Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Barabarta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vizita e Ramës në Beograd, Berisha: Obsesion dhe sevda e kryeministrit - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vizitën e kreut të Ekzekutivit, Edi Rama për vizitën e tij në Beograd. Me anë të një mesazhi
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Shqiperia humb 3 pozicione ne renditjen e FIFA-s - News of Albania

Kombetarja shqiptare e futbollit peson uljen e tre pozicioneve ne renditjen e FIFA per muajin tetor duke u pozicionuar ne vendin e 48 me 604 pikebr br Kuqezinjte e De Biazit te cilet nuk e perfundua
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shqiperia humbet 3 pozicione ne renditjen e FIFA-s - News of Albania

Kuqezinjte e De Biazit te cilet nuk e perfunduan sfiden me Serbine per shkak te trazirave ne stadiumin Partizan te Beogradit kane zbritur nga vendi i 45 ne te 48 per shkak se jane ngritur ne renditje
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shqiperia zbret 3 pozicione ne renditjen e re te FIFA-s - Panorama

e Premte 24 Tetor 20141101 am Kombetarja shqiptare e futbollit ka zbritur tri shkalle ne renditjen e FIFA-s per muajin tetor duke u pozicionuar ne vendin e 48 me 604 pike Per iron
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Flet avokati i FSHF-sė, Hajdari: S’ka shtyrje, 3 pikė nė tavolinė - BalkanWeb

TIRANE- Dosja voluminoze e mbrojtjes sė Sh qipėrisė nė UEFA pėr dhunėn nė Beogradit ėshtė pėrgatitur nė studion e avokatisė "Haxhia & Hajdari", studio qė edhe vetė Federata Shqiptare e Futbollit e ka
- Shtuar 4 ditė mė parė


»FSHF njofton hapat ligjore qe ka ndermarre ne Zvicer - News of Albania

Federata Shqiptare e Futbollit informon median dhe opinionin ne lidhje me hapat qe ka ndermarre per paraqitjen e dokumentave ne Komisionin e Kontrollit te Etikes dhe te Disiplines prane UEFA-s i cili
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ndeshja Shqiperi-Serbi zbulohen argumentet e FSHF per UEFA-n - News of Albania

Tirane 22 tetor 2014 NOAal- Federata Shqiptare e Futbollit ne nje qendrim zyrtar ka Ā informuar ne lidhje me hapat qe ka ndermarre per paraqitjen e dokumentave ne Komisionin e Kontrollit te Etikes dhe
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Të dielën ndryshon ora, ja sa do të shkojnë akrepat - BalkanWeb

TIRANE- Ndryshimi i orës këtë vjeshtë do të bëhet të dielën e fundit të tetorit (26), kur në orën 03:00 (sipas orës shqiptare) akrepat e or&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Mediat: UEFA shtyn pėr nesėr vendimin pėr Serbi-Shqipėri - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni i Disiplinės sė UEFA-s, duhet tė merrte njė vendim gjatė ditės sė sotme, pėr rezultatin e ndeshjes sė 14 tetorit mes Serbisė dhe Shqipėrisė, e cila u ndėrpre pas incidenteve nė fushė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Tė dielėn ndryshon ora, ja sa do tė shkojnė akrepat - BalkanWeb

TIRANE- Ndryshimi i orės kėtė vjeshtė do tė bėhet tė dielėn e fundit tė tetorit (26), kur nė orėn 03:00 (sipas orės shqiptare) akrepat e orės do tė shkojnė nė 02:00. Prej kėsaj date, dita do tė ketė z
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Avokati i Kombëtares: Fitojmë 0-3 në tavolinë - IndeksiOnline

Dosja voluminoze e mbrojtjes së Federata Shqiptare e Futbollit në UEFA për dhunën në Beogradit është përgatitur në studion e avokatisë "H
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Hoxhaj ne Beograd i pari Minister i Jashtem i Kosoves qe viziton Serbine VIDEO - News of Albania

Transmetuar me 22102014 - 1703 Prishtine 22 tetor 2014 NOAal - Ministri i Puneve te Jashtme i Kosoves Enver Hoxhaj ka udhetuar per ne
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Lutfi Hazirin e “mbajnë në lula” bizneset e Gjilanit - IndeksiOnline

Zyra për informim e komunës së Gjilanit ka njoftuar sot se Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, i cili shoqërohej nga shefi i Kabinetit Arbër Ismaji
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Liverpul perballet me Realin e Madridit - Vizion Plus

brbrLiverpol-Real Madrid eshte kryendeshja e mbremjes se sotme e vlefshme per raundin e trete te takimeve ne grupe te Champions Liges Reali do te kerkoje te marre fitoren e pare kunder redsave ne nje
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Incidenti nė Beograd, FSHF: Nuk refuzuam vazhdimin e lojės, ja si do mbrohemi nė UEFA - BalkanWeb

TIRANE -Federata Shqiptare e Futbollit informon median dhe opinionin nė lidhje me hapat qė ka ndėrmarrė pėr paraqitjen e dokumenteve nė Komisionin e Kontrollit tė Etikės dhe tė Disiplinės pranė UEFA-s
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ministri kosovar Enver Hoxhaj niset drejt Serbisë - BalkanWeb

PRISHTINE- Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka udhëtuar për në Serbi ku pritet të marrë pjesë nesër (e enjte)
- Shtuar 5 ditė mė parė


»FSHF: Nuk refuzuam vazhdimin e lojės, ja si do mbrohemi nė UEFA - BalkanWeb

TIRANE -Federata Shqiptare e Futbollit informon median dhe opinionin nė lidhje me hapat qė ka ndėrmarrė pėr paraqitjen e dokumenteve nė Komisionin e Kontrollit tė Etikės dhe tė Disiplinės pranė UEFA-s
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Shqipëria mund ta shfrytëzoj opsionin e dytë - IndeksiOnline

Federata Shqiptare e Futbollit me një komunikatë për media, ka njoftuar shqiptarët, se nëse UEFA vjen me një vendim negativ për Kombëtaren tonë, at
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Hoxhaj, me përcjellje policore dhe të protokollit shtetëror serb - IndeksiOnline

(I plotësuar)Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, sapo e ka kaluar kufirin në Merdare, ndërsa Indeksonline mëson se ministri rrugës për Beograd &
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Pas 6 vjetesh kryeqyteti ne krye te Superiores - News of Albania

Java 8 e Kategorise Superiore flet me gjuhen e kryeqytetit Pas me shume se 6 viteve dy skuadra nga metropoli udheheqin kampionatin shqiptar me pike te barabarta citon Supersportbr br Tirana dhe Part
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 7074 ->7074 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 barabarta ->barabarta 0 docs[0] -> docs[0] 1 7074 ->7074 0 hits[0] -> hits[0] 1 8481 ->8481

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos