Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Autoriteti Mbikqyres Financiar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Makinat Autoriteti Mbikqyres mbeshteti rritjen e sigurimit - Shqiptarja.com

AMF nepermjet nje note zyrtare ka bere te ditur dje se pranon nderhyrjen ne tregun e sigurimeve por nje gje te tille e ka bere ne te mire te qytetareve dhe subjekteve kliente te kompanive qe operojne
- Shtuar 3 vite mė parė»Pese studente tek Vodafone Albania 1 2 3 4 5 11 vota e premte 25 qers - Alsat

Studentet me te talentuar shqiptare kane fituar mundesine per te qene pjese e stafit te Vodafone Albania. Nen siglen e projektit Zbuloni Vodafone kjo kompani pas 400 palikimeve ka perzgjedhur 17 stude
- Shtuar 5 vite mė parė


»Zbatimi i ligjit per energjine 1 2 3 4 5 9 vota e premte 25 qershor 2 - Alsat

Zbatimi i kuadrit ligjor rajonal per energjine eshte diskutuar ne parlamentin shqiptar. Sekretariati per komunitetin rajonal te energjise ka zhvilluar nje vork shop me deputete te komisionit paralamen
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kerkime per nafte ne jug te vendit 1 2 3 4 5 14 vota e enjte 24 qersh - Alsat

Kompania amerikane Skay Petroleum ka marre persiper te kerkoje nafte ne te gjithe jugun e Shqiperise. Marreveshja koncensionare per kerkimin me nje afat kohor 5 vjecar eshte nenshkruar ne ministrine s
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bulqize pezullohen 7 leje minerare 1 2 3 4 5 9 vota e premte 25 qersh - Alsat

Ministria e ekonomise pezullon 7 leje te shfrytezimit minerar ne zonen minerare te Bulqizes. Drejtori i burimeve natyrore ne kete Ministri Dritan Ylli tha se vec pezullimeve ministri ka firmosur edhe
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pasuria, hetim 152 zyrtarėve - Panorama

Inspektorati i Deklarimit tė Pasurive do tė hetojė deklaratat e 152 zyrtarėve, duke pėrfshirė 4 deputetė tė Kuvendit. BLEDAR HOTIKjo sipas drejtuesve tė ILDKP-sė, e cila ėshtė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 autoriteti ->autoriteti 0 docs[0] -> docs[0] 1 7125 ->7125 0 hits[0] -> hits[0] 1 10331 ->10331 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 mbikqyres ->mbikqyres 0 docs[1] -> docs[1] 1 180 ->180 0 hits[1] -> hits[1] 1 327 ->327 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 financiar ->financiar 0 docs[2] -> docs[2] 1 22919 ->22919 0 hits[2] -> hits[2] 1 34256 ->34256

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos