Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bajram Ligu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ish-ushtarakët, lista me emrate 113 përfituesve të pensioneve - Shqiptarja.com

TIRANE - Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka lidhur përfitimin e pensionit për 113 ish ushtarakë. Shqiptarja.com publikon listën me 113 emrat e ish ushtarakëve që p&
- Shtuar 10 muaj mė parė
»Mblidhen fonde pėr restaurimin e Memorialit tė Rilindėsve - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Bledar Shehu 14-03-2011 13:04Nė 103-vjetorin e vrasjes sė bimbashit turk nė Gjirokastėr, mė 13 mars 1908 nga ēeta e patriotit Ēerēiz Topulli, nė Memorialin e Rilindėsve nė Gjirokastėr ės
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjykata Kushtetuese nis shqyrtimin e kėrkesės sė ish-tė pėrndjekurve - Albania

Nenet qė kėrkohen tė ndryshohen nga ligji pėr dėmshpėrblimin e kėsaj kategorie. Emrat qė kanė marrė pėrgjigje nga Ministria e Drejtėsisė pėr kėrkesat Laureta Rryēi Gjykata Kushtetuese mori
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zbulohet!; Enver Hoxha, djalė i Bimbashit - Gazeta Standard

Nė kėto 17 vite dje ėshtė hedhur nė tregun shqiptar botimi mė sensacional. “Jeta e fshehtė e Enver Hoxhės”, shkruar nga Kastriot Myftaraj, zbulon lindjen e errėt tė diktatorit shqiptar, si dhe fėmijėr
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, emrat e 300 fituesve - Shekulli

  Gazeta "Shekulli" publikon emrat fitues tė Lotarisė Amerikane qė kalojnė nė fazėn e dytė tė pėrzgjedhjes   Listės sė fituesve tė fazės sė parė tė Lotarisė Amerikane, i
- Shtuar 7 vite mė parė


»324 emrat e rinj fitues tė “Green Card 2009” - Panorama

TIRANË1. Katalina Kiso Bejko, rr.”Grigor Bejko”, pall.45/1, shk.1, ap.52. Adriano Share, rr.”Naim Frashėri”, P.Ministria e Rendit, ap.18; 003553.
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, shpallen 306 fitues tė rinj - Gazeta Shqip

Bėhen publikė emrat e grupit tė gjashtė tė fituesve tė lotarisė amerikane. Nė faqet e gazetės "Shqip" sot po publikohen emrat e 306 personave tė tjerė, qė janė pėrzgjedhur nė mėnyrė kompjuterike, nė k
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lotaria amerikane, zbardhen emrat e 153 fituesve tė rinj - Albania

Zbardhen emrat e 153 fituesve tė rinj tė programit “Green Card 2009”. Fituesit janė pėrzgjedhur nga shumė rrethe tė vendit, ndėrsa pjesa mė e madhe e fituesve kėsaj here kanė qenė nga rrethet
- Shtuar 7 vite mė parė


»Llotaria Amerikane, shpallen 144 fitues tė tjerė - Gazeta Shqip

Bėhen publikė emrat e grupit tė tretė tė fituesve tė programit tė llotarisė amerikane DV- 2009. Nė faqet e gazetės "Shqip" sot po publikohen emrat e 144 personave tė tjerė, qė janė pėrzgjedhur nė mėn
- Shtuar 7 vite mė parė


»“Green Card 2009”, 144 fituesit e rinj - Panorama

Gazeta “Panorama” vijon publikimin e emrave fitues tė fazės sė parė tė lotarisė amerikane “Green Card 2009”. Kėsaj radhe bėhet fjalė pėr 144 fitues, duke e çuar
- Shtuar 7 vite mė parė


»Pėrtej Gurit tė Lartė tė Manastirit tė Cepos - Gazeta Shqip

Tė pėrshkosh sot luginėn e lumit tė Kardhiqit, ėshtė njė kėnaqėsi dhe mundim njėherėsh. Peizazhi natyror dhe peizazhi historik shkrihen nė njė dhe vetėm mungesa e njė rruge tė shtruar automobilistike
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bajram ->bajram 0 docs[0] -> docs[0] 1 7307 ->7307 0 hits[0] -> hits[0] 1 10735 ->10735 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ligu ->ligu 0 docs[1] -> docs[1] 1 81 ->81 0 hits[1] -> hits[1] 1 87 ->87

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos