Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Artur Baxhaku"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»"Kutia", një film në letër për incidentet elektorale - BalkanWeb

Një incident i rëndë ndodh në një qendër votimi të një prej komunave largëta të Shqipërisë. Anëtarët e Komisionit Zgjedhor, megjit
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Filmi artistik 12 projekte ne gare per financim - Panorama

e Marte 14 Tetor 20141254 pm p classwp-caption-text Nga filmi artistik Bota i cili pritet te shfaqet per publikunbrbrPlot 12 filma me metrazh te gjate garojne prane Qendres Kombet
- Shtuar 2 javė mė parė


»DREJTĖSIA, E BUKURA E PAARRITSHME - Gazeta Shqip

FATOS BAXHAKU
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Drejtesia e bukura e paarritshme - Top Channel

Fatos Baxhaku - Është vërtet e çuditshme se si shumë shpesh, përrallat ngjasojnë aq shumë me realitetin. Ose, mbase do të jetë m&eu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»SFIDA E DYTĖ: SHQIPĖRIA PA ARMĖ - Gazeta Shqip

FATOS BAXHAKU
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Sfida e dyte Shqiperia pa arme - Top Channel

Fatos Baxhaku - Ato çka ndodhën në Lazarat na mësuan a na rikujtuan plot e plot gjëra. Na bënë me dije se përpara vullnetit të një
- Shtuar 5 muaj mė parė


»SFIDA E GJAKUT - Gazeta Shqip

FATOS BAXHAKU
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Sfida e gjakut - Top Channel

FATOS BAXHAKU - "… Sipas paragjykimeve, malësorët qysh në fëmijëri, bashkë me rakinë ‘pinë’ edhe konceptin ‘nder e shpirt baraba
- Shtuar 11 muaj mė parė»Tani qe gjetem te keqin - Top Channel

FATOS BAXHAKU - Fjala “komision” mund të ketë qenë këto kohët e fundit një nga fjalët më të përdorshme të shqipes. Një herë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tani qė gjetėm tė keqin - Gazeta Shqip

Gazeta Shqip
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tomsoni: Holandezi hero i shqiptarėve - Gazeta Shqip

Fatos BaxhakuFATOS BAXHAKU
- Shtuar 3 vite mė parė


»Konservatore liberale dhe homoseksuale - Top Channel

Fatos Baxhaku - Këtu e ca ditë më parë, një politikan i së djathtës, ithtar i monarkisë, burrë i ndershëm e shok i mirë, një nga të pa
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lista e pedagogėve tė UT-sė, qė ndalohet tė japin mėsim nė universitetet private - Gazeta Standard

Pedagogėt e mėposhtėm nuk mund tė japin mėsim nė ciklet e dyta (MNP, DND) dhe tė treta (MND, Doktoraturė) nė universitetet private, si edhe nė asnjė cikėl nė Universitetin Ev
- Shtuar 5 vite mė parė


»"Naim Frashėri", 100-vjetori i njė shkolle qė kultivoi dijetarė - Gazeta Shqip

Gjatė viteve 2008 dhe 2009 shėnohen katėr pėrvjetorė jubilarė, dy nga tė cilėt i pėrka sin vitit 2008 (100-vjetori i Kongresit tė Manastirit dhe 100-vjetori i shkollės 9-
- Shtuar 7 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 16 ->16 0 total_found -> total_found 1 16 ->16 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 artur ->artur 0 docs[0] -> docs[0] 1 5996 ->5996 0 hits[0] -> hits[0] 1 9216 ->9216 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 baxhaku ->baxhaku 0 docs[1] -> docs[1] 1 394 ->394 0 hits[1] -> hits[1] 1 516 ->516

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos