Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Artan Shk"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ēako: S'ka rrezik terrorizmi. Nė Siri luftohet pėr para, jo ideologji - BalkanWeb

TIRANE-Vrasja e Artan Santos ėshtė njė ēėshtje e vėshtirė, pėr shkak se krimi ka qenė i mirėorganizuar dhe i paramenduar". Kėshtu ėshtė shprehur nėndrejtori i Pėrgjithshėm i Policisė sė Shtetit, Haki
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Cila është e vërteta e dashurisë së politikanes Grida Duma me të vrarin Artan Santo? - IndeksiOnline

Grida Duma, ose historia e shkëlqimit të “yllit në ngjitje” në oborrin e ri të Partisë Demokratike Të gjitha kulisat e një
- Shtuar 3 javė mė parė»Didi nė konferencėn rajonale tė policisė: Bashkėpunim operacional - Ora News

Holandė- Drejtori i Pėrgjithshėm i Policisė sė Shtetit, Artan Didi, mori pjesė dje nė Konferencėn e Drejtuesve tė Policisė sė Rajonit tė Ballkanit, nismė e ndėrmarrė nga Italia si
- Shtuar 4 javė mė parė


»Qeveria, Task - Forcė pėr mbrojtjen mjedisore dhe rehabilitimin e territorit - Keshilli i Ministrave

Pas mbledhjes sė radhės sė Kėshillit tė Ministrave, nė emėr tė qeverisė Ministri i Brendshėm Saimir Tahiri, bėri tė ditur pėr mediat d
- Shtuar 4 javė mė parė


»Artan Didi nė krye tė Policisė sė Shtetit, nė ligjshmėri e integritet tė plotė moral - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Rama, nė pėrgjigje tė pyetjeve tė interpelancės sė kėrkuar nga opozita pėr ligjshmėrinė e emėrimit tė Drejtorit tė Pėrgjithshėm t
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kryeministri me sipėrmarrės italianė:Ja si do ju lehtėsojmė dhe vlerėsojmė - Keshilli i Ministrave

Sipėrmarrėsit janė krijuesit e vendeve tė punės, janė krijuesit e mirėqenies dhe tė pasurisė nė kėtė vend, ndaj duhet t'i vendosim nė piedesta
- Shtuar 4 javė mė parė


»Legalizim falas zotim i mbajtur - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama sot nė Kuvend, gjatė diskutimit pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin pėr legalizimet: Si
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ish trajneri i Leverkusenit dëshiron të blejë Vëllaznimin - IndeksiOnline

Ish futbollisti dhe trajneri i mirënjohur gjerman, Klaus Toppmoller, është duke shqyrtuar mundësinë e blerjes së klubit nga Gjakova, Vëllaznimit, njofton n&
- Shtuar 4 javė mė parė»Didi takohet me homologėt e tij nė Hagė, diskutime pėr luftėn mbi terrorizimin - BalkanWeb

HAGE- Drejtori i Pėrgjithshėm i Policisė sė Shtetit, Artan Didi, mori pjesė nė Konventėn e Drejtuesve tė Policive, qė u zhvillua nė ambientet e godinės Qendrore tė Europolit nė qytetin e Hagės. Nė kėt
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lufta ndaj terrorizmit diskutohet nėtakimin e Europol, merr pjesė Didi - Shqiptarja.com

HAGE- Ēėshtjet e sigurisė nė Europė dhe lufta ndaj terrorizmit kanė qenė dy nga ēėshtjet e trajtuara nė Konventėn e Drejtuesve, ku mori pjesė edhe kreu i Policisė sė Shtetit, Artan Didi. Nė kėtė takim
- Shtuar 4 javė mė parė


»Papa bekon Shqipėrinė! 300mijė besimtarė nė shesh - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE A1 REPORT/ Vizita e Papes hap pas hapi Papa nė Meshė: Paqe nė shtėpitė dhe zemrat tuaja! Papa-Ramės, nga avioni: Mbajta premtimin AUDIO Papa: Bota tė inspirohet nga t
- Shtuar 5 javė mė parė


»Papa bekon Shqipėrinė!300 mijė besimtarė nė shesh - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE A1 REPORT/ Vizita e Papes hap pas hapi Papa nė Meshė: Paqe nė shtėpitė dhe zemrat tuaja! Papa-Ramės, nga avioni: Mbajta premtimin AUDIO Papa: Bota tė inspirohet nga t
- Shtuar 5 javė mė parė


»Simon Shiroka: Mes artit, zanatit e nėnēmimit tė 'akademikėve' - BalkanWeb

TIRANE-Shekuj mė parė, familja e tij do tė linte Shkodrėn pėr t'u vendosur nė Prizren. Aty, do merreshin me punimet nė filigran duke u bėrė mjeshtra. Mbasi trashėgoi nga i ati mjeshtėrinė e zanatēiut,
- Shtuar 5 javė mė parė


»Didi: Asnjė rrezik nė Shqipėri pėr Papa Franēeskun, kemi marrė masa - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė takim jashtė mjediseve tė Kuvendit ėshtė zhvilluar sot mes Drejtorit tė Pėrgjithshėm tė Policisė, Artan Didi dhe ministrit tė Brendshėm Saimir Tahiri. Kujtojmė se takimi realizohet nė kuad
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjykata e Lartë do të vendosë për Fullanin, rekurs nga të dyja palët - BalkanWeb

TIRANE- Beteja e radhës gjyqë sore e të dyshuarve për përfshirje në skandalin e vjedhjes në Thesar, është zhvendosur tashmë në Gjykatën e La
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shtyhet sërish marrja në pyetje e Golemit, shkak mungesa e avokatit - Shqiptarja.com

Shtyhet sërish marrja në pyetje e ish-Inspektores së BSH, Elivar Golemi, e akuzuar për shpërdorim detyre, në skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve t&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vjedhja e BSH, 3 prej tė akuzuarvekėrkojnė lirinė nė Gjykatėn e Lartė - Shqiptarja.com

TIRANE- Skandali i vjedhjes sė Bankės sė Shqipėrisė pėrfundon nė Gjykatėn e Lartė, teksa 3 nga 10 tė arrestuarit e parė pas pėrfundimit tė shqyrtimit nė Apel kėrkojnė lirinė me anė tė rekursit. 
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vjedhja e BSH,3 prej tė akuzuarvekėrkojnė lirinė te Gjykata e Lartė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Skandali i vjedhjes sė Bankės sė Shqipėrisė pėrfundon nė Gjykatėn e Lartė, teksa 3
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1630 ->1630 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 artan ->artan 0 docs[0] -> docs[0] 1 12728 ->12728 0 hits[0] -> hits[0] 1 20149 ->20149 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shk ->shk 0 docs[1] -> docs[1] 1 76033 ->76033 0 hits[1] -> hits[1] 1 111507 ->111507

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos