Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ardian Lluka"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Arti bashkëkohor eksploronKalanë e Porto Palermos - Shqiptarja.com

Perfomanca, video, fotografi, instalacione, workshop nga artistë ndërkombëtar dhe muzikë live do ti japëin jetë për dy netë Kalasë së Ali Pashë T
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Artistė nga Ballkani nė kalanė e Ali Pashės - Gazeta Shqip

Festivali i artit bashkėkohor Art Kontakt rikthehet nga data 8-10 gusht nė Kalanė e Porto Palermos Larmia e disiplinave artistike tė lėvruara nė hapėsirėn e festivalit, e k
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet - IndeksiOnline

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politik
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lista zyrtare e AAK-së për zgjedhjet e 8 Qershorit - IndeksiOnline

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka dorëzuar dje, në afatin e duhur, listën me kandidatët për deputetë për zgjedhjet nacionale të 8
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ja lista e kandidatëve të AAK-së për deputetë - IndeksiOnline

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, në ceremoninë e prezantimit të listës për deputetë për zgjedhj
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Avokati: Naser Osmani nesër do të paraqitet në Polici - IndeksiOnline

(I plotësuar) -   Avokati i deputetit të LDK-së, Naser Osmanit ndaj të cilit është lëshuar sot një fletë-arrest në kuad&
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Nis gjykimi ndaj të dyshuarve për korrupsion - IndeksiOnline

Ka filluar seanca në Gjykatën Themelore- Departamenti për Krime të Rënda, ndaj të arrestuarve për krim ekonomik dhe korrupsion. Pasi të intervistohen t&
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Naser Osmani në duar të policisë - IndeksiOnline

Deputeti nga radhët e LDK-së, Naser Osmani, për të cilin policia dje kishte dhënë një urdhër për arrestimin e tij, tashmë ndodhet në duar
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Rrëfimi për vrasjet që tronditën Pejën - IndeksiOnline

Familja Elshani për herë të parë ka treguar për media se si ka lindur dhe po vazhdon konflikti me familjen Kelmendi, që të dyja nga Dukagjini. Një nga a
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Soza pa ndjenja, e gdhin nė spital - Panorama

Rafael Soza rrezikon jetėn nė fushėn e stėrvitjes. Pas njė pėrplasjeje trup mė trup me mbrojtėsin Glendi Mici, nė seancėn e djeshme lojtari argjentinas ka rėnė nė tokė pa ndjenja. Mjeku i klubit, A
- Shtuar 2 vite mė parė


»Me tė vjetrėn - Gazeta Express

Kryesia e AAK’sė ende e mban qėndrimin se nuk duhet tė hyhet nė koalicion me PDK’nė e Hashim Thaēit. Nėnkryetari Ahmet Isufi ka thėnė se asgjė nuk ka ndryshuar nė parti, pavarėsisht deklarat
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gati listat per zgjedhjet ne Kosove - Gazeta Standard

Partia Demokratike e Kosoves dhe Aleanca per Ardhmerine e Kosoves kane mbetur te vetmet subjekte te medha politike qe ende nuk kane arritur ti publikojne listat me emrat e kandidateve qe do te garo
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Rebelohet Lėvizja Rinore pėr Integrim: Meta, mos shko pas Berishės - News of Albania

Tiranė, 7 Korrik NOA - Lėvizja Rinore pėr Integrim, me nė krye Erisa Xhixhon, ka dalė sot publikisht kundėr vendimit tė Ilir Metės pėr tė bėrė koalicion qeverisės me Sali Berishėn
- Shtuar 6 vite mė parė


»“Shkėlqimi dhe mjerimi” i studimeve letrare - Albania

Arketipet e studimit tė letėrsisė dhe mangėsitė e shfaqura nė lėmin e studimeve Behar Gjoka Studimet letrare tė shqipes edhe gjatė kėsaj kohe janė qarkuar nga njė situatė e ēuditshme, ku
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pasuritė, shorti nxjerr nė hetim vetėm deputetėt e opozitės - Albania

166 zyrtarėve tė tė gjitha niveleve do t’u hetohet pasuria me kontroll tė plotė nga ana e ILDKP-sė. Shpallen edhe emrat e 27 zyrtarėve qė nuk e kanė vonuar depozitimin e deklaratave tė pasurisė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, lista e atyre qė pėrfitojnė kuponat e letėrnjoftimeve - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur dje listėn e plotė tė 1714 personave qė duhet tė tėrheqin kuponat e letėrnjoftimeve pranė sekretarive, me vetėm 200 lekė tė reja. Pėrfituesit janė s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


»Termet 5 ballesh ne FSHF, gjobat trondisin Superligen dhe trajneret - Albania Sport

Komisionit te Disiplines se FSHF-se per shqyrtimin e problemeve Disiplinore te konstatuara ne ndeshjet e aktivitetit Kombetar te Futbollit. Komisioni I Disiplines pasi degjoi relacionin e Sektorit te
- Shtuar 8 vite mė parė


»Kushta, njė vit pezullim dhe 150 mijė lekė gjobė - Albania Sport

Komisioni i Disiplinės gjobiti zyrtarėt e KF Flamurtari, Sokol Kushta, ėrparim Lushaj pėr veprime dhe shkelje te etikės sportive dhe fyerje tė arbitrave nė bazė tė neneve 24/4, 5/6 e 21/6 tė KDS-sė. S
- Shtuar 9 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.018 ->0.018 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ardian ->ardian 0 docs[0] -> docs[0] 1 12598 ->12598 0 hits[0] -> hits[0] 1 19814 ->19814 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 lluka ->lluka 0 docs[1] -> docs[1] 1 381 ->381 0 hits[1] -> hits[1] 1 695 ->695

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos