Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Argjira Shala"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Babai që lutet për vajzën e sëmurë nga leukemia - IndeksiOnline

Çdo ditë e saj është një kapërcim i sfidës për të mundur sëmundjen dhe për të luftuar për jetë. Argjira Shala (13) nga Prisht
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Apeli per te shpetuar nje vajze - Top Channel

Megjithëse prej javësh shumë qytetarë janë mobilizuar për t’i shpëtuar jetën një vajze që vuan nga leuçemia, ndihmat s’po mjaftoj
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Estrada këndon sonte për t’i ndihmuar Argjirës! - IndeksiOnline

Këngëtarë të zhanreve të ndryshme muzikore do të këndojnë sonte nga ora 21:00 në një koncert humanitar, që është organizuar për
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Ndihmë urgjente për Argjira Shalën! - IndeksiOnline

Familjarët e trembëdhjetëvjeçares Argjira Shala kanë filluar një fushatë për të kërkuar ndihmë për shërimin e të bijës s
- Shtuar 12 muaj mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 argjira ->argjira 0 docs[0] -> docs[0] 1 7 ->7 0 hits[0] -> hits[0] 1 19 ->19 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shala ->shala 0 docs[1] -> docs[1] 1 2994 ->2994 0 hits[1] -> hits[1] 1 5717 ->5717

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos