Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Autoriteti Rrugor Shqiptar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Transporti publik, tė vendosur pėr siguri dhe inovacion - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė seancėn e sotme parlamentare: Sė pari, do
- Shtuar 4 javė mė parė


»KLSH: Andi Toma, shpėrdorim13.7 milionė euro te Rrugėt - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-drejtori i pėrgjithshėm i Autoritetit Rrugor Shqiptar Andi Toma dhe njė nga zėvendėsat e tij kanė shpėrdoruar afro 2 miliardė lekė tė reja apo 13.7 milionė euro.Kjo shifėr ka dalė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ish-drejtori i Rrugëve i akuzuardhe tek "Rruga e Kombit" - Shqiptarja.com

Gjykata e Lartë ka shpallur vite më parë të pavlefshme zgjatjen e hetimeve nga ana e Prokurorisë së Përgjithshme për dosjen ‘Durrës-Kukës’
- Shtuar 1 muaj mė parė


»KLSH: Andi Toma, shpėrdorim13.7 milionė euro tek "Rrugėt" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Toma, karrierė falė lidhjes me Argitėn Toma i akuzuar tek 'Rruga e Kombit' TIRANE- Ish-dre
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Qeveria 92 mln lekė pėr shpronėsime pėr akset rrugore nė Pogradec e Fier - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Rreth 92 milionė lekė ka miratuar qeveria nė dy vendime tė ndryshme gjatė mbledhjes sė sotme lidhur me shpronėsimet pėr ndėrtimin  e segmentit Fier-Levan dhe pėr ndėrtimin e aksit Qafė Thanė-
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Njė rrugėtim pėrmes sfidash - Shekulli

Sadedin Ēeliku Njė vit me katėr stinė duket sikur janė shumė por nė fakt janė vetėm 250 ditė pune duke pėrjashtuar pushimet e parapara me ligj. Nė gjysmėn e dytė tė shtatorit
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Aksidenti i arbitrit 20 mln leke gjobe Autoritetit Rrugor - Panorama

e Merkure 3 Shtator 20140918 am brbrNje 25-vjecar ish-arbiter basketbolli i mbetur i verber pas nje aksidenti automobilistik ne aksin rrugor Librazhd-Elbasan ka fituar nje beteje
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Aksidenti i arbitrit 20 mln leke gjobe Autoritetit Rrugor Fiton demshperblim pas verbimit - Panorama

e Merkure 3 Shtator 20140918 am brbrNje 25-vjecar ish-arbiter basketbolli i mbetur i verber pas nje aksidenti automobilistik ne aksin rrugor Librazhd-Elbasan ka fituar nje beteje
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Miratohet fondi shtesė prej 62 mlnlekėsh pėr pritjen e Papės nė Tiranė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kanė filluar pėrgatitjet e qeverisė, pėr ardhjen e Papa Franēeskut nė Tiranė mė 21
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vendimet e qeverisë: Shqipëria, ekspertë policie në misionin paqeruajtës në Sudanin e Jugut - BalkanWeb

TIRANE - Këshilli i Ministrave miratoi sot disa vendime të rëndësishme, mes të cilave edhe pjesëmarrjen e ekspertëve të policisë shqiptare në misionin
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vdekja qe vjen nga vjedhja e rrugeve - Top Channel

Thuajse në të gjitha akset rrugore në vend, sinjalistika vidhet sistematikisht, ndërsa mbajtëset anësore dëmtohen nga aksidentet apo dhe vetë banorët, t&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbyllet serish autostrada Tirane-Elbasan nuk hapet deri me 16 gusht - News of Albania

Autostrada Tirane-Elbasan nga hyrja e tunelit deri ne afersi te ish Kombinatit Metalurgjik rimbyllet serish duke nisur nga ora 0700 e dites se neserme e merkure 30 korrikbr br Burime zyrtare nga ASH
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ndërtimi i rrugës Plepa-Kavajë-Rrogozhinë, qeveria miraton vendimin për shpronësimet - BalkanWeb

TIRANE-Këshilli i Ministrave vendosi sot për shpronësimin, për interes publik, të pronarëve të pasurive të paluajtshme, pronë private, që preken nga n
- Shtuar 4 muaj mė parė


»KM:Kompensim pronarėve tė tokave nė Velabisht dhe aksit Plepa-Kavajė - Shqiptarja.com

TIRANE - Qeveria nė mbledhjen e sotme ka vendosur pėr dėmshpėrblimin nė vlerėn 307 550 lekė pėr shpronėsimin e pronarėve tė tokave qė preken nga zgjerimi i varrezave publike nė komunėn e Velabishtit n
- Shtuar 4 muaj mė parė»Haxhinasto: Jemi kundėr prishjessė njėanshme tė koncesioneve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Ministri i Transportit dhe Infrastrukturės, Edmond Haxhinasto nė njė intervistė pėr "A1 Rep
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Unaza e Pogradecit, gjendje tė mjerueshme prej mė shumė se njė dekadė, reagojnė banorėt - Ora News

Pėr mė shumė se njė dekadė Unaza e qytetit tė Pogradecit ėshtė lėnė nė gjendje tė mjerushme. Amortizimi i saj shkakton njė shqetėsim tė madh te banorėt e zonės dhe jo vetėm. Sipas banorėve k
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shpronësim pronarëve të tokave kukalon “Unaza Lindore” e Shkodrës - Shqiptarja.com

TIRANE - Qeveria në mbledhjen e sotme vendosi për shpronësimin pronarëve të tokave ku do të kalojë ndërtimi i segmentit rrugor “Unaza Lindore” e Shk
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Unaza lindore Shkodër”, qeveria miraton vendimin për shpronësimet - BalkanWeb

TIRANE-Këshilli i Ministrave vendosi sot për shpronësimin, për interes publik, të pronarëve të pasurive të paluajtshme, pronë private, kultura bujqëso
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Shpronesimi per Unazen e Madhe - Vizion Plus

184 familje qe kane pronen e tyre pergjate segmentit rrugor ku do te kaloje Unaza e Madhe konkretisht nga Shkolla Teknologjike e deri tek qendra Kristal do te shpronesohen brenda ketij 6 mujor
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 116 ->116 0 total_found -> total_found 1 116 ->116 0 time -> time 1 0.012 ->0.012 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 autoriteti ->autoriteti 0 docs[0] -> docs[0] 1 7125 ->7125 0 hits[0] -> hits[0] 1 10331 ->10331 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rrugor ->rrugor 0 docs[1] -> docs[1] 1 20204 ->20204 0 hits[1] -> hits[1] 1 33731 ->33731 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shqiptar ->shqiptar 0 docs[2] -> docs[2] 1 220375 ->220375 0 hits[2] -> hits[2] 1 563331 ->563331

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos