Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arjan Tartari"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kukësi merr përkohësisht kreun, shkatërrohet Elbasani - BalkanWeb

Gëzimi i pamasë i fitores së kombëtares kuqezi në Aveiro, në kualifikuesen e parë për “Euro 2016” ndaj Portugalisë, ia lë vendin kampionat
- Shtuar 1 muaj mė parė
»Jep dorėheqjen drejtori i Stream Oil, koncensionare nė Shqipėri - Gazeta Shqip

Stream Oil & Gas Ltd njofton se Ian Baron ka dhėnė dorėheqjen si drejtor i bordit tė drejtorėve, pėr shkak tė arsyeve personale. “Unė do tė doja tė falėnderoj sinqerisht Ian Baron pėr pėr
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Transferimi i ēėshtjes, kėrkesė absurde - Gazeta Shqip

Gjika nė gjykatė Shtyhet seanca e dytė pėr kryebashkiakun e Vlorės, i cili komenton vendimin e akuzės Nuk e di nga e gjejnė prokurorėt situatėn e rėndė lokale, gjithsesi
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Ndryshimet, ministri Noka ngre nė detyrė burrin e Ina Ramės - Gazeta Shqip

Bledi GilajAgron Nuredini emėrohet kėshilltar i Burgajt Bledi Gilaj
- Shtuar 3 vite mė parė


»Basha kredi pėr shtėpi Agim Llupos, vrasėsit tė 21 Janarit - Shqiptarja.com

TIRANE - Lulėzim Basha ka futur nė listėn e personave qė pėrfitojnė kredi tė buta pėr shtėpi nė Tiranė familjen e Agim Llupos. Nė listėn e kredive tė shpėrndara nė Kėshillin Bashkiak, bie nė sy emri i
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lista e familjarėve qė pėrfitojė kredi nga bashkia - Metropol

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollė Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda
- Shtuar 3 vite mė parė


»Nderpritet seanca pas fjales se Tahirit - News of Albania

Tirane 27 tetor 2011 NOA- Seanca parlamentare e nisur paraditen e sotme eshte nderprere pak caste me pare nga drejtuesja e Kuvendit Jozefina Topalli. Pushimi i punimeve te seances plena
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tahiri: Gjobė se i prisha humorin Vokshit, pėr Gėrdecin s’u dėnua njeri - BalkanWeb

TIRANĖ- Deputeti i Partisė Socialiste Sajmir Tahiri komentoi sot nė sallėn e Kuvendit gjobėn qė ai ka marrė, nė lidhje me deklaratat e bėra nė emėr tė deputetes demokrate Albana Vokshi.Dep
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vokshi po bëhet e pasur nga kolegët! - Gazeta Start

Pas dėnimit tė deputetit Sajmir Tahiri, njė tjetėr deputet i Partisė Socialiste, Artan Gaēi ėshtė dėnuar nga Gjykata e Tiranės pėr shpifje ndaj deputetes sė mazhorancės. Trupi gjykues ka vendo
- Shtuar 4 vite mė parė»Akuzat, deputetja Vokshi sfidon Tahirin në gjykatë - Gazeta Start

Deputeti Sajmir Tahiri, ėshtė gjobitur nga Gjykata e Tiranės me 3.3 milionė lekė tė reja, pasi u shqyrtua padia e bėrė ndaj tij pėr shpifje nga deputetja Vokshi.Akuzat janė bėrė vitin e shkuar
- Shtuar 4 vite mė parė


»Stina e korrjeve/Shpifja regjistron viktimėn e parė juridike, etalonin Saimir Tahiri - Gazeta 55

25-10-2011 / Gazeta 55 Deputeti i Edvinit dënohet nga Gjykata me 3.3 milionë lekë gjobë, për shkak se shpifi ndaj koleges së mazhorancës, Albana Vokshi.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shpifi ndaj deputetes Albana Vokshi, Sajmir Tahiri dėnohet nga Gjykata me 3.3 milionė lekė - Gazeta 55

24-10-2011 / Gazeta 55 Tahiri i shtohet listës së të dënuarve për shpifje si Eduart Shalësi dhe Ermonela Felaj ndërsa Erjon Braçe, Vasilika Hysi,
- Shtuar 4 vite mė parė»Privatizimi i ish-ekspozitės, dėmi nė buxhet 600 milionė - Metropol

07/07/2011  Del akt-ekspertimi i tre ekspertėve, trualli u privatizua nėn ēmimin e tregut TIRANE-Njėsia hetimore Task-Forcė ka administruar nė dosje akt-ekspertimin e tre specialistė
- Shtuar 4 vite mė parė


»Emri i kryeministrit Berisha ne telefonatat e Tan Leprit para atentatit - Shekulli

TIRAN - Dritan Avllaj biznesmeni i njohur i ndertimit pak kohe perpara atentatit ndaj tij te enjten ne mbremje mesohet se ka pasur nje bisede telefonike me kryeministrin e vendit Sali Berisha.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Atentati shoferi dhe dopio xhami i makines shpetojne Dritan Avllajn - Shekulli

TIRANE- Plagoset me nje plumb ne shpatull duke i shpetuar nje atentati te organizuar Dritan Avllaj i njohur me emrin Tan Lepri. Ngjarja ndodhi mbreme vone rreth ores 2200 ne rrugen Mihal Gramen ne
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e ushtarakeve qe perfitojne pension - Gazeta Standard

416 emrat e reja te publikuara nga Instituti i Sigurimeve Shoqerore. Pensionet e parakohshme mund te terhiqen ne pikat e pageses
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 185 ->185 0 total_found -> total_found 1 185 ->185 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arjan ->arjan 0 docs[0] -> docs[0] 1 5876 ->5876 0 hits[0] -> hits[0] 1 9331 ->9331 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tartari ->tartari 0 docs[1] -> docs[1] 1 839 ->839 0 hits[1] -> hits[1] 1 1492 ->1492

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos