Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Avzi Nela"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bashkėbisedimi i Kryeministrit Berisha nė Durrės me gra dhe vajza punonjėse, biznesmene dhe sipėrmarrėse   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha u ndal sot në qytetin bregdetar te Durrësit nga ku nisi takimet me gratë dhe vajzat në mbarë vendin. &nb
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha për akademikun: Rexhep Qosja? Fosile e botës së vjetër - BalkanWeb

TIRANË- Kryeministri Berisha ishte sot në Durrës ku zhvilloi një takim me vajza dhe gra të angazhuar në biznes. Nga Durrësi, Berisha sulmoi kreun e opozitë
- Shtuar 2 vite mė parė»Perkujtohet 2 Prilli i vitit 1991 - Top Channel

Eshte përkujtuar në Shkodër dy prilli i vitit 1991, ku mbetën të vrarë dëshmorët e demokracisë gjatë protestës 21 vite më parë.
- Shtuar 3 vite mė parė»Topalli: Demonstrata e 2 prillit, dėshmi e vokacionit perėndimor tė Shkodrės - Gazeta 55

02-04-2012 / Gazeta 55 ++ Kryetarja e Kuvendit: Me deklaratat e tij, Rama na kujton Nexhmije Hoxhën. Gramoz Ruçi dha urdhrin për vrasjen e 4 të rinjve në Shkod&e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tryeza e PS me ish tė pėrndjekurit, hipokrizia e radhės e pinjollit tė nomeklaturės - Gazeta 55

03-03-2012 / Gazeta 55 Reagon Partia Demokratike: Edvini t’i kërkojë falje të përndjekurve për krimet e familjes së tij Hipokrizi e ka cil&e
- Shtuar 3 vite mė parė


»PD: Rama të kërkojë ndjesë për krimet e familjes së tij - BalkanWeb

TIRANË- Partia Demokratike reagon pas tryezës së Partisë Socialiste për ish-të përndjekurit politikë. Deputeti i djathtë, Fatbardh Kadilli ka deklaruar se
- Shtuar 3 vite mė parė


»PD: Kristaq Rama firmosi varjen e Havzi Nelës - Gazeta Start

Socialisti Edi Rama, premtoi zgjidhje tė ēėshtjes sė tyre, ēka shkaktoi reagimin e menjėhershėm tė demokratėve. Deputeti Fatbardh Kadili tha se Rama duhet t’iu kėrkojė ndjesė pėr krimet e fami
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rama t’u kėrkojė falje shqiptarėve - tė shkėputet nga e kaluara dhe tė distancohet nga krimet komuniste - Gazeta 55

21-02-2012 / Gazeta 55 Deputeti i PD-së, Fatbardh Kadilli e cilësoi kryesocialistin Edi Rama si pinjoll të nomenklaturës, i cili ende s’u ka kërkuar falje sh
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kadilli: Rama tė pendohet dhe tė shkėputet nga e kaluara - Ora News

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me deklarat e kreut të opozitës Edi Rama për 21-vjetorin e rënies së bustit t ëish-diktatorit Enver Hoxha. Në një
- Shtuar 3 vite mė parė»21 vjetori i rrėzimit tė bustit tė diktatorit Hoxha, PD: Rama t’u kėrkojė falje shqiptarėve pėr krimet e etėrve tė tij - Gazeta 55

20-02-2012 / Gazeta 55 Deputeti i PD-së, Fatbardh Kadilli e cilësoi kryesocialistin Edi Rama si pinjoll të nomeklaturës, i cili ende s’u ka kërkuar falje shq
- Shtuar 3 vite mė parė


»Skënder Haluci: E vërteta e atentatit ndaj Ramizit - BalkanWeb

Ata ishin disa djem nga Bujani i Tropojës që bënin një bisedë mes shokësh. Vetë mosha adoleshente e tyre ish te shkak për një debat më se të
- Shtuar 3 vite mė parė


»Te perndjekurit: Programi i PS per ne, hipokrizi - Koha Jonë

Te perndjekurit politike, nuk besojne aspak ne programin e Partise Socialiste, ku kjo force politike merr persiper te zgjidhe ceshtjen e tyre. Nderkohe qe kritika te ashpra, behen edhe per librin "Kur
- Shtuar 3 vite mė parė


»Dardanėt presin Dodonėn, njė libėr qė afron bashkimin e kombit - Gazeta Sot

Mendime pėr librin e autorit Azgan Haklaj Nė kėtė kohė kur zhvillimet politike tė rajonit tė Ballkanit e tė Evropės kanė disa dukuri tė reja gjeopolitike, ideja  e bashkimit kombėtar shq
- Shtuar 5 vite mė parė


»PD: Qėndrimi i Ramės kundėr Joseph Daul, si ai kundėr heqjes sė vizave - News of Albania

Tiranė, 26 Qershor, NOA Partia Demokratike ka denoncuar sot publikisht kritikat e hedhura nė disa media ndaj pėrfaqėsuesit tė Partive Popullore Evropiane, Joseph Daul, duke e c
- Shtuar 5 vite mė parė


»PD: Rama, gjuhe halabakesh ndaj Daul e Evropes - Koha Jonë

Qendrimet e Partise Socialiste ndaj mesazheve te Presidentit te Grupit te Partise Popullore Evropiane ne PE, Joseph Daul, jane cilesuar dje nga Partia Demokratike si nje fyerje ndaj shqiptareve dhe en
- Shtuar 5 vite mė parė


»PD: Sulmet e Ramės ndaj PPE-ve, mė tė zeza se firmat e babait tė tij nė varjen e poetit Havzi Nela - Gazeta 55

Deklarata e plotė pėr shtyp e zėdhėnėses sė Partisė Demokratike, Erla MėhilliEdvin Rama dhe falangat e tij mercenarė nė mediat qė ai kontrollin, ka ndėrmarrė 2 – 3 ditėt e fun
- Shtuar 5 vite mė parė


»Me sulmet ndaj Evropės, Edvini, edhe mė i zi, sesa i ati, kur firmoste varjen e poetit Havzi Nela - Gazeta 55

Partia Demokratike reagoi dje duke dėnuar sulmet e Edi Ramės ndaj pėrfaqėsuesve tė komunitetit ndėrkombėtar, veēanėrisht ndaj grupimit mė tė madh politik dhe mė me influencė nė Bruksel, Partive
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 38 ->38 0 total_found -> total_found 1 38 ->38 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 avzi ->avzi 0 docs[0] -> docs[0] 1 74 ->74 0 hits[0] -> hits[0] 1 91 ->91 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nela ->nela 0 docs[1] -> docs[1] 1 580 ->580 0 hits[1] -> hits[1] 1 968 ->968

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos