Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Argjentina"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»‘’Martohet’’ me natyrën (Foto) - IndeksiOnline

Suzana Mushkolaj është fotografe e njohur dhe e rafinuar, ajo njihet për përkushtimin maksimal ndaj fotografisë, që është profesioni dhe pasioni i saj.
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Shqipėria mbahet me grurė nga Rusia - Gazeta Start

Tiranė - Pjesa mė e madhe e grurit tė importuar vjen nga Rusia. Nga tė dhėnat qė prej vitit 2001, e kėtej, bėhet me dije se sasia mė e ma
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Messi jep autograf ne fushen e blerte - Klan TV

0 brbr brbrDisa tifoze nuk mjaftohen vetem duke pare futbollistet e tyre te preferuar ne fushebrbr brbrAshtu si ne rastin e ketij tifozi ne Hong Kong i cili pati guximin te futej ne fushe per te marr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tevez rifiton kombetaren - Vizion Plus

brbrPas me shume se 40 muajsh mungesa Karlos Tevez mund te kthehet shume shpejt ne kombetaren e Argjentines Lajmi eshte bere I ditur nga vete trajneri I perfaqesues Gerardo Tata Martino pak dite pas h
- Shtuar 1 javė mė parė


»“Çmendet” Argjentina, fiton 0-7 - IndeksiOnline

Argjentina është e treguar e papërmbajtshme për kombëtaren e Hong Kong, duke i mposhtur në shtëpinë e tyre, me rezultat të thellë prej 0-7, n&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dunga fyen asistentin: Mbushi hundët kokainë! - IndeksiOnline

Selektori i Brazilit, Dunga ka patur probleme dje me njërin nga asistentët e Tata Martinos te Argjentina. Dunga shkoi aq larg sa që u kap nga kamerat duke i thënë asis
- Shtuar 2 javė mė parė


»Guvernatori i ri, llogari popullore - BalkanWeb

Vjedhja në Bankën e Shqipërisë e zbuluar në stinën e nxehtë të këtij viti, përveç ushqimit që u dhuroi mediave shqiptare,  nxori n&eu
- Shtuar 2 javė mė parė


»Zvicra, nënshkruese e apelit për heqjen e dënimit me vdekje Zvicra, nënshkruese e apelit për heqjen e dënimit me vdekje - IndeksiOnline

Heqja e dënimit me vdekje në gjithë botën është prej kohësh temë debati dhe synim të cilin ia kanë vënë vetes lëvizje të n
- Shtuar 2 javė mė parė


»Neymar: Është nder të luash me Messin - IndeksiOnline

Talenti brazilian, Neymar, ka lavdëruar shokun e skuadrës te Barcelona, Lionel Messi, në deklaratën para ndeshjes më të madhe në futbollin latin, Brazil &nda
- Shtuar 2 javė mė parė


»Batistuta në histori, me lot në sy! - IndeksiOnline

Njëri ndër sulmuesit më të mirë që ka pasur Argjentina, Gabriel Batistuta, ka hyrë në librin e historive te skuadra italiane, Fiorentina.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Puthet Argjentina Ramosaj - Klan TV

0 brbr brbrKengetarja Argjentina Ramosaj tashme po shijon periudhen me te bukur te dashurisebrbr brbrShpesh se bashku me te dashurin ajo zgjedh te vizitoje vende te ndryshme duke kaluar momente te mr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Argjentina Ramosaj nuk e fsheh dot dashurinë - IndeksiOnline

Këmbanat e dashurisë kanë tingëlluar prej disa kohësh për Argjentina Ramosaj. Këngëtarja bukuroshe nuk e fsheh dot dashurinë e saj për të
- Shtuar 3 javė mė parė


»Beatriks Ramosaj konkurrohet nga... - IndeksiOnline

Këngëtarja e re Beatriks Ramosaj, e cila sapo ka lansuar videoklipin e këngës ‘’Qysh ki qef’’, po mundohet të krijojë emrin dhe imazhin e
- Shtuar 5 javė mė parė


»Bushati takime ne Nju Jork - Vizion Plus

brbrGjate vizites se tij ne Nju York per te ndjekur punimet e sesionit te 69 te asamblese se pergjithshme te OKB-se Ministri i Puneve te Jashtme Ditmir Bushati zhvilloi disa takime dypaleshe me homolo
- Shtuar 5 javė mė parė


»Per nje dite bota na pa ne dritaren me te ndricuar te saj - Panorama

e Hene 22 Shtator 20141209 pm MENTOR NAZARKObrbrĀ Ā  Per nje dite Shqiperia dhe kombi shqiptar kane arsye te jene me shume krenare se te gjithe kombet e tjera Ne nje kontekst glob
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqiperia e 45-ta De Biazi Rekord po mundem danezet - Panorama

e Premte 19 Shtator 20141332 pm Trajneri komenton renditjen e re te FIFA-s brbrShqiperia katapultohet ne vendin e 45-te ne renditjen e re te FIFA-s per kete muaj brFitorja histor
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Neser ngjarje pasneser histori - Panorama

e Shtune 20 Shtator 20141225 pm PRE ZOGAJbrbrĀ Ā  Shqiperia futet neser ne xhiron e lajmeve te botes me dy te vecanta qe pak vende i kane qe ne bursen e vlerave dikush mund ti ko
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqipëria fluturon 25 vende në FIFApas fitores përballë Portugalisë - Shqiptarja.com

Fitorja kundër Portugalisë në Aveiro me rezultatin 0-1 e ka ngjitur Shqipërinë në vendin e 45 në renditjen e FIFA-s për këtë muaj. Kuqezinjtë kan
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Renditja e FIFA-s Shqiperia fluturon ne vendin e 45-te - News of Albania

Fitorja historike me Portugaline ne Aveiro e katapulton perfaqesuesen e Shqiperise ne renditjen e FIFA-s citon Supersportbr br Keshtu kuqezinjte pozicionohen ne vendin e 45-te duke fituar plot 25 po
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ngritje rekorde e Shqipërisë në ranglistën e FIFA-s - IndeksiOnline

Fitorja e madhe e kombëtares së Shqipërisë në Portugali, në kuadër të kualifikimeve të Euro 2016 që do të mbahet në Francë, ka
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2541 ->2541 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 argjentina ->argjentina 0 docs[0] -> docs[0] 1 2541 ->2541 0 hits[0] -> hits[0] 1 3986 ->3986

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos