Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Azteket"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pavaresia/ Flamuri shqiptar i pikturuar me 1459 - Gazeta Standard

Nje version i prejardhjes se flamurit te shqiptareve i vendosur shume me heret ne histori me kohen e kultit pagan te diellit dhe simbolikes qe perfaqesonte ate Shqiponja dyk
- Shtuar 4 vite mė parė


»Njeriu me i vetmuar se kurre - Gazeta Standard

Ne fazat vitale dhe riprodhuese nje i rritur qe vuan nga semundja e vetmise i bie qe te jete nje anomali Vetmia nuk eshte karakteristike e pjekurise. Kur njeriu lufton
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 azteket ->azteket 0 docs[0] -> docs[0] 1 2 ->2 0 hits[0] -> hits[0] 1 3 ->3

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos