Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "BASHOS"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vlorė, tentuan tė vidhnin me armėdy persona, nė pranga autori i 4 - Shqiptarja.com

VLORE- Njė 23-vjeēar ėshtė arrestuar nga policia e Vlorės pasi akuzohet pėr vjedhje me armė tė kryer nė bashkėpunim. Krimet e Rėnda nė bashkėpunim me Strukturat e Komisariatit tė Policisė gjatė operac
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kakavije bllokohet udherrefyesi dhe 7 klandestine - News of Albania

PUBLICITET Kakavije 3 maj 2014 NOAal- Shtate klandestine nga Siria dhe Pakistani u ndaluan nga policia kufitare e Kakavijesbr br Gjate mesdites se sotme poshte fshatit Jegucat krahas klande
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Nje vit pas vrasjes se Eleni Bashos flet babai Kostandin Dodi - ABC News

Mungesa e një vrasësi, ka qenë më e rëndë se vetë vrasja e Eleni Bashos për familjen e saj. Konstandini rrëfen momentin e vështirë k
- Shtuar 2 vite mė parė


»Prokuroria rihap hetimet per vrasjen e Eleni Bashos - ABC News

Sipas prokurorisë, janë siguruar disa prova dhe fakte të reja, që mund të dërgojnë tek dorasi që ekzekutoi me dy plumba 33 vjeçaren farmaciste. Pritet, s
- Shtuar 2 vite mė parė


»Prokuroria rihap hetimet per vrasjen e farmacistes Eleni i Bashos - ABC News

Sipas prokurorisë, janë siguruar disa prova dhe fakte të reja, që mund të dërgojnë tek dorasi që ekzekutoi me dy plumba 33 vjeçaren farmaciste. Pritet, s
- Shtuar 2 vite mė parė


»Sarandė, PS humb kėshillin bashkiak, 3 kėshilltarė te LSI  - Shqiptarja.com

TIRANE- Trafikimi i kėshilltarėve bėhet prezent edhe nė Kėshillin Bashkiak tė Sarandės. Tre kėshilltarė socialistė, i janė bashkuar LSI, si pasojė e divergjencave qė janė krijuar mes tyre dhe Partisė
- Shtuar 2 vite mė parė


»Sarandë, PS humb këshillin bashkiak, 3 këshilltarë te LSI  - Shqiptarja.com

TIRANE- Trafikimi i këshilltarëve bëhet prezent edhe në Këshillin Bashkiak të Sarandës. Tre këshilltarë socialistë, i janë bashkuar LSI, si pasoj
- Shtuar 2 vite mė parė
»Pushohet ceshtja ndaj Ilia Bashos - ABC News

Prokuroria e Tiranës ka pushuar çështjen ndaj Ilia Bashos. Pasi e liroi në maj të këtij viti pasi nuk kishte asnjë provë që ta mbante në burg tashm&
- Shtuar 3 vite mė parė»Pushohen hetimet per Ilia Bashon - Top Channel

Dy muaj pasi la pas krahëve paraburgimin si i dyshuar nga prokuroria për vrasjen e bashkëshortes së tij Eleni Basho, organi i akuzës ka pushuar hetimet ndaj Ilia Bashos, me ar
- Shtuar 3 vite mė parė


»SHISH padi Bashkisë së Tiranës, kërkon tokën e shitur - Shqiptarja.com

Shërbimi Informativ Shqiptar ka paditur në Gjykatën e Tiranës bashkinë e kryeqytetit, duke pretenduar se kjo e fundit i ka dhënë në mënyrë të pad
- Shtuar 3 vite mė parė


»Prokuroria ka rikthyer dosjen ne polici per prova te reja - ABC News

Pas dështimit për të dërguar çeshtjen në gjykatë për Ilia Bashon, i akuzuar për vrasjen e bashkëshortes së tij, prokuroria ka rikthyer dosjen n
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrasja e Elenit, zbardhet vendimi që liroi Ilia Bashon - BalkanWeb

TIRANE- Zbardhet vendimi që sol li lirimin e Ilia Bashos. Referuar vendimit të Gjykatës së Tiranës marrë më datë 14 maj. Prokuroria e Tiranës shprehet se d
- Shtuar 3 vite mė parė»Pas lirimit tė Bashos, Yllka Shehaj: Ndihem e rrezikuar pėr jetėn - BalkanWeb

TIRANE – “Ndihem e rrezikuar. Dy plumbat qė u derdhėn mbi Eleni Bashon mund tė mė drejtohen mua. Jam e pasigurt pėr jetėn time”. Yllka Shehaj, vajza e cila u cilėsua si s
- Shtuar 3 vite mė parė»Gjyshėrit e Eleni Bashos: Kėrkojmė drejtėsi, tė kapet vrasėsi - BalkanWeb

GJIROKASTĖR- Kėrkojmė drejtėsi dhe identifikimin e vrasėsit. Ky ėshtė apeli i dhėnė nga gjyshėrit e Eleni Bashos, dy ditė pas lirimit nga burgur tė bashkėshortit tė viktimės, Ilia Basho, pėr mungesė p
- Shtuar 3 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 138 ->138 0 total_found -> total_found 1 138 ->138 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bashos ->bashos 0 docs[0] -> docs[0] 1 138 ->138 0 hits[0] -> hits[0] 1 346 ->346

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos