan kronikė e njė marrėveshje tė paramenduar. Duhet tė ndėrmerreshin dy rrugė, negocimi dhe arbit
- Shtuar 3 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 187 ->187 0 total_found -> total_found 1 187 ->187 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arbitrazhi ->arbitrazhi 0 docs[0] -> docs[0] 1 187 ->187 0 hits[0] -> hits[0] 1 247 ->247

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos