Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bashkepunimin Teknik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjosha pret homologun Kasapolli Shqiperia ne krah te Kosoves per integrimin - News of Albania

Transmetuar me 01102014 - 1608 Tirane 1 tetor 2014 NOAal- Ministrja e Integrimit Evropian Klajda Gjosha priti ne nje takim homologun kosovar Gezim Kasapollib
- Shtuar 3 javė mė parė


»Programi italo-shqiptar, Gaiani: '4,6 mln euro pėr 12 projektet fitues' - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ- Janė prezantuar ditėn e sotme projektet e fituese tė Programit Italo-Shqiptar, tė K
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza - News of Albania

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetikĀ ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lamtumira e Villas Mbetem tifoz i zjarrte i Atleticos - News of Albania

David Villa pershendeti Atleticon e Madridit nepermjet nje interviste te dhene menjehere pas kalimit me sukses te vizitave mjekesore te skuadra e tij e New York Citybr br Asturiani i cili arriti te
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Gjosha i dhuron Kosoves legjislacionin e perkthyer per integrimin ne BE - News of Albania

Transmetuar me 26032014 - 1257 Ministria Gjoshaj dhe ministria itaku PUBLICITET Kosove 26 mars 2014 NOAal- Shqiperia dhe Kosova thello
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Capello hedh firmen deri ne 2018 me Rusine - News of Albania

Fabio Capello firmosi zgjatjen e kontrates se tij si drejtues i stafit teknik te kombetares ruse te futbollit deri ne boterorin e vitit 2018 qe eshte programuar per tu zhvilluar pikerisht ne token e C
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Rama: Mbledhja e Prizrenit nukprek kufijtė, takimi 2-tė:Vlora - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VD Shkup,shqiptarėt: Mbledhje 3-palėshe Ja 4 shtyllat e partneritet strategjik FOTOLAJM/ Ofendon Ramėn nė Prizren, e ndalon policia VIDEO /FOTO Liderėt e Preshevės: 10
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Rama dhe qeveria e tij me autobus drejt Prizrenit - News of Albania

Tirane 11 janar 2014 NOAal Rreth ores 0807 te mengjesit Kryeministri Rama dhe ministrat e kabinetit te tij u nisen me autobus te gjithe se bashku drejt qytetit te Prizrenin ku do te zhvillohet mbledhj
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Mbledhja e perbashket e qeverive zbardhet rendi i dites - News of Albania

Tirane 10 janar 2014 NOAal- Ministria e Puneve te Jashtme te Shqiperise ka zbardhur rendin e dites te mbledhjes se pare te perbashket ndermjet Qeverise se Kosoves dhe Qeverise se Shqiperisebr M
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Arkivi Qendror Teknik i Ndertimit hap dyert per te interesuarit - ABC News

E tille ka qene qendra e Tiranes ne vitet 1940. Planimetria e sheshit “Skenderbej” mban emrin e Gherardio Bosios Arkivi Qendror Teknik i Ndertimit hap dyert per te gjithe in
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Shqiperia u pergjigjet flake per flake akuzave te presidentit serb ne OKB - Shekulli

pAkuzat e renda te Presidentit te Serbise kunder udheheqesve te Kosoves nuk mbeten pa pergjigje ne OKB Kosova nuk eshte anetare e OKB-se por Shqiperia eshte dhe pergjigjja e saj nuk vonoip pDiten e m
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kuvendi diskutime pas mesnate, opozita akuza programit, Rama: Keni humbur kokėn - BalkanWeb

TIRANĖ- Programi i mazhorancės sė re qeverisėse, 2013-2017, po diskutohet sot nė njė seance maratonė tė Kuvendit tė Shqipėrisė. Seanca nisi punimet rreth orės 10.30 ndėrsa nė pėrputhje me rregulloren
- Shtuar 1 vit mė parė


»Parlamenti mbyllet pas mesnate, Meta: Seanca vijon tė dielėn, do votohet programi - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi nisi debatin tė shtunėn paradite rreth programit qeverisės 2013-2017, i prezantuar nga kryeministri i dekretuar, Edi Rama. Seanca u mbyll pas mesnate, tė dielėn ora 01:10 minuta, pėr t
- Shtuar 1 vit mė parė


»15 orė seancė, Kuvendi mbyll punėn nė 1 pas mesnate, sot votohet programi qeverisės - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi nisi debatin tė shtunėn paradite rreth programit qeverisės 2013-2017, i prezantuar nga kryeministri i dekretuar, Edi Rama. Seanca u mbyll pas mesnate, tė dielėn ora 01:10 minuta, pėr t
- Shtuar 1 vit mė parė


»Parlamenti mbyllet pas mesnate, Meta: Vijon tė dielėn, votohet programi - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi nisi debatin tė shtunėn paradite rreth programit qeverisės 2013-2017, i prezantuar nga kryeministri i dekretuar, Edi Rama. Seanca u mbyll pas mesnate, tė dielėn ora 01:10 minuta, pėr t
- Shtuar 1 vit mė parė


»Parlamenti mbyllet pas mesnate, opozita asnjė pyetje mbi programin, Rama: Ju nuk dini ku keni kokėn - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi nisi debatin tė shtunėn paradite rreth programit qeverisės 2013-2017, i prezantuar nga kryeministri i dekretuar, Edi Rama. Seanca u mbyll pas mesnate, tė dielėn ora 01:10 minuta, pėr t
- Shtuar 1 vit mė parė


»Programi i qeverisė nė Kuvend, debate. Pozita: Vizion modern. Opozita: Plagjiaturė - BalkanWeb

TIRANĖ- Programi i mazhorancės sė re qeverisėse, 2013-2017, po diskutohet sot nė njė seance maratonė tė Kuvendit tė Shqipėrisė. Seanca nisi punimet rreth orės 10.30 ndėrsa nė pėrputhje me rregulloren
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kuvend, Berisha: Gati pėr betejė. Rama: Bėj pyetje mbi programin, larg o Zot t’u ngjajmė juve - BalkanWeb

TIRANĖ- Programi i mazhorancės sė re qeverisėse, 2013-2017, po diskutohet sot nė njė seance maratonė tė Kuvendit tė Shqipėrisė. Seanca nisi punimet rreth orės 10.30 ndėrsa nė pėrputhje me rregulloren
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kuvend, Berisha: Gati pėr betejė. Rama: Pyet mbi programin, larg o Zot t’u ngjajmė juve - BalkanWeb

TIRANĖ- Programi i mazhorancės sė re qeverisėse, 2013-2017, po diskutohet sot nė njė seance maratonė tė Kuvendit tė Shqipėrisė. Seanca nisi punimet rreth orės 10.30 ndėrsa nė pėrputhje me rregulloren
- Shtuar 1 vit mė parė


»“Rruget e kane bere Shqiperine, nje vend me te mire per te jetuar” Intervistoi: Eglantina Nasi - Koha Jonë

“Rruga i bashkon njerezit, rruga i kthen njerezit ne shtepi, i afron tek tregjet, i afron tek punesimi. Rruget per mendimin tim e kane bere Shqiperine nje vend me te mire per te jetuar per te gjithe n
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 109 ->109 0 total_found -> total_found 1 109 ->109 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bashkepunimin ->bashkepunimin 0 docs[0] -> docs[0] 1 4371 ->4371 0 hits[0] -> hits[0] 1 5277 ->5277 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 teknik ->teknik 0 docs[1] -> docs[1] 1 18980 ->18980 0 hits[1] -> hits[1] 1 25649 ->25649

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos