Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Banka Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»OSHEE qeveria merr zyrtarish aksionet e CEZ - Panorama

e Premte 17 Tetor 20141301 pm Nga janari i vitit 2013 e deri diten e djeshme Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike ishte ne administrim te perkohshem te shtetit por jo n
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vetem 20 e shqiptareve levizin me siguracion - News of Albania

Shqiperia renditet ne vendin e fundit ne rajon per nivelin e sigurimit te mjeteve shtepive katastrofave natyrore dhe per sigurimin e jetesbr br Kete e pohuan perfaqesuesit e byrove rajonale te sigur
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Tarifat e reja Dritat sa do paguajme pas rritjes se cmimit - Panorama

e Diele 12 Tetor 20140958 am brbrPas heqjes se fashes 300 kwh cmimi i dritave do jete sa mesatarjaĀ aktuale Ne 8220Panorama8221 lexoni sot llogaritjet sa shtohet fatura sipas kons
- Shtuar 1 javė mė parė»Ahmetaj takon perfaqesues te BB FMN diskutohet trendi rrites i ekonomise - News of Albania

Uashington 11 tetor 2014 NOAal - Ā Ministri i Zhvillimit Ekonomik Tregtise dhe Sipermarrjes Arben Ahmetaj ka zhvilluar nje sere takimesh me perfaqesues te FMN Banken Boterore BERZH me rastin e takimev
- Shtuar 1 javė mė parė


»FMN e BB Rritja ekonomike ne 2014 2 - Panorama

e Premte 10 Tetor 20140928 am p classwp-caption-text Selia e Bankes BoteroreSSSAbrASSRritja ekonomike e Shqiperise per vitin 2014 ne optiken e Fondit Monetar Nderkombetar dhe Bank
- Shtuar 2 javė mė parė


»Adrian Civici Pse UET synon te behet Universitet i Biznesit - Panorama

e Enjte 9 Tetor 20141310 pm p classwp-caption-text Adrian CivicibrbrProjekt bashkepunimi me kompanite me te medha brbrProgramet dhe kurrikulat universitare t8217u paraprijne kerke
- Shtuar 2 javė mė parė


»OBSH Alarmante perhapja e Eboles tek mjeket - Klan TV

0 brbr brbrOrganizata Boterore e Shendetsise jep alarmin se eshte e pamundur te kontrollohet perhapja e Eboles ne stafin mjekesor edhe ne vendet e zhvilluarabrbr brbrDrejtuesit e organizates thane se
- Shtuar 2 javė mė parė


»Banka Boterore mimi i dritave te rritet 15-20 per qind - Panorama

e Diele 5 Tetor 20141027 am p classwp-caption-text Nga mbledhjet e QeveriseSSSAbrASSOperatoret e sistemit energjetik kane bere gati propozimet e tyre per tarifat e reja te energji
- Shtuar 3 javė mė parė


»Banka e Shtetit pas krizes se vjedhjes dhe arrestimeve - Panorama

e Diele 5 Tetor 20141227 pm brbrQEMAL LAMEbrĀ  Me 5 shtator 2014 papri tur u njoftua lajmiĀ surprize i arrestimit te Guvernatorit Ardian Fullani perpara godines se Bankes se Shqip
- Shtuar 3 javė mė parė


»Drejtimi i Bankes Qendrore si mosformimi i Qeverise se Kosoves - Panorama

e Premte 3 Tetor 20141127 am brbrZEF PREIbrĀ  Ne javen e fundit te kor rikut opinioni publikĀ vendas ka qene informuar8230 mbi skandalin e vjedhjes se 6 milione dollareve nga Bank
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rimekembja e sektorit energjetik BB i jep Shqiperise 150 milione dollare - News of Albania

Tirane 30 shtator 2014 NOAal- Banka Boterore ka miratuar projektin prej 150 milione Ā dollaresh per rimekembjen e sektorit energjitik ne Shqiperi Vendimi u mor ne mbledhjen e Bordit te Drejtoreve gjat
- Shtuar 4 javė mė parė


»Banka Boterore Permiresoni sistemin energjetik - Vizion Plus

brbrBanka Boterore miratoi kredine prej 150 milion dollaresh per sistemin energjetik shqiptar i cili eshte i perfshire ne nje spirale te thelle borxhesh Nga kjo shume 30 milion do te perdoren per ble
- Shtuar 4 javė mė parė


»Falimentimi program me IFC per shpetimin e bizneseve - Panorama

e Shtune 27 Shtator 20141412 pm p classwp-caption-text Prezantimi i programit me IFCbrbrBizneset qe hasin ne veshtiresi te perkohshme financiare por qe kane mundesi ristrukturimi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dhoma Amerikane Gjobat jane bere arbitrare - Panorama

e Enjte 25 Shtator 20140716 am brbrBizneset e huaja dhe ato vendase pervec luftes per mbijetese ne kushtet kur informaliteti mbetet ende i larte duhet te perballen edhe me gjoba a
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kreu i PD-se ankohet te Banka Boterore - Vizion Plus

brbrPerkeqesimi i ekonomise dhe rritja e papunesise ne vend eshte nje nga shqetesimet kryesore te opozites Keshtu eshte shprehur kryetari i Partise Demokratike Luzim Basha gjate nje takimi me perfaqes
- Shtuar 4 javė mė parė


»Basha Qeveria s8217ka plan zhvillimi ka manipuluar statistikat - Klan TV

0 brbr brbrNe nje takim me perfaqesues te Bankes Boterore kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha shprehu shqetesimin per perkeqesimin e ekonomise rritjen e papunesise dhe renien e fuqise blerese
- Shtuar 4 javė mė parė


»Si kaluam nga mjerimi komunist ne ekonomine e lire - Panorama

e Marte 23 Shtator 20141324 pm p classwp-caption-text Kopertina e librit Transformimi i madhbrbrMbi librin Transformimi i madh me autor Adrian CivicinbrbrDokumente e shifra mbi tr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza - News of Albania

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetikĀ ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Buxheti Bode Qeveria genjen mosrealizimi 22 milione USD - Panorama

e Premte 19 Shtator 20141201 pm p classwp-caption-text Bode dje gjate konferences per shtypbrbrIsh-ministri i Financave njekohesisht deputet i Partise Demokratike Ridvan Bode ka
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1227 ->1227 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 banka ->banka 0 docs[0] -> docs[0] 1 21430 ->21430 0 hits[0] -> hits[0] 1 40169 ->40169 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 8291 ->8291 0 hits[1] -> hits[1] 1 12271 ->12271

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos