Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Aristotel Nushi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e pėrkthyesve iu vihet nė dispozicion gjykatave - Albania

Laureta Rryēi Tiranė - Ministria e Drejtėsisė pėrcakton pėrkthyesit qė do tė thirren nga gjykatat nga shtatori deri nė dhjetor tė kėtij viti. Burime pranė kėtij dikasteri shpjeguan d
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ministria e Drejtėsisė shpall kandidatėt fitues pėr pėrkthyes - Albania

Emrat e fituesve sipas gjuhės qė kanė marrė pėrsipėr tė pėrkthejnė. Lista ka marrė formėn zyrtare dhe do t’i dėrgohet institucioneve shtetėrore Laureta Rryēi Ministra e Drejtėsisė bėn
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, fituesit e fazės sė tretė - Panorama

 Rishpėrndahen kuotat e fundit nė universitete. Listat me 4000 emrat fitues janė shpallur dje nga Agjencia e Pranimit nė institucionet e larta publike. Gazeta publikon tė plotė fituesit p
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, fituesit e fazės sė tretė - Gazeta Shqip

Rektorati i Universitetit tė Tiranės ka shpėrndarė dje emrat e kandidatėve fitues tė fazės sė tretė tė pranimeve nė institucionet e arsimit tė lartė publik nė vend. Janė bėrė publik edhe emrat e fitue
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, emrat e 300 fituesve - Shekulli

  Gazeta "Shekulli" publikon emrat fitues tė Lotarisė Amerikane qė kalojnė nė fazėn e dytė tė pėrzgjedhjes   Listės sė fituesve tė fazės sė parė tė Lotarisė Amerikane, i
- Shtuar 7 vite mė parė


»324 emrat e rinj fitues tė “Green Card 2009” - Panorama

TIRANË1. Katalina Kiso Bejko, rr.”Grigor Bejko”, pall.45/1, shk.1, ap.52. Adriano Share, rr.”Naim Frashėri”, P.Ministria e Rendit, ap.18; 003553.
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, shpallen 306 fitues tė rinj - Gazeta Shqip

Bėhen publikė emrat e grupit tė gjashtė tė fituesve tė lotarisė amerikane. Nė faqet e gazetės "Shqip" sot po publikohen emrat e 306 personave tė tjerė, qė janė pėrzgjedhur nė mėnyrė kompjuterike, nė k
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 10 ->10 0 total_found -> total_found 1 10 ->10 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 aristotel ->aristotel 0 docs[0] -> docs[0] 1 565 ->565 0 hits[0] -> hits[0] 1 942 ->942 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nushi ->nushi 0 docs[1] -> docs[1] 1 719 ->719 0 hits[1] -> hits[1] 1 1084 ->1084

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos