Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Avokati Baftjar Rusi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lazarati, Vandam Mahmutaj sot para Krimeve tė Rėnda, jepet masa e sigurisė - Ora News

Tiranė- Gjykata e Krimeve tė Rėnda pritet tė japė sot masėn e sigurisė pėr djalin e Gate Mahmutajn, Vandamin i cili u arrestua tė enjten nė Lazarat. Mbi 19-vjeēarin rėndojnė akuzat
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lazarati, arrest me burg Gates:Unė s'kam qėlluar kundėr policisė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Pėrgjimi i Gates:Do dorėzohem VIDEO VIDEO Arrestohet Vandami i Gate Mahmutajt, qėlloi kundėr policisė Lihet i lirė Adil Kazma, pasi u vetėdorėzua LIVE nė A1 Report Kapet
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Masakra e Urës Vajgurore, hapet dosja për Fran Marashin - BalkanWeb

TIRANE - Fran Marashi, i dënuar përjetësisht si një nga autorët e Masakrës së Urës Vajgurore, më në fund, pas dy arratisjesh të buj-shme nga qeli
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Gjykata, vrau shokun e ngushtėpėr pronėn, lihet nė qeli i riu - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Peshkopi, vrau shokun e ngushtė DIBĖR - Arrest me burg ėshtė vendosur paraditen e sotme nga Gjykata e rrethit gjyqėsor Dib
- Shtuar 9 muaj mė parė»Korēė, tė arratisurit nė gjykatė kėmbė e duar me zinxhirė, pritet masa e sigurisė - BalkanWeb

KORCE – Tre prej tė arratisurve nga burgu i Drenovės, qė u kapėn tė dielėn nė njė magazinė nė Prrenjas, kanė mbėrritur pasditen e sotme nė Gjykatėn e Korēės, pėr tu njohur me masėn e sigurisė.
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Admir Tafili nė Gjykatė, kėmbė e duar me zinxhirė: Unė e organizova arratisjen - BalkanWeb

KORCE – Admir Tafili ka qenė truri i arratisjes nga burgu i Drenovės. Ky fakt u pranua nga vetė i dėnuari, gjatė seancės sė sotme nė Gjykatėn e Korēės, ku atij iu komunikua masa e sigurisė burg
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Tafili kërcënoi me celular policinnga burgu, i burgosi shokun - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Masa e sigurisë në gjykatën e Korçës KORÇE-  Në Gjykatën e Korç
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Katėr tė burgosurit nė GjykatėTafili: Unė organizova arratisjen - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Masa e sigurisė nė gjykatėn e Korēės Moti i keq, Policia: Tė arratisurit, brenda kufirit Arratisja,furtunė nė SHKB, 9 oficerė tė pėrjashtuar Vlorė, prindėrit Haxhira
- Shtuar 12 muaj mė parė»I arratisuri Fran Marashi: S'do të vrisja njeri, por do dilja në TV për të deklaruar pafajësinë - IndeksiOnline

Në Gjykatën e Korçës sot u zhvillua seanca për masat e sigurisë për katër të arratisurit e burgut të Drenovës dhe bashkëpunëtor&eu
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Haxhiaj nė News24: Nuk heq dorė nga kėrkesa pėr drejtėsi - BalkanWeb

TIRANE- Feriz Haxhiaj, personi qė njė javė mė parė zgjodhi njė mėnyrė tė vecantė proteste pėr tė kėrkuar tokat e tij, duke qėndruar bashkė me 3 fėmijėt nė tarracėn e njė pallati 6 katėsh deklaroi se n
- Shtuar 5 vite mė parė


»Reagon firma: Prishja e banesave sipas vendimit - Panorama

 TIRANE – Publikimi nė media i konfliktit tė zhvilluar pak ditė mė parė nė kryeqytet mes Pėrmbarimit dhe anėtarėve tė familjes Hysa, nė rrugėn “Mine Peza”, pėr prishjen
- Shtuar 6 vite mė parė


»“Vasil Hila viktimė e manipulimit tė dėshmitarit” - Metropol

10/05/2005  Avokatėt kėrkojnė pafajėsi pėr klientėt e tyre DURRES - Avokati mbrojtės i Vasil Hilės, ish-kryetarit tė komisionit tė kthimit tė pronave nė Durrės, i cili gjykohet nė Gj
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 14 ->14 0 total_found -> total_found 1 14 ->14 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 avokati ->avokati 0 docs[0] -> docs[0] 1 14882 ->14882 0 hits[0] -> hits[0] 1 26180 ->26180 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 baftjar ->baftjar 0 docs[1] -> docs[1] 1 819 ->819 0 hits[1] -> hits[1] 1 1155 ->1155 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 rusi ->rusi 0 docs[2] -> docs[2] 1 10324 ->10324 0 hits[2] -> hits[2] 1 14789 ->14789

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos