Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bari"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Buxheti 2014, Rama: U detyrohemi shqiptarėve njė fillim tė ri - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė Kuvend, pėr buxhetin 2014: Askush nuk mund tė thotė se kjo qė kemi ėshtė Sh
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vendime tė Kėshillit tė Ministrave nė datė 15. 01. 2013 - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama drejtoi sot mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave, nė tė cilėn u miratuan vendimet dhe projektligji i mėposhtėm.
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kush e paguan cmimin e jetes - Panorama

e Enjte 25 Shtator 20141239 pm MYFTAR BARBULLUSHIbrbrĀ  Pak kohe me pare revista e famshme New England of Medicine do ti dedikonte nje numer te tere nje lajmi sensacional Sfida e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ekuinoksi papnor i vjeshtes shqiptare - Panorama

e Merkure 24 Shtator 20141221 pm MYSLIM PASHAbrbrĀ  Jane dy ekuinokse pergjate nje viti ne shtatorin vjeshtor dhe ne marsin pranverorĀ  Ne te dy keta muaj dielli ndricon ne menyre
- Shtuar 1 javė mė parė


»Cozman po thith Bari!(Video - “Fenix”) - IndeksiOnline

Reperi Cozman i njohur me këngën e tij në bashkëpunim me këngëtaren Tuna “Fenix”, ka bërë publikë një fotografi në rrjetin so
- Shtuar 1 javė mė parė


»UEFA zbarkon në 'Elbasan Arena':Të kënaqur nga ecuria e punimeve - Shqiptarja.com

Një përfaqësi e UEFA në Shqipëri kanë zhvilluar inspektimin e radhës të punimeve të stadiumit ‘Elbasan Arena’. Ata kanë parë nga af&e
- Shtuar 1 javė mė parė


»8220Elbasan Arena merr forme dilema vetem per pisten - Panorama

e Marte 23 Shtator 20141352 pm br 8220Elbasan Arena8221 merr forme Kur na ndajne edhe pak dite nga perfundimi i punimeve ne stadiumin e Elbasanit ky i fundit pothuajse eshte gati
- Shtuar 1 javė mė parė


»Artemisia Bima qe vret deri 100 te tumorit ne vetem 16 ore Por askush nuk flet per kete - News of Albania

Transmetuar me 21092014 - 2013 Artemisia Kjo bime vret 98 deri 100 te tumorit ne vetem 16 deri 24 ore Por askush nuk flet per kete Nuk eshte bere gje tjeter v
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bima magjike Artemisia, vret qelizat kanceroze pėr 16 orė - BalkanWeb

TIRANE-'Artemisia annua', kjo ėshtė bima magjike qė lufton kancerin. Ashtu sic dimė, kanceri ėshtė sėmundja mė e fshehur, por qė kur shfaqet nuk ka shėrim. Por bima, Artemisia anunna, ėshtė njė bimė v
- Shtuar 1 javė mė parė


»VIDEO/ Ja si vrau Zhuba në MilanoKthella shpëton duke u fshehur - Shqiptarja.com

MILANO- Policia italiane bën publike videon ku duket qartë kërcënimi dhe më pas ndjekja e viktimave nga ana e Kastriot Zhubës të enjten në një nga lagjiet
- Shtuar 1 javė mė parė


»Papa përlotet nga vuajtjet e priftit shqiptar. Fotoja bën xhiron e botës - IndeksiOnline

Fotot e 40 martirëve në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” u bënë dëshmi e vuajtjve që klerikët shqiptarë kishin pësuar gjat&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Përgatitjet, bari dhe shkurret në lulishte lyhen me bojë të gjelbër - BalkanWeb

TIRANE-Përgatitjet të ethshme janë zhvilluar orët e fundit me rastin e vizitës së Papës në Shqipëri. Vendi ku do të flasë Papa sot në sheshi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vizita historike, Papa Franēesku mbėrrin nė Shqipėri! - BalkanWeb

TIRANĖ- Mė pak se njė orė i ndan shqiptarėt nga vizita historike e Atit tė Shenjtė, Papa Franēesku i cili vjen nė tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė fill
- Shtuar 2 javė mė parė


»Mirėserdhe Papa Franēesku! Ati i Shenjtė prek token shqiptare - BalkanWeb

TIRANĖ- Ati i Shenjtė, Papa Franēesku prek tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė filluar vizitėn e tij nė Evropė njė vend si Shqipėria. Ati i Shenjtė zgjodh
- Shtuar 2 javė mė parė


»Mirėserdhe Papa Franēesku! Shqiptarėt pritje madhėshtore Atit tė Shenjtė - BalkanWeb

TIRANĖ- Ati i Shenjtė, Papa Franēesku prek tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė filluar vizitėn e tij nė Evropė njė vend si Shqipėria. Ati i Shenjtė zgjodh
- Shtuar 2 javė mė parė


»Mirėserdhe Papa Franēesku! Ati i Shenjte bekon Shqipėrinė: Shembull frymėzimi - BalkanWeb

TIRANĖ- Ati i Shenjtė, Papa Franēesku prek tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė filluar vizitėn e tij nė Evropė njė vend si Shqipėria. Ati i Shenjtė zgjodh
- Shtuar 2 javė mė parė


»Mirėserdhe Papa Franēesku! Ati i Shenjtė mesazh Botės: Shqipėria, shembull frymėzimi - BalkanWeb

TIRANĖ- Ati i Shenjtė, Papa Franēesku prek tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė filluar vizitėn e tij nė Evropė njė vend si Shqipėria. Ati i Shenjtė zgjodh
- Shtuar 2 javė mė parė


»Papa bekon Shqipėrinė, mesazh Botės: Merrni shembull nga kombi i shqiponjave! - BalkanWeb

TIRANĖ- Ati i Shenjtė, Papa Franēesku prek tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė filluar vizitėn e tij nė Evropė njė vend si Shqipėria. Ati i Shenjtė zgjodh
- Shtuar 2 javė mė parė


»Plani sekret i Vatikanit: Këto janë masat për sigurinë e Papës (Foto) - IndeksiOnline

Para mbërritjes së makinës së Papës, në Tiranë janë instaluar rreth 100 agjentë të shërbimeve sekrete të Vatikanit dhe të Ita
- Shtuar 2 javė mė parė


»VIDEOLAJM/Ja makina me tėcilėn Papa do 'shėtisė' Bulevardin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO DURRES  -  Papa Francesku do tė lėvizė nė sheshin “Nėnė Tereza”me njė maki
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 5075 ->5075 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bari ->bari 0 docs[0] -> docs[0] 1 5075 ->5075 0 hits[0] -> hits[0] 1 7127 ->7127

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos