Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Artan Goda"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dita Botėrore e Zemrės, Beqaj: Shėrbimi i Hemodinamikės kalon me 2 turne - BalkanWeb

TIRANE- Duke filluar qysh prej 1 Tetorit 2014, do tė zgjatet koha e punės dhe shėrbimit ndaj pacientėve nė repartin e hemodinamikės pranė shėrbimit tė kardiologjisė nė QSUT. Kjo u njoftua nė takimin q
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sėmundjet e zemrės, Goda:Tė rrezikuar edhe 40 vjeēarėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Paketat e shėrbimeve falas nė qershor TIRANE- Mosha 40 vjeēare ėshtė edhe periudha kur ēdo person
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zemra, Prof.Goda: Kostot 60% mė e ulėtase ato qė ofrohen sot nė privat - Shqiptarja.com

TIRANE- Sėmundjet e zemrės listohen tė parat nė vendin tonė, dukė shėnuar kėshtu numrin mė tė madh tė pacientėve. Pėr pasojė edhe nevoja pėr mjekim dhe kryerje tė interventeve nė to ėshtė edhe mė e la
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Operacionet në zemër, ministria: Do i financojmë edhe në privat - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Shëndetë sisë dhe Fondi i Sigurimeve Shëndetësore kanë përfunduar përllogaritjen e kostos për gjashtë paketat e kardiologjisë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Goda: Kostot 60% mė e ulėtase ato qė ofrohen sot nė privat - Shqiptarja.com

TIRANE- Sėmundjet e zemrės listohen tė parat nė vendin tonė, dukė shėnuar kėshtu numrin mė tė madh tė pacientėve. Pėr pasojė edhe nevoja pėr mjekim dhe kryerje tė interventeve nė to ėshtė edhe mė e la
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Koronarografia dhe kateterizimi, 50 me 50%, publik-privat - Gazeta Shqip

Salla 24-orėshe, si shėrbim roje pėr emergjencat. Tė reja nė Veri dhe Jug tė vendit
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Beqaj: Shėrbimet nė 6 paketa tėkardiologjisė, falas edhe nė privat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANE - Ministria e Shėndetėsiė dhe Fondi i Sigurimeve kanė prezantuar  6 paketat e reja pėr k
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Spitalet publike pėrmbushin 60% tė kėrkesave tė pacientėve, prezantohen 6 paketat e kardiolgjisė - Ora News

Spitalet publike nuk pėrmbushin as 60% tė kėrkesave tė pacientėve. Ministri i Shėndetėsisė e konfirmon kėtė fakt shqetėsues, ndėrsa ka dėgjuar edhe ekspertėt, mjekėt kardiolog tek referojnė shqetės
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Paketa e re per kardiokirurgjine - Top Channel

Pacientët me probleme kardiake këtë vit nuk do të presin rradhë të gjata për të bërë një koronarografi, by pass apo intervente valvolare, pasi
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Standardizim kostove spitalore - Top Channel

Brenda 31 marsit të vitit 2014 do të jenë gati paketat e shërbimit të kardiologjisë, kardiokirurgjisë, hemodializes, transplantit të veshkave dhe të m&
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Mjeket ne alarm: 40% e vdekjeve nga semundjet e zemres - Koha Jonë

Ne diten Boterore te Hemodinamikes, mjeket vene alarmin per rritjen e perqindjes se vdekshmerise nga semundjet e zemres. Sipas tyre edhe ne Shqiperi, ashtu si ne mbare boten 40% e vdekjeve ne vend vij
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ditė botėrore e zemrės, Beqja: Kontroll kombėtar pėr grupmoshat me rrisk - Ora News

Nė ditėn botėrore tė sėmundjeve tė zemrės, Ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqja ka premtuar njė program kombėtar tė shtrirė nė vite pėr tė pasur kontrolle minimale falas pėr grupmoshat qė janė mė tė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ditė Botėrore e Zemrės, Beqja: Kontroll kombėtar. Kardiologu: Po preken dhe 25-vjeēarėt - BalkanWeb

TIRANĖ- Nė Ditėn Botėrore tė Zemrės, ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqja, premtoi se sė shpejti do tė nisė puna pėr kontroll kombėtar. Nė aktivitetin e organizuar pėr kėtė ditė, Beqja tha s
- Shtuar 1 vit mė parė


»Zemra mjeket ne alarm - Top Channel

Mbipesha, jeta jo aktive, ushqimet me shumë kalori dhe mungesa e aktiviteteve fizike ka shtuar ndjeshëm vitet e fundit numrin e të sëmurëve me zemër, ku vdekshmëria
- Shtuar 1 vit mė parė


»Sëmundjet kardiovaskulare në rritje, shqetësim ulja e moshës - BalkanWeb

TIRANË- Sëmundjet kardiovaskulare ne vendin tone, sipas mjekëve kardiologë, po prekin edhe moshat e reja, 30-40 vjeç. "Edhe në vendin tonë janë të
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha dhe Kosova: Kirurgjiado ndėrtohet nga e para - Shqiptarja.com

TIRANE - Kryeministri i vendit, Sali Berisha dhe Ministri i Shėndetėsisė Halim Kosova kanė vizituar mesditėn e djeshme pavionin e Hemodinamikės dhe Reanimacionit tė Kardiologjisė, nė Qendrėn Spitalore
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kryeministri Berisha viziton pavionin e Hemodinamikės dhe Reanimacionit tė Kardiologjisė, nė QSUT - Ora News

Kryeministri Berisha vizitoi sot nė mesditė e pavionin e Hemodinamikės dhe Reanimacionit tė Kardiologjisė, nė Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza, nė Tiranė. Ky pavion ėshtė i pajisur me apa
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kryeministri Berisha viziton pavionin e Hemodinamikės dhe Reanimacionit tė Kardiologjisė, nė QSUT   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha vizitoi sot në mesditë e pavionin e Hemodinamikës dhe Reanimacionit të Kardiologjisë, në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Te
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rreth 46% e tė rriturve, probleme me tensionin - Gazeta Shqip

Lorina MixhaDita Botėrore e Shėndetit 
- Shtuar 2 vite mė parė


»Vijon gara për shefat e QSUT-së - Shqiptarja.com

TIRANE - Gara për shefat e rinj të QSUT-së vazhdon ende. Ndonëse dje duhet të përfundonte procesi për zgjedhjen e tyre, kjo gjë nuk është arritur. Dje
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 46 ->46 0 total_found -> total_found 1 46 ->46 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 artan ->artan 0 docs[0] -> docs[0] 1 12736 ->12736 0 hits[0] -> hits[0] 1 20160 ->20160 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 goda ->goda 0 docs[1] -> docs[1] 1 61 ->61 0 hits[1] -> hits[1] 1 91 ->91

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos