Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bardhyl Qaushi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Isa Mustafa po keqpërdorë figurat e ndritura të kombit - IndeksiOnline

Dega e LDK-së në Gjakovë, edhe një herë ka “sulmuar” liderin e kësaj partie, Isa Mustafa, me ç’raste ka shfaqur  ndasitë e mëdh
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna - Shekulli

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e dytė zyrtare e ish-tė pėrndjekurve nė proces verifikimi pėr dėmshpėrblimin - Gazeta Standard

Gazeta standard po boton listėn e ish-tė pėrndjekurve politikė prej 3165 emrash tė cilėt janė ende nė procesin e verifikimit nė institucione tė tjera. Sipas burimeve tė Ministrisė sė Drejtėsis
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ish-tė pėrndjekurit, si duhet aplikuar kur je brenda dhe jashtė vendit - Albania

Laureta Rryēi Ish-tė pėrndjekurve qė janė brenda dhe jashtė shtetit pėr tė aplikuar pėr dėmshpėrblim u duhet tė ndjekin procedura tė ndryshme. Gazeta “Albania” u vjen nė ndihmė nė nu
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bardhyl ->bardhyl 0 docs[0] -> docs[0] 1 2445 ->2445 0 hits[0] -> hits[0] 1 3372 ->3372 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 qaushi ->qaushi 0 docs[1] -> docs[1] 1 6 ->6 0 hits[1] -> hits[1] 1 6 ->6

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos