Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arminda Qylafku"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Armida Qylafku: Nuk kam qenë në makinë, po thuhen të pavërteta - BalkanWeb

TIRANE-Nuk është asgjë e vërtetë nga ato që thuhet. Unë nuk kam qenë në atë makinë. Ju (gazetarët) më patë edhe vetë që
- Shtuar 12 muaj mė parė»Reklamat, MPPT pėrshėndet vendimin e gjykatės: Deklaratat e PS, spekulime pa baza - Ora News

Ministria e Punėve Publike dhe Transportit ka reaguar pas vendimit tė gjykatės sė Tiranės pėr pezullim tė nisjes sė hetimeve lidhur me kallzimin penal tė depozituar nga PS pėr cėshtjen e reklama. N
- Shtuar 1 vit mė parė


»“Deklarata e Ramės pėr rrugėt, ēmenduri” - Gazeta 55

14-03-2013 / Gazeta 55 Ministria e TransporteveMinistria e Transporteve reagoi dje pas deklaratave të kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama lidhur me infrastrukt
- Shtuar 2 vite mė parė


»Ministrite rrezojne me fakte, akuzat e PS-se per spotet - Koha Jonë

Ministria e Transporteve doli dje ne nje konference per shtyp ku tha se kjo eshte dalja e dyte dhe perfundimtare per spotet dhe publikimet e tjerra qe ky dikaster ka bere ne media gjate shtate viteve
- Shtuar 3 vite mė parė


»MPPTT: Rama ua dha spotet tre medieve që e mbështesnin - Gazeta Start

Zėdhėnėsja e kėsaj ministrie, Arminda Qylafku, tha se opozitės i mungon totalisht mendimi politik dhe alternativa. “Qė nga viti 2005 e deri mė sot, Ministria e Punėve Publike dhe Transportit dhe insti
- Shtuar 3 vite mė parė


»MPPT hedh poshte mashtrimet e Shalsit per reklamat - ABC News

Ministria e Punëve Publike dhe Transportve ka hedhur poshtë mashtrimet e deputetit të PS-së Eduard Shalsi për përfitimet e televizioneve nga reklamat. Në një de
- Shtuar 3 vite mė parė»Akuzat e PS, reagon Ministria e Transporteve: Reklamat janė shpėrndarė nė mėnyrė tė drejtė dhe transparente. Shalsi recition ato qė i thotė Rama - Gazeta 55

23-09-2012 / Gazeta 55 Ministria e Punëve Publike dhe Transportve ka hedhur poshtë mashtrimet e deputetit të PS-së Eduard Shalsi për përfitimet e televizionev
- Shtuar 3 vite mė parė


»Deklaratat e Shalsit pėr reklamat, MT hedh poshtė akuzat - Ora News

Ministria e Punëve Publike dhe Transportve ka hedhur poshtë akuzat e deputetit të PS-së Eduard Shalsi për përfitimet e televizioneve nga reklamat. Në një de
- Shtuar 3 vite mė parė


»Emergjencat ne ndihme te banoreve ne Veri - ABC News

Ministria e Brendshme në një deklaratë mediat për situatën në veri të vendit dhe konkretisht për zonat e bllokuara ka theksuar se rrugët Nacionale janë
- Shtuar 3 vite mė parė


»MPTT: Situata e përmirësuar, ja gjendja e akseve rrugore - BalkanWeb

TIRANË- Ministria e Transporteve nëpërmjet një konference për mediat ka raportuar gjendjen më të fundit të akseve rrguore në vend. Zëdh&eu
- Shtuar 3 vite mė parė


»MTPP: Pajisja me targa tė reja tė makinave - Ora News

Tashmë do të fillojë pajisja e makinave me targa te reja. Kështu deklaroi sot ne një deklaratë për shtyp, zëdhënësja e Ministris&eu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nisin targat e reja - Top Channel

Ministria e Transporteve njoftoi se ka nisur zyrtarisht proçesin e pajisjes së automjeteve me modelin e ri të targave, sipas udhëzimeve të Bashkimit Europian.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Makinat targat e reja tarifa te njejta - Alsat

Të gjithë mjeteve të transportit rrugor në Shqipëri do të kenë targa të reja në përputhje me modelet evropiane. Në nisje të procesit të
- Shtuar 4 vite mė parė


»Situata ne rruget e Shqiperise. Kripe ne akset problematike - Alsat

Intesiteti i larte i rreshjeve te debores dhe akullit ka krijuar probleme ne qarkullimin e automjeteve ne shume akse rrugore te vendit. Rruget ne veri si akset Qafe Qele- Puke, Fushe Arrez- Qafe mali,
- Shtuar 4 vite mė parė


»MPPT Genjeshtrat argumentet e vetme te z. Rama - Gazeta Start

Ne nje konference per shtyp zedhenesja e kesaj ministrie Arminda Qylafku deklaroi se Rama genjeu kur tha se rruga Tirane-Elbasan ne buxhet ka vetem 50 milion leke nderkohe qe ne buxhet jane 1 miliard
- Shtuar 4 vite mė parė


»Olldashi Genjeshtrat argumentet e vetme te z. Rama - Gazeta 55

20-11-2010 / Gazeta 55 Ministria e Transporteve ka reaguar sot duke i konsideruar si mashtrime deklaratat e Edi Rames se ne buxhetin e shtetit per autostraden Tirane-Elbasan jane vetem 50
- Shtuar 4 vite mė parė


»Abonete transportet padisin penalisht pese operatoret - Panorama

Kemi depozituar sot prane Prokurorise se Rrethit Tirane dhe zyres se prokurores se pergjithshme kallezimin penal ndaj te gjithe drejtuesve ligjore te operatoreve te transportit publik urban sqaroi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ministria e Transporteve kallezim penal ndaj operatoreve ligjore te transportit publik - Albania

Lizeta Duro Ministria e Transporteve ka depozituar diten e djeshme prane prokurorise se rrethit Tirane dhe zyres se Prokurores se Pergjithshme nje kallezimin penal ndaj te gjithe dre
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 46 ->46 0 total_found -> total_found 1 46 ->46 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arminda ->arminda 0 docs[0] -> docs[0] 1 56 ->56 0 hits[0] -> hits[0] 1 62 ->62 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 qylafku ->qylafku 0 docs[1] -> docs[1] 1 63 ->63 0 hits[1] -> hits[1] 1 96 ->96

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos