Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arjan Adhami"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ish-shoqëruesi i Sali Berishës ‘emërohet’ shef sigurie në PD - BalkanWeb

TIRANE - Besnik Murati, ish-kreu i eskortës së Sali Berishës kur mbante postin e kryeministrit është emëruar shef i sigurisë në Partinë Demokratike. Z.Mura
- Shtuar 5 muaj mė parė»Ish-shefi i FNSH: 21 janari, na goditën si të ishin serbë - BalkanWeb

TIRANE-Ish-truproja i ish-kryeministrit, Sali Berisha, Osman Levanaku, njëherazi ish-shefi i FNSH-së, në vijim të intervistës së tij ekskluzive për "Gazeta Shqiptare
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ish-truproja e Berishės, Arjan Adhami: Nga Garda, tani jurist nė bashki - BalkanWeb

TIRANE - Ish-truproja e Sali Berishės, Arjan Adhami, nga Garda e Republikės, ku punoi vite me radhė, prej disa ditėsh ka kaluar nė Bashkinė e Tiranės. I njohur si njė nga njerėzit mė tė afėrt tė ish-k
- Shtuar 10 muaj mė parė
»Reforma në polici, 30 lëvizje në drejtoritë e rretheve - BalkanWeb

TIRANE-Ndryshime të tjera në radhët e Policisë së Shtetit. Ditën e djeshme janë bërë mbi 30 lëvizje në radhët e uniformave blu, pjesa më
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Reforma nė polici, 30 lėvizje nė drejtoritė e rretheve - BalkanWeb

TIRANE-Ndryshime tė tjera nė radhėt e Policisė sė Shtetit. Ditėn e djeshme janė bėrė mbi 30 lėvizje nė radhėt e uniformave blu, pjesa mė e madhe e tė cilėve janė shkarkuar nga detyra. Burime zyrtare p
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Përjashtohet nga Garda ish-truproja i Berishës - BalkanWeb

TIRANE - Katër ushtarakë me gradën kolonel dhe një nënkolonel u liruan dje nga detyrat e tyre në Gardën e Republikës me firmë të ministrit të Bre
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Shkarkohen 5 punonjės tė Gardės, mes tyre ish-truproja e Berishės, Arjan Adhami - Ora News

5 punonjės tė Gardės mes tė cilėve 4 me gradė kolonel dhe 1 me gradė nėnkolonel janė shkarkuar nga detyra. Vendimi ėshtė firmosur nga Ministri i Brendshėm, Sajmir Tahiri, pas propozimit tė Komision
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Lirohen nga detyra në Gardë5 Kolonelë dhe një N/Kolonel - Shqiptarja.com

TIRANE- Pesë Kolonelë dhë një Nënkolonel janë liruar nga detyra në Gardën e Republikës së Shqipërisë. Lirimet e tyre janë bërë
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Ja kush janė 196 zyrtarėt qė do tu hetohet pasuria - Tirana Observer

ILDK do tė hetojė pasurinė e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali
- Shtuar 1 vit mė parė


»Prokuroria con nė Apel 3 tė akuzuarit pėr 21 janarin - BalkanWeb

TIRANĖ- Prokuroria apelon vendimin e Gjykatės sė Shkallės sė Parė Tiranė, pėr tre tė akuzuarit e 21 janarit, Ish-komandantin e Gardės Ndrea Prendi, shoferin e tij Arjan Madhi si dhe shefin e IT sė kry
- Shtuar 3 vite mė parė


»21 janari, Prokuroria ēon nė Apel dosjen pėr 3 tė akuzuarit - BalkanWeb

TIRANĖ- Prokuroria apelon vendimin e Gjykatės sė Shkallės sė Parė Tiranė, pėr tre tė akuzuarit e 21 janarit, Ish-komandantin e Gardės Ndrea Prendi, shoferin e tij Arjan Madhi si dhe shefin e IT sė kry
- Shtuar 3 vite mė parė


»21 janari, Prokuroria apelon vendimet pėr 3 tė akuzuarit - Ora News

Prokuroria e Përgjithme ka dërguar sot në Gjykatën e Apelit vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për 3 të akuzuarit për ngjarjet e 21
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lirohet nga detyra Komandanti i Gardës, Ndrea Prendi - Gazeta Start

Vendimi ėshtė marrė nga kryeministri Sali Berisha, vetėm pak orė pasi Prokuroria lėshoi njė urdhėr-arrest ndaj tij. Nė vend tė tij ėshtė emėruar Artan Hoxha. Prenda ndodhet gjatė ditės nė Prok
- Shtuar 3 vite mė parė


»21 Janari, Prokuroria pret 3 urdher-arreste - BalkanWeb

TIRANE - Njė vit pas ngjarjeve tė 21 Janarit, Prokuroria e Tiranės akuzon komandantin e Gardės sė Republikės, Ndrea Prendi pėr njė nga vrasjet e ndodhura para kryeministrisė.Pasi kanė mbėr
- Shtuar 3 vite mė parė


»21 Janari, Prokuroria pret 3 urdhėr-arreste - BalkanWeb

TIRANE-Prokuroria e Tiranės ka dėrguar mėngjesin e sotėm nė Gjykatėn e Tiranės 3 fletė-arreste te tjera per ngjarjet e 21 janarit. Pas shqyrtimit tė akt-ekspertimit tė sjellė nga FBI, prokuroria
- Shtuar 3 vite mė parė


»21 Janari, priten 3 urdhėr-arreste, shefi i Gardės akuzohet pėr vrasje - BalkanWeb

TIRANE - Njė vit pas ngjarjeve tė 21 Janarit, Prokuroria e Tiranės akuzon komandantin e Gardės sė Republikės, Ndrea Prendi pėr njė nga vrasjet e ndodhura para kryeministrisė.Pasi kane mber
- Shtuar 3 vite mė parė


»“21 janari”, kërkohet arrest për Komandantin e Gardës - Gazeta Start

Gjykata e Tiranės shqyrtoi sot kėrkesėn e Prokurorisė, dhe mė pas dha vendimin, i cili ėshtė mė i lehtė se sa ishte kėrkuar.  Paraditen e sotme, Prokuroria kėrkoi arrestimin e komandantit
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 30 ->30 0 total_found -> total_found 1 30 ->30 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arjan ->arjan 0 docs[0] -> docs[0] 1 5876 ->5876 0 hits[0] -> hits[0] 1 9331 ->9331 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 adhami ->adhami 0 docs[1] -> docs[1] 1 87 ->87 0 hits[1] -> hits[1] 1 121 ->121

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos