Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Banka Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Buxheti Bode Qeveria genjen mosrealizimi 22 milione USD - Panorama

e Premte 19 Shtator 20141201 pm p classwp-caption-text Bode dje gjate konferences per shtypbrbrIsh-ministri i Financave njekohesisht deputet i Partise Demokratike Ridvan Bode ka
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama Biseda me kryeprokurorin per hetimet ne Banke - Panorama

e Premte 19 Shtator 20141127 am p classwp-caption-text Kryeministr Rama dhe ish-guvernatori FullanibrbrKryeministri Rama tha dje se Prokuroria ka bere punen e saj me arrestimin e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Nishani takon Goldstein diskutohet stabiliteti mikroekonomik dh fiskal - News of Albania

Transmetuar me 17092014 - 1616 PUBLICITET Tirane 17 shtator 2014 NOAal - Presidenti i Republikes Bujar Nishani eshte takuar so
- Shtuar 4 ditė mė parė»Fakultetet qė i 'shpėtuan' Ramėsnė filtrin e akredituesve tė huaj - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Teknologjia nė arsim, Rama: S'ka mė gėnjeshtra me nota e mungesa TIRANE- Tė gjithė ato
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Po rriten taksat S8217keni pare asgje akoma - Panorama

e Marte 16 Shtator 20141211 pm DRITAN SHANObrbrĀ Ā  FMN erdhi dhe iku U kthye ne Uashington Pa folur per publikun shte ndoshta hera e pare qe FMN nuk eshte transparente me publik
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Rama Do te rrisim mbeshtetjen financiare per arsimin - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Reforme ne energjetike - Vizion Plus

brbrSektori i energjise tashme eshte ne fazen e reformave te thella Rishikimi i cmimeve te energjise qe eshte duke pergatitur Enti Rregullator i Energjise do te shoqerohet edhe me masa drastike te qe
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Papa Francesku I dhe Branko Merxhani shqiptar - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141135 am NDRIIM KULLAbrbrĀ  Me siguri qe Papa Francesku I jo vetem qe nuk ka lexuar asgje nga mendimtari yne i madh Branko Merxhani por as qe e ka degjuar
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kryeprokurori i bombes deklarative flet serish per arrestime VIP - News of Albania

Prokurori i Pergjithshem z Adriatik Llalla Lajme te lidhuraLlalla Kemi ne dore hetime qe mund te ndryshojne te ardhmen e Shqiperise PUBLICITET Prokurori i Pergjithshem z Adria
- Shtuar 2 javė mė parė


»Eurostat Shqiperia ka cmimin me te larte te energjise ne Ballkan - News of Albania

Ndersa pritet te rishikohet cmimi i energjise familjeve shqiptare energjia u kushton me shtrenjte se ne cdo vend te rajonit te Ballkanitbr br Sipas te dhenave te Institutit Europian te Statistikave
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fullani reagimet e politikes - Vizion Plus

brbrKrere te politikes dhe perfaqesues te qeverise reagojne per arrestimin e guvernatorit te Bankes se Shqiperise Ardian Fullani Kryetari i opozites Lulzim Basha ka kerkuar qe politika dhe ne menyre t
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dritat variantet per rritjen e cmimit - Panorama

e Enjte 4 Shtator 20142104 pm p classwp-caption-text Kreu i misionit te FMN Ilahibrbrmimi i dritave pritet te ndryshoje si per konsumatoret fundore ashtu edhe mes operatoreve te
- Shtuar 3 javė mė parė


»BB 150 milione USD ja si do te shpenzohen - Panorama

e Enjte 4 Shtator 20142101 pm p classwp-caption-text Selia e Bankes BoterorebrbrBordi Ekzekutiv i Bankes Boterore pritet te miratoje brenda ketij muaji edhe kredine 150 milione d
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fullani takohet me drejtuesit e bankave private - News of Albania

Guvernatori i Bankes se Shqiperise z Ardian Fullani zhvilloi sot nje takim me drejtues te sistemit bankar ne vend raporton noaal duke cituar burime zyrtare nga BSH Ne qender te diskutimeve ishin zhvil
- Shtuar 3 javė mė parė


»Takimi me kreret e bankave Koha per te rritur kredite - Panorama

e Merkure 3 Shtator 20141223 pm p classwp-caption-text Banka e Shqiperisebrbrshte koha qe bankat te rritin kreditimin dhe kontaktet me biznesin Ky ka qene qendrimi i Bankes se Sh
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vjedhja Fullani BSH dhe Guvernatori bashkepunojne per zbardhjen kontroll nga KLSH - News of Albania

Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Guvernatori i Bankes se Shqiperise Ardian Fullani komentoi ne nje dalje per mediat vjedhjen e ndodhur ne Banken e Shqiperisebr br Ai tha se shuma e munguar e parave eshte
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vjedhja e Bankes jam me i interesuari per zbardhjen - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141115 am p classwp-caption-text Fullani dje gjate konferences per shtypbrbrNe do te vazhdojme te bashkepunojme dite e nate dhe ne fakt kete po bejme me organi
- Shtuar 4 javė mė parė


»INSTAT: Rritet varėsia e vendit nga importi i energjisė - BalkanWeb

TIRANE- Shqipėria po bėhet gjithmone e mė e varur nga importi i energjisė elektrike. Tė dhėnat e fundit tė Institutit tė Statistikave tregojnė se gjatė 6 mujorit tė parė tė kėtij viti, importi i energ
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 5 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1208 ->1208 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 banka ->banka 0 docs[0] -> docs[0] 1 21215 ->21215 0 hits[0] -> hits[0] 1 39810 ->39810 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 8157 ->8157 0 hits[1] -> hits[1] 1 12065 ->12065

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos