Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Avdi Gjoni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet - IndeksiOnline

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politik
- Shtuar 5 muaj mė parė


»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Lėvizja Globale e Xhihadit nė Bosnjė - Njė bombė me sahat nė zemėr tė Evropės - Gazeta 55

08-10-2012 / Gazeta 55 Analiza merret me shqyrtimin e grupeve radikale islamike që janë aktive në Bosnjë dhe kanë ndikim mbi diasporën boshnjake në Ballk
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kryengritja e Bregut tė Matės nėn udhėheqjen e Gjeto Cokut - Gazeta 55

07-09-2012 / Nga Pjetėr Delia E në qoftë se gja nuk qe per ne si vjet /Mos të ketë dyshim ndokush se vdiq Shqipnia/Vjen pranëvera e prap në mal na qet.K
- Shtuar 3 vite mė parė

»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fituesit e specializimeve te Mjekėsia - Metropol

06/04/2011  Tė pėrzgjedhurit pėr 33 specialitetet e ndryshme mjekėsore Shpallen zyrtarisht kandidatėt fitues qė do tė ndjekin programin e specializimeve nė Fakultetin e Mjekėsisė. P
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit - News of Albania

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Ko
- Shtuar 4 vite mė parė


»Argjentina Ramosaj: Nuk po nxjerr kĆ«ngĆ«taret e tjera ā€œjashtĆ« lojeā€ - Gazeta Standard

KĆ«ngĆ«tarja qĆ« nĆ« fare pak kohĆ« arriti tā€™u ā€œmarrĆ«ā€ koncertet kolegĆ«ve tĆ« saj, flet pĆ«r planet pĆ«r tĆ« hyrĆ« nĆ« botĆ«n e muzikĆ«s ndĆ«rkombĆ«tare, ndĆ«rkohĆ« qĆ« thotĆ« se pĆ«r momen
- Shtuar 4 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tiranė, legalizimet, lista e 434 familjeve nė njėsinė 8 - Gazeta Standard

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listėn e 434 familjeve qė kanė marrė lejen e legalizimit dhe qė duhet tė paraqiten nė zyrat e ALUIZNI-t pėr tė bėrė tė gjitha pagesat. Lista u pėrket familjeve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kėshilli Kombėtar i PD, 336 emrat nė garė pėr 100 vende, nė listė edhe Ēiljeta - Panorama

 Pėr 100 vendet e Kėshillit Kombėtar tė PD-sė janė nė garė 336 kandidatė. Nė listėn e gjatė tė PD-sė, tė bie nė sy se kėngėtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, e cila ishte aktive nė k
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kuvendi i PD-sė, 400 garuesit pėr Kėshill Kombėtar - Gazeta Standard

Njė listė e gjatė emrash ku mes kontribuuesve tė PD-sė, mbi 60 pėr qind e kandidatėve tė propozuar janė tė rinj. Nė kėtė mėnyrė PD-ja ripėrtėrin radhėt e forumit tė lartė, ndėrkohė qė
- Shtuar 5 vite mė parė


»"Gėrdeci", njė ushtri oficerėsh dhe kolonelėsh do tė jenė dėshmitarė - Gazeta Shqip

Gati e gjithė klasa drejtuese e Ministrisė sė Mbrojtjes do tė paraqiten si dėshmitarė nė megaprocesin e nisur pėr shpėrthimin nė Gėrdec. Tė gjithė janė pjesėtarė me status tė NATO-s. Ndėrkohė, imunite
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 40 ->40 0 total_found -> total_found 1 40 ->40 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 avdi ->avdi 0 docs[0] -> docs[0] 1 343 ->343 0 hits[0] -> hits[0] 1 470 ->470 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjoni ->gjoni 0 docs[1] -> docs[1] 1 6205 ->6205 0 hits[1] -> hits[1] 1 11698 ->11698

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos