Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bashkepronesia"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pronesia vret vellane bashke me burrin arrestohet - Shekulli

Korce/ Policia vuri ne pranga Niko dhe Vasilika Tancon. Bashkeshortet akuzohen se kane vrare Marsel Grabocken dy jave me pare pas mosmarreveshjes per biznesin e perbashket qe kishin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vret vellane bashke me burrin arrestohet - Shekulli

Korce/ Policia vuri ne pranga Niko dhe Vasilika Tancon. Bashkeshortet akuzohen se kane vrare Marsel Grabocken dy jave me pare pas mosmarreveshjes per biznesin e perbashket qe kishin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Administrimi i pallateve, tė drejtat dhe detyrimet e banorėve dhe administratorėve - Albania

Bashkia e Tiranės shpėrndan udhėzuesin praktik i cili pėrcakton mėnyrėn sesi duhen administruar pallatet, si dhe tė drejtat dhe detyrimet e banorėve dhe administratorėve. Udhėzuesi, treg
- Shtuar 5 vite mė parė


»Inter blen Cavani-n, kontrate 3 vjecare - Top Channel

Edison Cavani eshte nje lojtar i Interit dhe ai do bashkohet me skuadren e trajnerit Mourinho duke filluar qe nga muaji janar. 22 vjecari qe luan qysh prej vitit 2
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kredi per shtepi, tani pa kolateral - Koha Jonë

Bankat do te liberalizojne dhenien e kredise per te blere nje shtepi dhe kjo e fundit ne saje te nje marreveshjeje qe qeveria shqiptare pritet te nenshkruaje me keto banka. Sipas marreveshjes ne fjale
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pronat, sa do paguani te noteret - Koha Jonë

Te gjithe ata persona, te cilet duhet te kryejne transaksione me pronat e tyre, qofshin keto te luajtshme apo te paluajtshme duhet te paguajne disa tarifa te percaktuara me ligj te noteret. Shuma qe d
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bashkepronesia ->bashkepronesia 0 docs[0] -> docs[0] 1 7 ->7 0 hits[0] -> hits[0] 1 7 ->7

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos