Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Avni Neza"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»A kishte gisht UÇK’ja në vrasjen e Azem Hajdarit? - IndeksiOnline

UÇK-ja nga një anë dhe FARK-u nga ana tjetër ishin dy organizime ushtarake që po operonin në atë kohë. Të dyja kishin lidhjet dhe ndikimet relati
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Policia Laci po hetojme ngjarjen - Top Channel

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit doli në një deklaratë për median ku renditi më shumë se 12 ngjarje kriminale të ndodhura në 24 orë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Vdekja e fėmijės, kėrkohen 2 vjet burg pėr mjekėt Isufi e Shuteriqi - Gazeta Standard

Mjekimi i pakujdesshėm dhe pėr pasojė vdekja e njė fėmijė, Prokuroria u kėrkon togave tė zeza dėnimin me 2 vjet burg pėr dy mjekėt Bensar Shuteriqi e Ramzan Isufi. Pas 10 muajsh tė mbėrritjes sė dosje
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kreret e policise, pushime si Berisha - Koha Jonë

Artan Cena TIRANE- Drejtuesit kryesore te uniformave blu, kete vere nuk do ta kene te qete, pasi do per ta pushimet do te mungojne pjeserisht. Ashtu sikurse dhe kreret e shtetit, edhe oficeret
- Shtuar 7 vite mė parė


»Tragjedia e Gėrdecit nė kėndvėshtrimin e medias ndėrkombėtare - Albania

Konfuzion tė dhėnash nė mediat e huaja pėr shpėrthimet Tragjedia e ndodhur ditėn e shtunė ėshtė pasqyruar nė mėnyrė tė rrufeshme nga tė gjitha mediat e huaja, tė cilat kishin tė dhėna tejet kontradikt
- Shtuar 7 vite mė parė


»Zhduket helikopteri ne Alpet shqiptare - Koha Jonë

Nje mjet fluturues dyshohet se eshte zhdukur ne oret e para te mengjesit te djeshem ne Alpet e Shqiperise. Alarmi ka ngritur ne kembe strukturat e Ministrise se Brendshme, Forcave te Armatosura dhe Mi
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 avni ->avni 0 docs[0] -> docs[0] 1 4012 ->4012 0 hits[0] -> hits[0] 1 5726 ->5726 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 neza ->neza 0 docs[1] -> docs[1] 1 355 ->355 0 hits[1] -> hits[1] 1 654 ->654

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos