Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Babai I"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Paganizmi dhe marrëdhëniet ndërfetare në epos - BalkanWeb

Eposi i kreshnikëve, për të cilin ballkanasit zihen prej shekujsh për autorësinë, është i cilësuar nga shumë studiues si një kryevepër me vl
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ditari i Kroit Ditet e fundit te Enverit si e fshehu Nexhmija vdekjen - Panorama

e Enjte 18 Shtator 20141215 pm p classwp-caption-text RAMIZ ALIA NE CEREMONINE MORTORE TE ENVERITbrbrHaxhi Kroi Kur Enveri perpelitej midis jetes dhe vdekjebrbrSNexhmija u kujdes
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Berisha Kerkohet nje 20 shkurt i dyte - Panorama

e Shtune 20 Shtator 20141151 am Ish-kryeministri Berisha shkruan ne Facebook se Shqiperise i duhet nje 20 shkurt i dyte per te permbysur ate qe ai e quan regjimin e neobllokmenev
- Shtuar 3 ditė mė parė


»George Clooney me fat, ja kush e paguan faturĆ«n e dasmĆ«s - News of Albania

Transmetuar më 20.09.2014 - 15:30 GjithƧka mund tĆ« thuhet pĆ«r George Clooney dhe me siguri qĆ« Ć«shtĆ« njĆ« burrĆ« i lindur me kĆ«mishĆ«, siƧ themi n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Polici i Portokallise behet baba - Shekulli

brbrNje nga aktoret me te dashur te humorit shqiptar Florian Binaj i njohur ndryshe si Polici i Portokallise ne spektaklin e humorit ne Top Channel eshte bere baba per here te parebrbr brbrPermes nje
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Prof. Koço Gliozheni, qytetar nderii Korçës në 100-vjetorin e lindjes - Shqiptarja.com

KORCE- Në 100-vjetorin e lindjes, qyteti i tij, Korça e ka shpallur qytetar nderi. Profesor Koço Gliozheni, njeriu që profesionin e tij nuk do ta ndërronte me asgjë t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Simon Shiroka: Mes artit, zanatit e nėnēmimit tė 'akademikėve' - BalkanWeb

TIRANE-Shekuj mė parė, familja e tij do tė linte Shkodrėn pėr t'u vendosur nė Prizren. Aty, do merreshin me punimet nė filigran duke u bėrė mjeshtra. Mbasi trashėgoi nga i ati mjeshtėrinė e zanatēiut,
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Prof. Koēo Gliozheni, qytetar nderii Korēės nė 100-vjetorin e lindjes - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KORCE- Nė 100-vjetorin e lindjes, qyteti i tij, Korēa e ka shpallur qytetar nderi. Profesor
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Asnjë i dyshuar për vrasjen e Ardian Brahimit në Koshtovë - IndeksiOnline

Kanë kaluar më shumë se tri javë qëkur Ardian Brahimi nga fshati Koshtovë e Mitrovicës është vrarë, e janë plagosën rëndë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»"Polici i Portokallisë" bëhet baba - IndeksiOnline

Një nga aktorët më të dashur të humorit shqiptar, Florian Binaj, i njohur ndryshe si “Polici i Portokallisë” në spektaklin e humorit në Top
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kolosi Dionis Bubani në librat e shkollës - BalkanWeb

Më ra në sy një problem i trajtuar ditët e fundit për cilësinë e teksteve shkollore dhe përmbajtjen e tyre, sipas disa mediave, “tejet të rrezikshme&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rama: Jam katolik! - BalkanWeb

TIRANE-Kryeministri Edi Rama pohoi dje gjatë emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në TV Klan se është katolik me besim feje. Pyetjes se ‘Ke
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Merren ne pyetje koleget e babait te Brisida Shehajt - Panorama

e Premte 19 Shtator 20141147 am p classwp-caption-text Godina e thesarit te shtetit ne LinzebrbrTIRANE 8211 Dy zyrtare te sektorit te sigurise ne Banken e Shqiperise u moren ne p
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Mjellmë e vogël ngec në gardh, parase të shpëtohet tregon “dhëmbët” - Shqiptarja.com

Simon është një nga njerëzit më të kujdesshëm për kafshët e egra në parkun e qytetit dhe sapo njoftohet me një telefonatë se një mjellm
- Shtuar 4 ditė mė parė


»SHBA, babai kriminel vret vajzėn 6 nipėrit e tij...dhe mė pas veten - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Njė 51-vjeēar nė Florida qėlloi pėr vdekje vajzėn me 6 fėmijėt e saj duke i dhėnė fund edhe
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Akuzat e Berishės, i ati Brisida Shehajt: Jam ushtar i vogėl i mbrertėrisė - BalkanWeb

TIRANE- Listės sė personave tė pėrfolur si tė pėrf shirė nė skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Bankėn e Shqipėrisė i ėshtė shtuar edhe emri i Ibrahim Shehajt, babait tė drejtoreshės sė Tati
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Akuzat e Berishės, i ati Brisida Shehajt: Jam ushtar i vogėl i mbretėrisė - BalkanWeb

TIRANE- Listės sė personave tė pėrfolur si tė pėrf shirė nė skandalin e vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Bankėn e Shqipėrisė i ėshtė shtuar edhe emri i Ibrahim Shehajt, babait tė drejtoreshės sė Tati
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Nxitja pėr punėsim, 40-vjeēari me aftėsi tė kufizuar punėsohet pėr herė tė parė - Ora News

Fier-Gėzim Hoxha ėshtė njė nga personat me aftėsi tė kufizuar me tė cilin jeta nuk ka qenė shumė miqėsore. Njė temperaturė e lartė nė fėmijėri i vėshtirėsoi tė folurin dhe t
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Skandali, 'luanesha me sytė e nxirė nga rimeli', ja ēfarė mėsojnė fėmijėt - BalkanWeb

TIRANE- Njė luaneshė qė lyen sytė me rimel, njė djall qė mat frekuencėn e zėrit tė njė studenti qė bie nga humnera, apo njė baba qė nuk i flet me gojė dy ditė vajzės sė tij sepse theu njė vazo. Kėta j
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vjedhja nė BSH, i vetmi qė i shpėton hetimit babai i drejtoreshės sė Tatimeve - Ora News

Vjedhja e Bankės sė shtetit nga Ardian Bitraj ėshtė kryer pėrpara syve dhe kamerave tė sigurisė. Madje paratė nė thasė e nė brezin e tė arrestuarit pas 4 vitesh aktiviteti duhej tė evidentoh
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 15706 ->15706 0 time -> time 1 0.011 ->0.011 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 babai ->babai 0 docs[0] -> docs[0] 1 15706 ->15706 0 hits[0] -> hits[0] 1 23519 ->23519

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos